Ana Menü

Sevgim Çöloğlu; Hayatında Daha İyi Bir Enerjiye Yer Açmak İçin Eski Olandan Özgürleşmelisin

Shares
Dikkatlice Oku

D’She Style farkındalık🔝

Eğer aşk hayatınızın gidişatından memnun değilseniz ya da ruh eşinizle bir türlü karşılaşamadığınızı düşünüyorsanız, bu durumun sizin talihsiz oluşunuzla, karşınızdaki insanın sizi üzmek için sarf ettiği eforla ya da aşkın sizden başka herkesin hayatını güzelleştirmesiyle bir ilgisi olmadığını bilmelisiniz!

Tıpkı tam anlamıyla içinize bir türlü sinmeyen ilişkiyi sürdürmek isteyişinizin ya da aşksız yaşamayı tercih etmenizin sadece sizin seçiminizin sonucu olduğu gibi, yaşadığınız her durum özgür iradenizle verdiğiniz kararlara bağlıdır.

İnanç sisteminizi ve seçimlerinizi değiştirmedikçe, niyet etmek, olumlama yapmak, pozitif düşünmek ve mutluluğun hayalini kurmak hiçbir işe yaramaz. Çünkü Öz’ünüzde taşıdığınız ve sıkı sıkı tutunduğunuz kaos buna engel olur. Bir tarafta mutsuzluğa teslim olmayı seçmişken, aynı anda hayatınıza neden bir türlü iyiliklerin akmadığından yakınmak sizi kısır bir döngünün içine hapseder.

Nasıl ki siz mutsuz olduğunuz bir hayatı yaşamakta ısrar ediyor, yani SEÇİYORSANIZ, mutluluğu da seçme hakkına sahipsinizdir. İstisnai durumlar dışında hiçkimse bir başkasını zorla hayatında tutmaz öyle değil mi? Siz, bir şeyleri sürekli iyileştirmek için harcadığınız çaba ve zamanı içinde bulunduğunuz durumdan uzaklaşmak için kullandığınızda ya da kendinizi aşka açtığınızda, aşka olan inancınızı var ettiğinizde, kasvetli enerji dolanımının yaşamınızdan çıktığını, ruh eşiniz ile karşılaştığınızı ve hayatınızın hiç olmadığı kadar mutlulukla dolduğunu görebilirsiniz.

Çünkü evrendeki işleyişe göre, serbest bırakılmayan enerjinin yerine yenisi gelmez. Bu durum evrenin boşluğu sevmemesinden kaynaklanır. İyi gitmeyen bir ilişkinin içinde oyalanırken, daha temiz, daha saf bir enerji kendine açık alan yaratamadığından yaşamınızda yer bulamaz.

Yalnız kalmak, terk edilmek, başkalarına güvenmemek gibi kalıplaşmış inançları ve hırs, kıskançlık, bencillik, öfke gibi argümanları iyi niyet, koşulsuz sevgi, güven, şefkat gibi olumlu duygu ve inançlarla değiştirdiğinizde siz isteseniz de istemeseniz de içinde bulunduğunuz döngü artık sizi dışarı atacak yani serbest bırakacaktır. Çünkü olumlu düşüncelerin frekansınızı yükseltmesi ile daha öncesinde adapte olduğunuz sevgisiz ortamdaki titreşimin eş frekans aralığından kopmuş olursunuz.

Peki, yolunda gitmeyen bir ilişkinin ya da yalnızlığın döngüsünü nasıl kırabilirsiniz?

*Önce tüm sorumluluğu üzerinize alın ve kabule geçin. Kendiniz için seçtiğiniz hayatı başkalarını suçlamadan kabul edin. *Hemen ardından bu durumdan özgürleşmeye niyet edin.

*Söylemesi zor olabilir ama sizi yoran ve canınızı acıtan sevgili/eş ile vedalaşın.

*Aşka inanın. Sözleriniz, davranışlarınız ve düşünceleriniz birbiriyle senkronize olmadan sadece kendinizi kandırabilirsiniz, evreni değil!

*Bilinçaltınızı korku, kaygı, endişe gibi duygulardan arındırın ve geçmişte yaşadığınız, hatırladığınız ya da hatırlamadığınız acı tecrübelerden arının. Bunun için bir uzmandan destek alarak onları temizleyin.

*Kendi değerinizin farkına varın. Siz kendinizi değersiz görmeye devam ettikçe karşınıza çıkan her insan değersizlik korkunuzu tetikleyecektir. Kendinizi sevin!

*Algılarınızı aşka açın. Bunun için önce kendi kendinize yetebileceğinize inanın. Mutlu olmak için birine ihtiyacınız yok. Siz hayat yolculuğunuza eşlik edecek incelikli ve sevgi dolu bir yol arkadaşını davet ediyorsunuz, mutluluğunuzun nedeni olacak birini değil!

*Kendinizle olan ilişkinizi onardığınızda etrafınıza yaydığınız ışık göz kamaştırıcı olacaktır. Unutmayın, kendinizle barışmadan bir başkasına sevgi veremezsiniz.

*Tüm olumsuz düşünce biçimlerini yaşam alanınızdan çıkarın. Şüphe, korku ya da karamsarlık barındıran titreşimlerin size getireceği sadece mutsuzluktur. Benzer benzeri daima çeker!

*İşte şimdi olumlama yapabilir, niyet edebilirsiniz. Kendi değerinizin farkındasınız ve kendinizi seviyor, kabul ediyor ve onaylıyorsunuz. Bu bilinç seviyesine yükseldiğinizde, ruhunuza iyi gelecek, sizi aşkla sevecek ve şefkatiyle sarıp sarmalayacak bir eş ruh ile karşılaşmanız kaçınılmaz olacaktır!

Sevgiyle ve Işıkla,

Sevgim Çöloğlu

Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.

www.dshestyle.com web sitesinde yer alan herhangi bir içerik yazılı izin olmadan kopyalanamaz, değiştirilemez ve diğer basılı ve dijital alanlarda (web sitesi, blog, dergi, kitap vb.) kullanılamaz. www.dshestyle.com web sitesi ve yazarlarının hakları 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nda belirtilen hükümlerle korunmaktadır. www.dshestyle.com’da yer alan bir yazı, makale, görsel vb. içeriğin başka bir mecrada yayınlanabilmesi için yazının hak sahibine telif hakkı ödenmeli veya içerik sahibinden yazılı izin almalıdır.

Bunların yanında web sitemizde bulunan yazı ve makalelere atıfta bulunabilir, içerikler makalelerde kaynak gösterilebilir, izin alarak, yazar adı ve yazının web sitemizde bulunan sayfasına bağlantı vererek alıntı yapılabilir. Yapılan alıntılarda kesinlikle değişiklik yapılamaz.

Yukarı