9.2 C
İstanbul
Çarşamba, Ekim 21, 2020
Daha Fazla

  Sevgililer Günü Stil Kılavuzu

  D’She Style moda🔝

  Özel günler her zaman hayatlarımızdaki mutluluğu çoğaltıyor. Sevgililer Günü’nde ise havadaki aşk, çikolata, güller, romantik hediyeler, sevgiyi kutlamanın heyecan verici ayrıntıları arasında. Her şeyin göz kamaştırıcı olması için haftalar öncesinden plan yaptığınız günün belki de en zor kısmı ne giyeceğinize karar vermek!

   

  Sevgililer Günü’nün renk kodu her ne kadar kırmızı olsa da, bu kez bir değişiklik yapın ve bırakın kıyafet seçiminizden başka diğer tüm detaylar kırmızı olsun. Siz ise stilinizle fark yaratın.

  D’She Style’ın seçtiği Sevgililer Günü stil kılavuzundan ilham almanız için tüm ayrıntılar yazının devamında.

  Sevgililer Günü için romantik bir akşam yemeği yemeyi ya da eğlenceli bir partide dans etmeyi planlamış olabilirsiniz. Seçiminiz ne olursa olsun, aşkın kutlandığı günde stilinize ışıltılı dokunuşlar eklemek şüphesiz sizi gecenin yıldızı yapar.

  Payetli, pullu, kadife ya da ipek kumaşlardan tasarlanmış ve üzerinde ışık oyunlarının dolaştığı elbiseler, parlak taşlarla süslenmiş topuklu stilettolar ve çantalar iyi birer alternatif olacaktır.

   

  Dikkat etmeniz gereken en önemli detay ise, ışıltıyı dozunda kullanmaktır. Baştan ayağa kadar sim, payet ve göz alıcı desenler tercih etmek oldukça karmaşık bir görüntüye neden olur.

  Büyüleyici bir akşam için parlak kumaştan tasarlanmış elbise ile bir çift küpe, bir choker veya bir yüzük, yüksek topuklu stiletto ve clutch ile kırmızı ruj ile tamamlanmış bir makyaj, muhteşem görünmenizi sağlar.

   

   

   

  Daha iyi bir stil sahibi olmak için D’She Style’da kalın.

  Diğer Yazılar

  Yeni Sezon Sneaker Dosyası

  Eğlenceli, özgür ruhlu ve konforlu sneakerlar sonbahar/kış sezonuna görkemli bir dönüş yaptı. Sıra dışı kıvrımlara sahip klasikler, her zamankinden daha hafif hissettiren güçlendirilmiş tabanlar, retro...

  Stilinizi Bir Hamle İle Nasıl Yükseltirsiniz?

  Kıyafet kodlarını yükselten daima üçüncü parçanın yarattığı etkidir. Çünkü üçüncü parça bir stilin imzası gibidir; son dokunuştur ve sizi yansıtır. Şöyle düşünün; beyaz bir tişört...

  Stilinizi Bir Hamle İle Nasıl Yükseltirsiniz?

  Kıyafet kodlarını yükselten daima üçüncü parçanın yarattığı etkidir. Çünkü üçüncü parça bir stilin imzası gibidir; son dokunuştur ve sizi yansıtır. Şöyle düşünün; beyaz bir tişört...