9.2 C
İstanbul
Cuma, Eylül 18, 2020
Daha Fazla

  Selma by Pınar Altuğ

  D’She Style tavsiye eder🔝

  D’She Kadını Sevgili Pınar Altuğ Atacan’a Selma by Pınar Altuğ markasını sorduk;

  Annesinin adını taşıyan koleksiyonun altın ve pırlantadan tasarlanan çok özel mücevherlerden oluştuğunu anlatan Pınar Altuğ Atacan, çocukluğunda annesinin mücevherlere olan sevgisinin markasını yaratırken kendisi için ilham kaynağı olduğunu belirtti.

  Mücevher tutkusunu paylaşmaya karar verdiğinde her annenin kızları için birer idol oluşundan ve annesinin kendisine armağan ettiği değerli anıları ölümsüzleştirme fikrinden yola çıkarak markasını hayata geçirdiğini söyleyen Pınar Altuğ Atacan’ın mücevher koleksiyonu ince ve küçük parçalardan oluşuyor.

  Zarif kalplerin, ay ve yıldızların, çiçek figürlerinin, değerli taşların yer aldığı koleksiyondaki her parça birbirinden özel ve farklı.

  Selma by Pınar Altuğ koleksiyonundaki kombinler sürekli yenileniyor ve hiçbiri bir diğeri ile aynı olmuyor. Birbiri ile tamamlanabilen küpeler ve yüzükler tamamen Pınar Altuğ Atacan’ın ince zevkini yansıtıyor.

  Mücevher koleksiyonu ile Tog Bazar’a katılan Sevgili Pınar Altuğ Atacan, sosyal sorumluluk projelerine gösterdiği duyarlılık ile toplumun bilinçlendirilmesini destekliyor.

  Tasarımlarının satışından elde edilecek gelir ise alışveriş festivaline katılan tüm markalarda olduğu gibi, Tog Bazar tarafından gençlerin sosyal sorumluluk eğitimi için kullanılacak.

  Selma by Pınar Altuğ markasını zamansız olarak tarif ederken, tasarladığı mücevherlerin gündüz ve gece her stilde rahatlıkla kullanılabileceğini ekliyor.

  Kendisinin takmaktan keyif aldığı parçalara koleksiyonunda yer veren Pınar Altuğ Atacan, herkesin kendisi ya da sevdikleri için beğeneceği bir Selma olduğunu söylüyor.

  D’She Kadınları için ise, Selma by Pınar Altuğ koleksiyonunun her stile uyum sağladığından bahsederken, ister classy, ister feminen ya da bohem stillerden hangisini tercih ederseniz edin, Selma’nın bütün parçalarını kullanabilirsiniz diye ekliyor.

  Pınar Altuğ Atacan’a göre mücevher her stili tamamlayan en önemli ayrıntı. Basic bir t-shirt ve denimi göz kamaştırıcı mücevherlerle farklı bir hale getirmek mümkün.

  Daha iyi bir stil sahibi olmak için D’She Style’da kalın.

  Diğer Yazılar

  İlkbahar Sokak Modasından İlham Alın

  D’She Style moda🔝 Sokak stili, her zaman moda dünyasının yaklaşan eğilimleri test ettiği bir yerdir. Tasarımcıların koleksiyonlarını erken benimseyenlerin dikkat çekici duruşlarıyla sokak modasını spot...

  Beliz Mercan’ın Sonbahar Stili

  Sevgili Beliz Mercan’a sonbahar modasının en dikkat parçalarını, sezonun renklerinin ve desenlerinin arasından gardırobu için seçtiklerini ve sonbahar alışverişinde tercih ettiği markaları sorduk. “Sonbahar modasının...

  Stil Rehberi: Çoklu Kolyeler Nasıl Sıralanmalı?

  Aksesuar, bir stili tamamlayan en önemli ayrıntıların başında geliyor. Kıyafet kodlarına göre doğru aksesuarı seçmek gerekiyor. Fakat aynı zamanda onları bir arada kombinlemek de doğru...