9.2 C
İstanbul
Perşembe, Mart 31, 2022
Daha Fazla

  Seçil Akkaya Atelier

  D’She Style tavsiye eder🔝

  D’She Kadını Sevgili Seçil Akkaya’ya sorduk;

  Tasarımlarınızı anlatır mısınız?

  Tasarımlarımın ana teması romantik enerjisi yüksek özgüvenli pozitif ve cesur parçalar. Tasarımlarım da oldukça kendine güvenen duygusal ve güçlü kadın figürü var, bu yüzden sert duruşlu dekolte veya kesimler ardında içinde karakteri olan renkler ve temaya uygun kumaş çeşitleri kullanıyorum.

  Hem gündüz hem de gece kullanmak üzere bir tasarımı uyarlamak için D’She Kadınlarına neler tavsiye edersiniz?

  Kendi günlük yaşamımda uyguladığım gündüzden geceye anlayışım, Vurucu parçalar, belki bir dekolte ve ya farklı bir detay, uzun ya da kısa ceket eşliğinde rahat parçalarla birleştirilerek yapılmış kombinler, günün her saati için uygun olduğunu düşünüyorum.

  İlkbahar ve Yaz sezonunun sokak stiline yansıyan etkileri sizce nelerdir?

  Cesur parçalar, sokak stilinde de oldukça yer almaya başladı. Püskül detayları, payetler, derin yırtmaçlar, metalik, plise kumaşlar ve tek omuz oldukça ön planda.

  Sezonun hangi renklerinin en çok hangi stil kıyafetlere yakıştığını düşünüyorsunuz?

  Renkler ve stil konusunda bir ayırımım yok, kişinin tarzına tenine ve vücut sekline uygun her türlü kombin istenilen renklerle artık günümüzde kullanılabilir düşüncesindeyim. Fakat bu sezondan bir kaç örnek verecek olursam; sarılar, ipek ve ketenlerle gömlek elbise ve elbiselerde çok sık görülecek. Ayrıca metaliğin her tonu croptop lar, ceket ya da bir bütün olarak tulum ve elbiselerde çok şık durduğunu düşünüyorum.

  Hem şık hem rahat bir stil için D’She Kadınlarına tavsiyeleriniz nelerdir?

  Hem rahat hem de ve şık olmak için kombinlere biraz hile karıştırılabilir, rahat bir tişört altına Jean veya deri pantolon üzerine daha şık bir görünüm için bir blazer ceket ekleyebilirsiniz.

  Klasik ve casual karıştırılarak uygun renk uyumu aksesuar ile rahat hissedeceğiniz, özensiz olmayan şık bir görünüm sağlamak artık oldukça kolay.

  İlginç bir üst, minimalist bir şort, etek ya da denim parçalar ile kombinlenebilir.

  Romantik dantel ipek parçaları artık düz babet ayakkabılarla hatta bütün bu kombinler spor şık ayakkabılar ile de kombinlenebilir.

  Daha iyi bir stil sahibi olmak için D’She Style’da kalın.

  Diğer Yazılar

  İlkbahar Stilini Tamamlayan 9 Trend

  Moda tasarımcılarının ilkbahar koleksiyonları önceki yıllara göre daha kullanılabilir ve akılcı seçimlerden oluşuyor. Elbette moda dünyasında salgının etkisi çok büyük. Her ne kadar zamanımızın çoğunu...

  Evde İyi Görünmek İçin İlham Veren 9 Yol

  İyi giyinmek, pozitif enerjini yükseltmek için yaptığın diğer her şey gibi ruh halini etkiliyor. 🦋🌈💞 Nasılsa kimse görmüyor diye düşünme sakın. Sen kendini görüyorsun, asıl önemli...

  Boho Stilin Anahtar Parçaları

  Boho stili diğer tüm görünüşlerden ayıran en belirgin tarafı bir kültürü yansıtmasıdır.Kıyafet seçimleriniz boho olmasa bile gardırobunuzda mutlaka bohem parçalar yer alır. Enerjisi yüksek desenler...