Şebnem Kalyoncuoğlu Ünlü; ÜNLÜ & Co Kadın Girişimciler Akademisi

706
D’She Style tavsiye eder🔝
D’She Kadını Sevgili Şebnem Kalyoncuoğlu Ünlü , kadınların ekonomide aktif rol alması adına ÜNLÜ & Co tarafından hayata geçirilen ÜNLÜ & Co Kadın Girişimciler Akademisi’ni anlattı.
Bu yıl üçüncüsü düzenlenen ve kadınların ekonomiye, istihdama ve sosyal yaşama aktif olarak katılmasının önünü açmak; girişimci ekosistemini güçlendirmek için akademi kapsamında 5 yılda 100 girişimci kadına eğitimler ve girişimcilik yolculuklarında destek verilmesi planlanıyor.
Ülkemizin hem sosyal hem de ekonomik alanda ileri gidebilmesi için kadının her alandaki konumunun iyileştirilmesi gerektiği tartışılmaz bir gerçek olduğunu vurgulayan Şebnem Kalyoncuoğlu Ünlü, ülke ekonomisine katkı sağlamayı hedeflediklerini ifade etti.
Bir girişimcilik başarısı olan ÜNLÜ & Co Kadın Girişimciler Akademisi; bu yıl üçüncüsünü düzenlediği projenin ilk gününün ardından birbirinden değerli konukların katılımıyla networking organizasyonunu gerçekleştirdi.
Kalkınmanın yolunun kadınların toplumsal ve ekonomik yaşama daha etkin katılmasından geçtiğini belirten Şebnem Kalyoncuoğlu Ünlü, girişimciliğin teşvik edilmesi ve desteklenmesi gereken bir kavram olduğuna dikkat çekti ve ÜNLÜ & Co olarak kadının işgücüne katılımına önem verdiklerini, bunun yanı sıra girişimcilik alanındaki farkındalığı artırmak için çalıştıklarını belirtti.
Daha iyi bir yaşam stiline sahip olmak için D’She Style’da kalın.