Saba Tümer

557

D’She Style tavsiye eder🔝

D’She Kadını Sevgili Saba Tümer’e sorduk;

‘21 Günde Mutluluk: Mutluluk bir tercihtir’ adındaki kitabınızda kalıcı mutluluğu yakalamak ve içsel huzura kavuşmak için pozitif bakış açısının nasıl da değerli olduğundan bahsediyorsunuz.

Mutluluğun formülünü nasıl tarif edersiniz?

Mutluluğun öyle çok formülü var ki. Farkında olmak ve uygulamak gerekli. Herkesin mutlu olma biçimi bir başkasından farklıdır. Asıl olan ise, mutluluğu seçmek diye düşünüyorum.

Peki, olumlu bakış açısına sahip olmak için neleri değiştirmek gerekli sizce?

Bir insanın mutsuzluklarını mutluluğa nasıl dönüştüreceğini bilmesi gerekli. Geleceğe dair endişelenmekten vazgeçmek, negatif enerji yüklü insanlardan uzak durmak, hissettiğin gibi davranmak, anda kalmak ve anın keyfini çıkarmak, hayır diyebilmeyi öğrenmek mutlu olmak için yapılacak seçimlerden birkaçı diyebilirim.

 

21 günde mutlu olmak nasıl mümkün olabilir?

Bir alışkanlığı benimsemek için gereken süre 21 gün. Değiştirmek ya da kazanmak istenilen şey her ne ise, 21 gün boyunca onun üzerinde çalışıldığında alışkanlığa dönüşüyor. Kitabımda anlattığım uygulamalar ile 21 gün süresince mutlu olma yolunda ilerlemek ve mutluluğa ulaşmak mümkün.

Herkes kendi hayat mucizesini yaratabilecek güce sahip. İnsan bakış açısını değiştirdiği zaman hayatındaki her durumu olumsuzdan olumluya çevirebilir. Değişimi kucaklamak, kalben istemekle ve başaracağına inanmakla ilgili.

Üç cümle ile anlatmanızı istersek, mutluluğa sahip olmaları için D’She Kadınlarına tavsiyeleriniz nelerdir?

Mutlu olmak aslında çok kolay. Hayatta sahip olduğumuz her şey için şükretmek, karşımıza çıkan her insanı affetmek ve başkalarını mutlu etmek, bizi mutluluğa ulaştırır.

Daha iyi bir yaşam tarzına sahip olmak için D’She Style’da kalın.