9.2 C
İstanbul
Çarşamba, Temmuz 15, 2020
Daha Fazla

  Payet Şıklığı

  D’She Style tavsiye eder🔝
  Moda dünyasının podyumlardan sokağa taşıdığı ışıltılı tasarımlar, yalnızca gece değil günlük stillerle de rahatlıkla kullanılıyor. Hemen hemen her markanın koleksiyonunda yer verdiği pul ve payel akımı farklı renklerde, kesimlerde ve modellerde tasarımlarla karşımıza çıkıyor.


  Star dokunuşun şık ve gösterişli pullu ve payetli etek, ceket ya da pantolon olduğu stilinizi hangi parçalarla dengeleyebileceğinizi D’She Style araştırdı ve yazdı.


  Işıl ışıl parlayan payetleri tamamlayacağınız tüm ayrıntılara karar verirken aklınızda bulunması gereken en önemli stil ipucu, abartıya kaçmamak olacaktır. Seçiminiz ister payetli ceket, pantolon ya da etek olsun, gösterişli parçanın tek başına sahne almasına izin vermelisiniz. Çünkü payetlerle tasarlanmış olan her parça zaten bir hayli göz kamaştırıcıdır.

  Stilinizi renk, desen, doku ya da tarz olarak birbirine tamamıyla uyumlu parçalar ile tamamlamak ve tepeden tırnağa payetlere ve pullara bürünmek, göz yorucu ve bir hayli abiye bir görünüm yaratacaktır.


  Elinize alacağınız payet işlemeli bir portföy ile birlikte giyeceğiniz Jean pantolon ve blazer ceket ile parıltılı uzun küpeler, stilinizi tamamlamanız için yeterlidir. Abartıdan uzak ve zarif şıklığı yakalamak aslında oldukça kolay. İddialı parçaları tercih edeceğinizde mutlaka denge kuralını anımsamalısınız.

  Dikkatleri hangi ayrıntıya çekmek istiyorsanız geri kalan her şey sakinliğini korumalı. Payetli etekler ile düz renk bir stiletto ve krep bluz sizi daima sofistike bir görünüme kavuşturur. Benzer şekilde payetli ceketler iyi kesimli bir pantolon ve kupları üzerinize oturan tek renk bir gömlek ile tamamlanmalı.


  Dünyayı saran moda akımlarının içinde belki de en çok destekleneni rahat stillerin ön planda olması. Bahsettiğimiz rahat ve doğallıktan yana sokak stillerinde payetli parçalar sneaker ve sweatshirt ikilisi ile dengeleniyor. Salaş bir t-shirt ya da bol kesim sweatshirt ile kombinleyeceğiniz payetli etek ve sneaker ile göz kamaştıracağınızdan hiç şüpheniz olmasın.


  Eğer gardırobunuzda henüz payet detaylı bir parça yoksa moda trendlerini yakalamanız adına mutlaka almanızı tavsiye ederiz. Unutmayın, içinizdeki mutlu kız çocuğu ışıl ışıl parlamayı sabırsızlıkla bekliyor.

  Daha iyi bir stil sahibi olmak için D’She Style’da kalın.

  Diğer Yazılar

  İlkbahar Sokak Modasından İlham Alın

  D’She Style moda🔝 Sokak stili, her zaman moda dünyasının yaklaşan eğilimleri test ettiği bir yerdir. Tasarımcıların koleksiyonlarını erken benimseyenlerin dikkat çekici duruşlarıyla sokak modasını spot...

  2020 Yaz Sezonunda Zimmermann Mayo Koleksiyonu

  Sezon ne olursa olsun, Zimmermann koleksiyonlarında herkesi kendine aşık eden bir tasarım mutlaka var. Yaz sezonunun maxi etekleri ya da bohem elbiseleri bir tarafa,...

  Podyumdan Sokağa Güneş Gözlüğü Trendleri

  D’She Style moda🔝 Yaz sezonunun güneş gözlüğü seçenekleri, herkesin seveceği geniş bir tasarım eğimine sahip. Önceki sezonlardan bazı izler taşıyanlar, asla modası geçmeyen zamansız çizgilere...