9.2 C
İstanbul
Pazartesi, Haziran 14, 2021
Daha Fazla

  Payet Şıklığı

  D’She Style tavsiye eder🔝
  Moda dünyasının podyumlardan sokağa taşıdığı ışıltılı tasarımlar, yalnızca gece değil günlük stillerle de rahatlıkla kullanılıyor. Hemen hemen her markanın koleksiyonunda yer verdiği pul ve payel akımı farklı renklerde, kesimlerde ve modellerde tasarımlarla karşımıza çıkıyor.


  Star dokunuşun şık ve gösterişli pullu ve payetli etek, ceket ya da pantolon olduğu stilinizi hangi parçalarla dengeleyebileceğinizi D’She Style araştırdı ve yazdı.


  Işıl ışıl parlayan payetleri tamamlayacağınız tüm ayrıntılara karar verirken aklınızda bulunması gereken en önemli stil ipucu, abartıya kaçmamak olacaktır. Seçiminiz ister payetli ceket, pantolon ya da etek olsun, gösterişli parçanın tek başına sahne almasına izin vermelisiniz. Çünkü payetlerle tasarlanmış olan her parça zaten bir hayli göz kamaştırıcıdır.

  Stilinizi renk, desen, doku ya da tarz olarak birbirine tamamıyla uyumlu parçalar ile tamamlamak ve tepeden tırnağa payetlere ve pullara bürünmek, göz yorucu ve bir hayli abiye bir görünüm yaratacaktır.


  Elinize alacağınız payet işlemeli bir portföy ile birlikte giyeceğiniz Jean pantolon ve blazer ceket ile parıltılı uzun küpeler, stilinizi tamamlamanız için yeterlidir. Abartıdan uzak ve zarif şıklığı yakalamak aslında oldukça kolay. İddialı parçaları tercih edeceğinizde mutlaka denge kuralını anımsamalısınız.

  Dikkatleri hangi ayrıntıya çekmek istiyorsanız geri kalan her şey sakinliğini korumalı. Payetli etekler ile düz renk bir stiletto ve krep bluz sizi daima sofistike bir görünüme kavuşturur. Benzer şekilde payetli ceketler iyi kesimli bir pantolon ve kupları üzerinize oturan tek renk bir gömlek ile tamamlanmalı.


  Dünyayı saran moda akımlarının içinde belki de en çok destekleneni rahat stillerin ön planda olması. Bahsettiğimiz rahat ve doğallıktan yana sokak stillerinde payetli parçalar sneaker ve sweatshirt ikilisi ile dengeleniyor. Salaş bir t-shirt ya da bol kesim sweatshirt ile kombinleyeceğiniz payetli etek ve sneaker ile göz kamaştıracağınızdan hiç şüpheniz olmasın.


  Eğer gardırobunuzda henüz payet detaylı bir parça yoksa moda trendlerini yakalamanız adına mutlaka almanızı tavsiye ederiz. Unutmayın, içinizdeki mutlu kız çocuğu ışıl ışıl parlamayı sabırsızlıkla bekliyor.

  Daha iyi bir stil sahibi olmak için D’She Style’da kalın.

  Diğer Yazılar

  İlkbahar Stilini Tamamlayan 9 Trend

  Moda tasarımcılarının ilkbahar koleksiyonları önceki yıllara göre daha kullanılabilir ve akılcı seçimlerden oluşuyor. Elbette moda dünyasında salgının etkisi çok büyük. Her ne kadar zamanımızın çoğunu...

  Evde İyi Görünmek İçin İlham Veren 9 Yol

  İyi giyinmek, pozitif enerjini yükseltmek için yaptığın diğer her şey gibi ruh halini etkiliyor. 🦋🌈💞 Nasılsa kimse görmüyor diye düşünme sakın. Sen kendini görüyorsun, asıl önemli...

  Boho Stilin Anahtar Parçaları

  Boho stili diğer tüm görünüşlerden ayıran en belirgin tarafı bir kültürü yansıtmasıdır.Kıyafet seçimleriniz boho olmasa bile gardırobunuzda mutlaka bohem parçalar yer alır. Enerjisi yüksek desenler...