9.2 C
İstanbul
Pazartesi, Ekim 26, 2020
Daha Fazla
  Ana Sayfa Güzellik Cilt Op. Dr. Dilek Avşar; Somon DNA Tedavisi

  Op. Dr. Dilek Avşar; Somon DNA Tedavisi

  Yazar

  Date

  Category

  D’She Style güzellik🔝

  D’She Kadını Sevgili Op. Dr. Dilek Avşar cildin canlılığını arttırmak, daha aydınlık ve taze bir görünüm kazandırmak için uygulanan Somon DNA tedavisini anlattı.

  Cildimiz yaş, stres, hava şartları, yoğun çalışma, genetik faktörler gibi nedenlerle canlılığını zaman içinde kaybeder, mat görünür.

  Cildin canlılığını arttırmak, daha taze, diri, fresh bir görünüm kazanmasını sağlamak için son zamanların en etkili uygulaması Somon DNA’dır diyebiliriz.

  Somon DNA ile yüzdeki doğal ifade değişmeden, ciltteki gençlik geri kazanılır. Parlayan ve ışıldayan cilt, tazelenmiş ve enerjik bir görünüm kazanır.

  Erkek somon balığının sperm hücrelerinden elde edilen somon DNA’sı hacminin yaklaşık 10 katı kadar su moleküllerini tutarak nem dengesini sağlar ve cildin beslenmesi, canlanması, yenilenmesine yardımcı olur. Somon DNA’nın kullanım alanları:

  Cilt yapısının düzenlenmesinde,
  Yüz, boyun-dekolte, el, dudak bölgelerinin yenilenmesi, onarımı ve gençleştirilmesinde,
  Göz çevresinin aydınlatılması ve yeniden yapılandırılmasında (şişlik ve koyu halkaların giderilmesinde),
  Hamilelik sırasında ve kilo alıp vermeler sonucunda oluşan çatlakların tedavisinde,
  Hormonal saç dönülmesi tedavisinde,
  Akne skarlarının tedavisinde,
  İç kol ve dizde görülen sarkma ve çatlak tedavilerinde kullanılır.

   

  Bu uygulamanın farklı kullanım alanları vardır. Dekolte bölgesi, vücutta diğer bölgeler ile birlikte saç dökülmesi tedavisinde de saç derisine etkili bir şekilde uygulanmaktadır.

  Yenilenen dokular sayesinde cilt etkili bir şekilde tedavi edildiğinden, DNA onarımı ile birlikte saç kökleri canlanır, beslenir, daha gür ve sağlıklı saçlara kavuşulmuş olur.

  Cildimiz gibi saç derimiz de yaş, stres, hava şartları, yoğun çalışma, genetik faktörler gibi nedenlerle canlılığını zaman içinde kaybeder. Saç derisinin canlılığını arttırmak, saç dökülmesini önlemek, daha gür saç yapısına kavuşmak için son zamanların en etkili uygulaması Somon DNA.

  Özellikle erkeklerin korkulu rüyası haline gelen saç dökülmesi ve kellik tedavisinde SOMON DNA, saç derisine mezoterapi yöntemi ile enjekte edilirken, cilde verilen somon balığı sütü, doğal bir serum olduğu için alerjik reaksiyona neden olmaz.

  Cerrahi müdahale olmadığı için anesteziye de gerek duyulmadığından kişiler, günlük iş ve sosyal yaşantılarına rahatlıkla dönüş yapabilirler.

  Daha iyi bir yaşam stiline sahip olmak için D’She Style’da kalın.

   

  Son Yazılar

  Sephora’da Seçtiğimiz 15 Çarpıcı Ürün

  Konu güzellik olduğunda elbette kozmetik ve cilt bakım ürünlerine ekstra önem veriyoruz. Cildimiz için en doğru ürünü seçmek, kullanmak istiyoruz. Güzellik endüstrisi ise hiç durmadan...

  Sonbahar Mevsimi İçin En Çekici 10 Nail Art

  Her sezon birbirinden farklı ve yeni güzellik ya da saç trendlerini karşılıyoruz. İçlerinden en yaratıcı olanlarının tırnak desenleri ve renkleri olduğu şüphesiz. Kalıcı oje ile...

  Göz Altı Halkaları İçin En İyi 10 Krem

  Hepimiz çaresizce koyu halkaları ortadan kaldırmaktan ve ince çizgileri yumuşatmaya kadar her şeyi yapmaya yardımcı olacak en iyi göz kremini arıyoruz - tercihen dördünü...

  Kalıcı Makyaja Dair Bilmeniz Gereken 8 Detay

  Yüzünüzü renklendirmek ya da makyaj rutininizi kolaylaştırmak için kalıcı makyaj yaptırmaya karar vermeden önce bilmeniz gereken bazı ayrıntılar bulunuyor. Kalıcı makyaja dair sekiz önemli detay...

  En İyi 12 Kirpik Serumunu Seçtik

  Uzun ve sağlıklı kirpiklere sahip olmak aslında bir hayalden çok daha fazlasıdır. Lifting yaptırmak veya birkaç ek kirpik ile daha gür ve sık kirpiklere...