9.2 C
İstanbul
Pazartesi, Mayıs 23, 2022
Daha Fazla

  Londra

  Londra’da Mücevher Tasarımcısı olan Nilüfer Kızılkaya’ya Londra’daki popüler mekanları sorduk. Eğer siz de yılbaşında Londra’daysanız işte öneriler: “Benim için Ivy Chelsea Garden @ivychelsgarden, brunch için gidilebilecek en iyi restaurantlardan biridir.

  İtalyan mutfağında vazgecilmezim, Mayfair bölgesinde yer alan The Ned London @thenedlondon otel içinde bulunan Cecconi’s. Ayrıca otelin çatısında yer alan the Ned’s Club sıcak ısıtılmış havuzu ile harika Londra manzarası eşliğinde birşeyler içmek isterseniz biçilmez kaftandır. Mayfair bölgesinde konaklamak isterseniz, The Connaught Oteli @theconnaught tavsiye ederim. Arkadaşlarınızla oturup birer martini içmek için de Connaught Barı on numaradır.

  Canınız deniz ürünleri ve balık yemek isterse bir Londra klasiği olan Mayfair bölgesinde yer alan Scott’u @thescottsmayfair tavsiye ederim.

  Japon mutfağının vazgecilmezi Berkeley Caddesi’ndeki Nobu @nobuberkeleyst ise Londra’daki en moda restaurantlardan biridir.

  Eğer Michelin Yıldızlı Fransız Mutfağı isterseniz de The Square’i kaçırmayın derim.” @gfgjewellery

  dshestyle#dshe #dshestyle #kadınlararasında #tavsiyeplatformu #dsheelçileri

  Önceki İçerikNevşah Karamehmet; Nefes
  Sonraki İçerikPınar Ertaç

  Okumadan Geçme

  Antalya; Kaş

  0
  D’She Style tavsiye eder🔝 Antalya ile Fethiye arasındaki yarımadada bulunan Kaş, göz kamaştırıcı tarihi dokusu, huzurlu doğası ve berrak denizi ile mutlaka görülmesi gereken yerlerden...

  Aslı Şen