9.2 C
İstanbul
Cuma, Nisan 29, 2022
Daha Fazla

  New York Sokak Modası; Sneaker Trendleri

  D’She Style New York sokak modası🔝

  Geçtiğimiz sezonlarda topuklu stilettoları sahneden indiren ve ışıltılı moda dünyasının starı olan sneakerlar sonbahar ve kış sezonunda yine trend olma özelliğini koruyor.

  Dünya modasının trendlerini belirleyen sneakerların, New York’tan Paris’e ve Milano’dan Londra’ya uzanan sokak stillerinde hemen herkes için en popüler şehir modası olduğunu söylemek mümkün. Bunun nedeni ise sneakerların konforlu, şık ve fonksiyonel olduğu kadar eğlenceli oluşu.

  Bir sneakerı ışıltılı kıyafetler ile kombinlemek artık hiç kimseye garip gelmiyor. Çünkü bir sneakerın tamamladığı her kıyafet olağanüstü görünüyor.

   

  Sneakerların sadece spor yaparken giyilen bir çift ayakkabı olduğu fikri çoktan unutuldu. Koşu ya da yürüyüş dışında en iyi ihtimalle jeanlerin altında kendini gösterme fırsatı bulan sneakerlar, uzun elbiselerin, payet eteklerin ve hatta ceket pantolon takımların altında en parlak dönemini yaşıyor.

  Smart-Casual moda akımının tüm dünyada popüler oluşunun kahramanı sneakerlar için tasarımcılar yaratıcılıkta yine sınır tanımıyor. Moda haftalarında karşılaştığımız sokak stillerinde farklı farklı sneakerlar bir sneakerın her kıyafet ile kolayca kombinlenebileceğini bir ekz daha kanıtlamış oldu.

  Farklı modellerde ve renklerde birbirinden çekici sneakerlar sıradan bir kıyafeti başkalaştırabilir. Şıklığı ve konforu kombinlenmenin en çarpıcı yolu olan sneakerlar, sokak stili için ilham kaynağıdır.

  Deri ya da sigarette bir pantolonun, midi ya da maksi boy elbisenin, krep eteklerin göz kamaştıran tamamlayıcısı sneakerlar, birkaç sezondur Balenciaga, Gucci, Louis Vuitton, Alexander McQueen gibi markaların birbirinden farklı tasarımları arasında yerini koruyor.

  Yeni sezonda ise, her gardırobun belirleyicisi olma özelliğini koruyan sneakerlar için Adidas, Nike, Puma, Off White çarpıcı modelleri ile karşımıza çıkıyor.

  Sofistike bir stil için kendinizi özgür bırakın ve bir çift renkli sneaker ile kombinlenen kıyafetlerinizin nasıl muhteşem görüneceğini keşfedin.

  Daha iyi bir stil sahibi olmak için D’She Style’da kalın.

  Diğer Yazılar

  İlkbahar Stilini Tamamlayan 9 Trend

  Moda tasarımcılarının ilkbahar koleksiyonları önceki yıllara göre daha kullanılabilir ve akılcı seçimlerden oluşuyor. Elbette moda dünyasında salgının etkisi çok büyük. Her ne kadar zamanımızın çoğunu...

  Evde İyi Görünmek İçin İlham Veren 9 Yol

  İyi giyinmek, pozitif enerjini yükseltmek için yaptığın diğer her şey gibi ruh halini etkiliyor. 🦋🌈💞 Nasılsa kimse görmüyor diye düşünme sakın. Sen kendini görüyorsun, asıl önemli...

  Boho Stilin Anahtar Parçaları

  Boho stili diğer tüm görünüşlerden ayıran en belirgin tarafı bir kültürü yansıtmasıdır.Kıyafet seçimleriniz boho olmasa bile gardırobunuzda mutlaka bohem parçalar yer alır. Enerjisi yüksek desenler...