Miray Müftüoğlu

812

D’She Style söyleşi🔝

D’She Kadını Sevgili Miray Müftüoğlu’na sorduk;

LoveMeToo markası nasıl doğdu?

LoveMeToo markasını Basic Giyim tutkunu iki arkadaş olarak –Miray Müftüoğlu ve Tuğçe Balcı–  2017 yılında kurduk. Yola çıkarken en önemli nokta tabii ki bizi temsil edecek markamızın adını bulmaktı. Bu süreçte isimlerimizin ilk hecelerinin tınısı, içimizdeki heyecanın ritmine ayak uydurdu ve böylece Love Me Too doğdu.

LoveMeToo markasını seçen kadınları nasıl tarif edersiniz?

Günlük hayatta şık ve aynı zamanda da rahat olmayı isteyen bayanlar markamızı tercih ediyorlar.

Koleksiyonlarınızda en çok tercih edilen tasarımlar nelerdir?

Koleksiyonlarımızda özel el işlemesi olan tasarımlar çok beğeni alıyor, sanırım bizim markamızı farklı kılan da bu oluyor.

D’she kadınlarına soğuk ve yağışlı, biraz da kasvetli kış sezonu için şık, rahat ve aynı zamanda çarpıcı görünmek için stil tavsiyeleriniz nelerdir?

Rahatlık ve şıklık aynı cümlede olunca aklıma ilk gelen bir tayt üstüne şık bir sweatshirt ve onlara uygun seçilmiş sneakerlar oluyor.

Gündüzden geceye kolayca uyum sağlayabilen bir kombin tarif eder misniz?

Ben basic tutkunuyum. Bu yüzden gündüz giydiğim bir jean üstü t-shirt’ü gece üstüne bir blazer giyerek şık hale getirmeyi tercih ediyorum. Ayakkabı olarak bir stiletto ya da rahat bir babet de bu şıklığı tamamlıyor.

Örneğin ofisten sonra şık bir akşam yemeği için nasıl bir stil önerirsiniz?

Aslında bu sorunun cevabı benim için bir öncekinden farklı değil, ofiste üzerinizde elbise de olsa, jean ve t-shirt de olsa akşam yemeğine çıkarken bir küpeyle ya da kolyeyle tamamlanmış şık bir kombin oluşturulabilirsiniz.

Kendi stilinizden bahseder misniz?örneğin gardrobunuzun anahtar parçaları nelerdir?

Ben çok fazla renkli giymeyi tercih eden biri değilim. Dolabımda siyah, beyaz, bej tonları haricinde bulunan tek renk kırmızı olabilir. Anahtar parça her zaman siyahtır. Siyah skinny pantolon ve beyaz tshirtlerim sanırım en çok kullandığım parçalar.

Alışverişinizde en çok satın aldığınız parça  hangisi?

Ayakkabı 🙂 ayakkabı bir kombini belirleyen en önemli parçadır. Üstünüze giydiğiniz kombin, bir ayakkabı değişimi ile tamamen farklı bir tarza dönüşebilir.

Daha iyi bir stil sahibi olmak için D’She Style’da kalın.