9.2 C
İstanbul
Salı, Temmuz 14, 2020
Daha Fazla

  Küçük Güneş Gözlükleri

  D’She Style tavsiye eder🔝

  90’lı yılların ikonik güneş gözlükleri bu yıl İlkbahar-Yaz sezonunun trendleri arasında karşımıza çıkıyor. Bella Hadid’den Selena Gomez’e, Rihanna’ya kadar pek çok popüler ismin favori aksesuarı halini alan minik güneş gözlüklerinin trend olma hikayesi ise oldukça ilginç.

  Büyük çerçeveli güneş gözlüklerini takmayı bırakmasını isteyen Kanye West’in ısrarcı tutumu karşısında kayıtsız kalamayan Kim Kardashian’ın küçük güneş gözlükleri ile görüntülenmesi ve gardırobunu değiştirmesi hakkında Kanye’den bir e-mail aldığını açıklaması ile 90’ların güneş gözlüğü akımı geri döndü.

  Cindy Crawford, Kate Moss, Britney Spears ve Drew Barrymore gibi isimlerin 90’lı yıllarda vazgeçilmezi olan küçük güneş gözlüğü moda tasarımcılarının dikkatlerinden kaçmadı ve her biri neredeyse birer sanat eseri olarak tasarlanan kedi gözü çerçeveler yazın moda trendlerinden biri oldu.

  Moda dünyasının geçmişe duyduğu hayranlığı dönemsel olarak canlandırdığı akımlar, saç renkleri, giyim, ayakkabılar, çantalar ve aksesuarlarda nostaljiye hayat veriyor. Bunlardan biri olan küçük güneş gözlüklerinin ilki 2018 moda şovları sırasında kendini gösterdi.

  Moda akımının en büyük destekçisi sayılabilecek isim olan Kanye West’in Kim Kardashian ile bütünleşen büyük güneş gözlüklerinden vazgeçmesini istemesi ile birlikte pek çok ünlü isim ve beraberinde sokak stillerinde küçük güneş gözlükleri göze çarpmaya başladı.

  Küçük güneş gözlükleri ile stilinizi tamamlamanız ve muhteşem görünmeniz inkar edilemez bir gerçek. Siyah ya da rengarenk ikonik gözlüklerden birine mutlaka sahip olmanızı tavsiye ediyoruz.

  Moda dünyasının trendlerine göre küçük güneş gözlükleri sadece yaz sezonu ile sınırlı kalmayacağa benziyor. İyi haber; sıra dışı gözlüklerin Sonbaharda da popülaritesini korumaya devam edeceği yönünde.

  Bir çift küçük güneş gözlüğü ile gece ya da gündüz dilediğiniz her yerde şık ve trend bir stil yakalamanız mümkün. Bohem olduğu kadar aynı zamanda retro güneş gözlüklerini gösterişli ve renkli ya da metalik ışıltılı küpelerle ve uzun zincir kolyelerle birlikte kombinleyebilirsiniz.

  Bu yaz saç bantlarının oldukça popüler olduğunu da yinelemeliyiz. Küçük bir güneş gözlüğü ve desenli saç bandı ile yaz sezonunda muhteşem görüneceğinizi bilmenizi isteriz.

  Daha iyi bir stil sahibi olmak için D’She Style’da kalın.

   

   

   

   

  Diğer Yazılar

  İlkbahar Sokak Modasından İlham Alın

  D’She Style moda🔝 Sokak stili, her zaman moda dünyasının yaklaşan eğilimleri test ettiği bir yerdir. Tasarımcıların koleksiyonlarını erken benimseyenlerin dikkat çekici duruşlarıyla sokak modasını spot...

  2020 Yaz Sezonunda Zimmermann Mayo Koleksiyonu

  Sezon ne olursa olsun, Zimmermann koleksiyonlarında herkesi kendine aşık eden bir tasarım mutlaka var. Yaz sezonunun maxi etekleri ya da bohem elbiseleri bir tarafa,...

  Podyumdan Sokağa Güneş Gözlüğü Trendleri

  D’She Style moda🔝 Yaz sezonunun güneş gözlüğü seçenekleri, herkesin seveceği geniş bir tasarım eğimine sahip. Önceki sezonlardan bazı izler taşıyanlar, asla modası geçmeyen zamansız çizgilere...