9.2 C
İstanbul
Pazartesi, Ocak 25, 2021
Daha Fazla

  Son Eklenenler

  Köfteli Patates Topları Tarifi

  Mükemmel bir öğle yemeği için dayanılmaz bir tarif; köfteli patates topları Malzemeler Köfte için 400 g kıyma 1 soğan 2 diş sarımsak 1 yumurta 1 yemek kaşığı un 4 yemek kaşığı sıvı...

  Yaşadığın İlişkide Kendini Yetersiz mi Hissediyorsun?

  Sen hiç kendini ilişkin boyunca hep daha iyi, daha fedakar, daha anlayışlı olmak zorunda hissettin mi? Bazı ilişkilerde senin ne kadar iyi olduğunun bir...

  2021 Saç Kesim Trendleri

  2020'de inkar edilemez yoğunlukta evde saç kesimi ve boyası yapıldı. Kimi kadınlar saçlarını uzamak üzere serbest bıraktılar, kimileriyse radikal bir kararla kısa saçı seçtiler. Heyecan...

  Fincanda Tarçınlı Rulo Kek Tarifi

  Sadece 5 dakikada hazırlayabileceğiniz muzlu ve tarçınlı rulo kek tarifini biz denedik çok sevdik. Sizin de denemenizi istedik. Harika bir hafta olsun! Malzemeler 1 adet muz 2/3 bardak...

  Korona Virüse Dair Astrolojik Öngörüler

  D’She Style astroloji🔝

  D’She Kadını Sevgili Zeynep Ceylan Kankat, Kovit-19 salgınının önümüzdeki 3 ay boyunca izleyeceği rotayı Astrolojik olarak yorumladı.

  Sevgili Dostlarım, içinden geçmekte olduğumuz bu zorlu zamanlarda biraz olsun önümüzü görmek ve sizlere güzel haberler vermek adına önümüzdeki 3 aylık süreci Astrolojik bilgiler ışığı altında inceleyemeye çalıştım.

  Korona virüsü ile ilgili bizleri psikolojik olarak zorlayan bu süreçte gidişatımız ile ilgili sizlere bir takım umut vadeden ve bizleri güzel günlere götüreceğini düşündüğüm astrolojik bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum.

  Öncelikle size şunu belirtmek istiyorum ki umudumuzu yüksek tutmamız adına gökyüzünde geleceğe dair güzel  gelişmelerin ve iyileşmelerin meydana geleceğini vaadeden son derece olumlu göstergeler söz konusu Sevgili Dostlarım.

  Hemen içinizi karartmayın lütfen!

  Bu bir süreç ve biz bu süreci en iyi şekilde yönetir ve sinir sistemimizi kuvvetli tutmaya çalışırsak, o kadar kolay ve sağlıklı bir şekilde bu zor günleri hep birlikte atlatacağız. Bizler bu zaman diliminde çok ama çok sabırlı ve akıllı olmalıyız. Evet biliyorum, birçoğumuz hiç alışık olmadığımız bir düzenin içinde bunalmış ve sıkılmış durumdayız. Bazılarımız gelecek adına önemli kararlar arifesinde iken ve tam da yeni atılımlar yapmak isterken engellendi. Bazı kişiler kapalı ortamda kalmak istemiyor. Eskisi gibi özgürce hareket edip, istediği ve alışık olduğu günlük düzeni devam ettirmek arzusu içinde hareket ediyor. Bazılarımız çalışma hayatının koşuşturmasına ve üretken olmaya alışmışken, bu kadar sakin ve monoton bir hayatın getirdiği durağanlıktan ötürü bunalmış vaziyette kendi kendini yiyor.

  Atamalarını bekleyen, evlenmek isteyen, taşınmak isteyen, bebeğinin doğumunu bekleyen durumlar içinde olanlar ve en  çok da maddi konularda zorluk yaşayanlar ekonomik gelişmeler için endişeli bir şekilde neler olacağını bekliyor. Ancak ne kadar çok sıkılmış olursak olalım ve başka şeyler yapmak isteğimiz yoğun bir şekilde yükseliyor olsa dahi bunun şu an için bizlere  hiçbir faydası yok. Önce içinde olduğumuz durumu kabul etmemiz gerekiyor ve daha güzel bir hale getirmek, yeni çözüm yolları bulmak, olgunlukla hareket etmek, yeni, özgün ve farklı bir şekilde ruh halimizi renklendirecek, kendimize ve etrafımızdaki kişilere fayda sağlayacak şeyler ile uğraşmak bu dönemde kendimiz ve etrafımızdaki kişiler için yapacağımız en güzel şey olacaktır.

  Diğer taraftan ise, bizleri zorlayan enerjinin hayatımızdan ne zaman çıkıp  gideceğini, tam eskisi gibi olmasa da normal hayatımıza ne zaman döneceğimizi merak ediyoruz.

  Şimdi sizlere biraz umut olması adına bazı pozitif oluşumların meydana geleceği tarihlerden bahsetmek istiyorum. Yalnız sizlere karşı dürüst olmalıyım Sevgili Dostlarım; önümüzdeki 3 aylık tabloda zor zamanlar da ne yazık ki olacak.

  Ama ben bu yazımda sizlere biraz olsun moral olması açısından sadece pozitif oluşumlardan bahsediyor olacağım.

  Öncelikle şunu hatırlatmak istiyorum ki, yaşamakta olduğumuz durumun baş sorumlusu PLUTON’dur Sevgili Dostlarım.

  Tabii bir de işin içinde Balık burcundaki Neptün var ki o da salgın hastalıklardan ve bağışıklıkla ilgili konulardan sorumludur. Yılın başında toplu ölümler, savaş ve salgın hastalıklar olması ihtimalinden defalarca bahsetmiştim. Ancak bunun küçük bir virüs etkisi altında tüm dünyada adeta bir savaş ortamına dönebileceğini ve bu düzeyde bir pandemi yaratacağını doğrusu öngöremedim.

  Hatırlayacak olursanız Plüton 12 Ocak 2020’de Satürn ile kavuşum yaptı ve adeta voltran gücü adına diye naralar atıp en yüksek enerjisini ortaya koydu. Bu kavuşum enerjisi 180 yıllık yeni bir döngüye geçerken, hatta 926 yıllık daha büyük bir siklus döngüsüne de atıfta bulundu. Tarih her zaman tekerrürden ibarettir Sevgili Dostlarım.

  Günümüzde ise bu enerji, büyük bir değişim ve dönüşüm döngüsünü bizler için başlattı. Yeni bir çağın şafağına merhaba demeye hazırlanmaya başladık.

  Ve virüs ile ilgili ilk haberler dünyada bu tarih itibariyle duyulmaya başlandı. Sonrasında ise Türkiye’de ve tüm dünyada bir takım daha geniş önlemler ve sınırlandırılmalar meydana gelmeye başladı. Daha sonrasında ise virüs artık salgın halinde bir çok ülkeye yayılmaya başladı. Tabii virüsün çoğalma ve genişleme durumunu körükleyen Jüpiter de tam o sırada Oğlak burcuna geçiş yapıp, burada bulunan Oğlak burcundaki Satürn, Pluton ve Güney Ay düğümü (ki geçmiş tecrübeleri anlatır, geçmiş zamanlarda da yine sıtma veba gibi etkiler görülmüştür) etkilerini çoğaltıp genişleyerek yayılmasına yardımcı oldu.

  Şimdi bir de bu güçlü Oğlak stelyum’a Mars’ın eklenlenmesi ile birlikte bu etkiler artık iyice yükselişe geçip tetiklenir hale geliyor. Mars, 30 Mart 2020 tarihinde anaretik dereceye doğru ilerken işler iyice kızıştırmaya başlıyor. 31 Mart 2020 de Kova burcuna geçen Satürn ile kavuşum halinde hareket ederek olayları iyice pik noktasına getirmek üzere hareket ediyor olacak. (Virüsün çoğalmasına ve çok daha fazla kişinin hastalanmasına, hastanelerde kriz yaşanmasına sebep olacak kadar hızlı bir artış gösterebilir)

  Yani öncelikle 30 Mart ile 8 Nisan arasında çok ama çok dikkatli olmalıyız!!!

  Bu etkiler altında 8 Nisandaki Terazi Dolunay’ına ve özellikle 20 – 25 Nisan‘a kadar ayrıca çok dikkat edilmesi gereken bir dönemin içinde olacağız. Nisan ayında oldukça hızlı şekilde artış gösterecek olan virüse bağlı hastalık ve vefat haberleri bizi ülkece çok üzecek olabilir. Bu süre zarfında evde kalmak en doğru ve akıllı davranış şekli olacaktır.

  Ancak her kötü şeyin bir sonu olduğu gibi güzel şeylerin başlangıcı da bu noktada kendini göstermeye başlıyor olacak Sevgili Dostlarım. Pluton gezegeninin retro hareketine 25 Nisan 2020 itibariyle başlaması ile birlikte, önü alınamayan üzücü durumlar yavaş yavaş hız kesmeye başlıyor olacak. Aslında bu etkiyi bizler 10 Nisan 2020 sonrasında çok yavaş olsa da hissetmeye başlıyor olacağız. Satürn‘ün Kova burcuna geçişi ile birlikte başlayan, bizlere yaşattığı ve önümüzdeki yollarda yaşatacak olduğu olaylar ile toplumsal olarak farkındalık ve bilinç sıçraması kazanmamıza yardımcı olan bu etki sayesinde  diğer taraftan da özgürlüğümüzü kısıtlayan etkisi ile birlikte can sıkıcı ve günlük hayatımızın rutin akışını engelleyen bazı olaylar yaşamamız söz konusu olacak.

  Ancak tarihler 5 Mayıs 2020’yi  gösterdiğinde ilk olarak Ay düğümleri artık Oğlak – Yengeç aksından çıkıp burç değiştirerek, Yay – İkizler burcuna geçiş yapıyor olacak. 7 Mayıs 2020’de ise Akrep burcunda bir Dolunay meydana gelecek. Bu yoğun enerji bu tarihden (-/+)5 gün öncesinde aktivite olmaya başlıyor olacak. Akrep burcu dönüşüm, ölüm, ameliyat, hayatın zorlu ve krizli alanlarını, parasal konulardaki ödeme zorlukları, kredi ve faiz gibi konuları temsil eden bir enerjiye sahiptir. Ancak buradaki Dolunay (yani sonlanma) enerjisi ile birlikte bizlerin hayatına hem ekonomik olarak bazı kolaylıkları ve çözüm imkanlarını getirirken, diğer taraftan ise sağlıkla ilgili konularda da şifalanma enerjisi veriyor olacak.

  Yaşanmakta olan üzücü ve zorlu durumlara karşı bu dönemde İlahi yardım elinin gökyüzünden bizlere doğru uzandığına şahitlik ediyor olacağız.

  Sonrasında tarih 11 Mayıs 2020’yi gösterdiğinde (Satürn de retro hareketine başlamış olacak) insanlar artık evlerinden dışarı çıkmaya başlıyor olacak. Yasakların yavaş yavaş kalmaya başlayacağı bu dönemde ( Mayıs ayının ilk günlerinde de başlayabilir) bizlerin yine de temkinli hareket etmesi gerekiyor olacak Sevgili Dostlarım.

  İlk önce 13 Mayıs 2020’de Venüs (ki para, ikili ilişkiler ve sevgi teması ile ilgili pek sevindirici bir etki olmasa da) sonrasında 14 Mayıs 2020’de Jüpiter‘in de retro hareket eden gezegen grubuna katılıyor olması bizler adına oldukça sevindirici bir etkiye sahip olacak. Sevgili Dostlarım gezegenlerin retro harekete geçmesine bu kadar sevineceğim hiç aklıma gelmezdi doğrusu. Zira bu dönemde ölümlerin bu kadar çoğalmasına sebep olan Oğlak burcundaki Jüpiter‘in (Satürn ve Pluton ile yapmış olduğu kavuşum etkisi) retro hareketi ile birlikte (-/+) 10 gün boyunca olumsuz etkisini azaltacak ve çok şükür ki kayıp haberlerinde de azalmalara sebep olmaya başlıyor. Tabii bu açıdan bizler için oldukça sevindirici ve olumlu bir etkiye sahip olacak. Parasal konularda ekonomik ve mali açıdan ise biraz zorlayıcı olabilir.

  Ancak güzel olan şu ki; Akrep burcundaki Dolunay yine bizlerin ihtiyacı olan yardımı getirecektir. (Ödeme kolaylıkları, ucuz krediler ve taksitli ödemeler gibi)

  En son güzel haber ise, 5 Temmuz 2020’de gerçekleşecek olan 13 derece Oğlak burcundaki Ay Tutulması isürprizli bir şekilde geliyor olacak. Zira işin içinde Uranüs var! Parasal konularda beklenmedik sürpriz çözüm getiren miras toprak veya ev ilgili satış veya var olan mahkemeli durumların çözülmesi söz konusu olabilir. Kariyer ve statü  konusunda sürüncemede olan konular olumlu bir şekilde çözüme ulaşabilir.

  Uzun süredir depresyon ve korku, evham gibi psikolojik sorunlar pozitif yönde iyileşmeye başlayabilir. İş ve aile arasında kalmaktan dolayı yaşanan zorluklara beklenmedik sihirli bir değnek sayesinde çözüm bulunabilir.

  Bu süreçte Merkür’ün Yengeç burcunda olması ise bizleri olası yanlış anlamalara karşı aşırı alıngan bir hale getirebilir. Nostalji yapma isteğimiz oldukça artabilir. Ailemiz, annemiz ve çocukluk yıllarımız bizler için bir hayli önemli hale gelebilir.

  Ama her ne olursa olsun, halkımız ülkemiz ve vatanımız adına yanlış düşüncelerden  uzak durmakta fayda var. Çünkü retro bittiğinde çok daha doğru düşünmeye başlıyor olacağız ve bu negatif düşüncelerimizden dolayı utanıp pişman olabiliriz.

  Önümüzdeki güzel ve şifalı göksel enerjileri en güzel şekilde kullanmanızı canı gönülden temenni ediyorum.  Hep güzel haber alın inşallah. Temmuz ayı gelinceye kadar sevgi ile kalın Sevgili Dostlarım.

  Sevgi ile Şifa olsun.

  Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.

  Latest Posts

  Köfteli Patates Topları Tarifi

  Mükemmel bir öğle yemeği için dayanılmaz bir tarif; köfteli patates topları Malzemeler Köfte için 400 g kıyma 1 soğan 2 diş sarımsak 1 yumurta 1 yemek kaşığı un 4 yemek kaşığı sıvı...

  Yaşadığın İlişkide Kendini Yetersiz mi Hissediyorsun?

  Sen hiç kendini ilişkin boyunca hep daha iyi, daha fedakar, daha anlayışlı olmak zorunda hissettin mi? Bazı ilişkilerde senin ne kadar iyi olduğunun bir...

  2021 Saç Kesim Trendleri

  2020'de inkar edilemez yoğunlukta evde saç kesimi ve boyası yapıldı. Kimi kadınlar saçlarını uzamak üzere serbest bıraktılar, kimileriyse radikal bir kararla kısa saçı seçtiler. Heyecan...

  Fincanda Tarçınlı Rulo Kek Tarifi

  Sadece 5 dakikada hazırlayabileceğiniz muzlu ve tarçınlı rulo kek tarifini biz denedik çok sevdik. Sizin de denemenizi istedik. Harika bir hafta olsun! Malzemeler 1 adet muz 2/3 bardak...

  Editörün Seçimi

  Karşınızdakinin Aslında Kim Olduğunu Fark Edin!

  Yaşadığımız ilişkilerin bizi nereye götürdüğü ya da ‘Götürmediği!’ bellidir. Karşımızdaki kişinin tutumundan, ilişkiye verdiği değerden ya da en basiti bizi ne denli önemsediğinden bunu anlamak...

  Kendini Arayanların Yolculuğu Neden Zordur?

  Kendini arıyorsan bakman gereken yer bir başkasının sana yüklediği değerin ölçüsü ya da ne kadar sevildiğin, ne kadar önemli olduğun bir ilişki değil, kendi...

  Size En Çok Yakışan Tırnak Şeklini Bulun

  Tırnak şekli tipleri birbirinden farklıdır. Ve asıl önemli olan,  kare, oval, badem ya da balerin hangisi olursa olsun doğru olanı seçmek olabilir. En bilinen...

  Yeni Yılda Gardırop Detoksu Yapmaya Hazır mısınız?

  Geçtiğimiz bir yıl boyunca dolaplar dolusu eşyaya aslında hiç ihtiyacımız olmadığını öğrendik ve bazılarımızın hiç bilmediği bir kavram keşfedildi; minimalizm... 👗Minimalist bir gardroba sahip olmak...

  Yaşadığınız İlişki Cehenneminiz Olmasın

  Aşkla sevilebiliriz ya da hayal kırıklığına uğrayabiliriz. Bütün güvenimiz yerle bir olabilir, belki de bir kez daha sevebilme ihtimalini yok sayabiliriz. Bütün bunlar ilişkilerin iniş...