9.2 C
İstanbul
Çarşamba, Nisan 1, 2020
Daha Fazla

  Son Eklenenler

  Karantinada Evden Çalışmayı Kolaylaştıracak 9 Yol

  D’She Style kariyer🔝 Şu an yaşadığımız hepimiz için garip ve korkutucu bir zaman. Birçoğumuz belki de ilk kez evden çalışıyoruz. Her sabah hızlıca hazırlanıp evden...

  Harika Bir Güne Başlamak İçin Etkili Sabah Rutini

  D’She Style sağlıklı yaşam Güne enerjik başlamak, tüm bir günü pozitif geçirmenizi sağlamaya yardımcı olur. Sabah rutinlerinizin sizi canlı, neşeli, huzurlu ve pozitif enerji ile...

  Evde Geçen Zamanı Hobilerimiz İle Değerlendirebiliriz

  D’She Style yaşam tarzı Boş zamanınızı nasıl geçirdiğinizi tanımlamak için "hobi" kelimesini en son ne zaman kullandınız? Çocukluğunuzdan beri duymadığınız yabancı bir terim gibi geliyorsa,...

  Korona Virüse Dair Astrolojik Öngörüler

  D’She Style astroloji🔝 D’She Kadını Sevgili Zeynep Ceylan Kankat, Kovit-19 salgınının önümüzdeki 3 ay boyunca izleyeceği rotayı Astrolojik olarak yorumladı. Sevgili Dostlarım, içinden geçmekte olduğumuz bu...

  Koç Burcunda Yeni Ay

  D’She Style astroloji🔝

  D’She Kadını Sevgili Zeynep Ceylan Kankat Koç Burcunda gerçekleşen Yeni Ay’ın astrolojik etkilerini yorumladı.

  Bugün 24 Mart 2020 Salı, tam da MARS gününde saat 12.28’de, MARS gezegeninin yönetiminde olan KOÇ burcunda bir YENİ AY meydana geldi Sevgili Dostlarım. GÜNEŞ ile AY‘ın kavuşum hali neticesinde uzun süredir mücadele vermekte olduğumuz belirsizlik ve ne yapacağımız konusundaki kafa karışıklığından kurtulmaya başlıyoruz.

  Üzerimizde o var olan atalet ve uyuşukluk hali sona ermeye başlıyor Sevgili Dostlarım.

  Yeni Ay ile birlikte hayatımızda var olan sorunlar adına yeni çözümler üretmeye başlıyoruz. Özellikle de tüm dünyayı etkisi altına alarak, bir anda rutin yaşantımızı, alışkanlıklarımızı, bedensel ve ruhsal sağlığımızı, maddi ve manevi değerlerimizi, ekonomik gücümüzü, özgürlüğümüzü ve en önemlisi de sevginin, beraber hareket etmenin ve birlikte vakit geçirip, konuşup, sarılmanın, öpüşmenin ve yardımlaşmanın önemini bizlere gösteren ve bize bir takım kayıplar, sınırlar ve alışık olmadığımız sıradışı bir takım gelişmeler yaşatan “KORONA VİRÜSÜNÜN“ gerçekte hangi boyutta olduğunu ve hangi yöntemleri kullanarak içinden geçmekte olduğumuz bu savaşı kazanabileceğimizin haberini getiriyor olacak.

  Önümüzü daha net görmeye başlayacağımız ve savaş taktiklerinin yeniden belirleneceği bu süreçte artık bizler için esas gerekli olan, işe yaracak ve koruyacak ilaç ve tedavi yöntemleri bu Yeni ay ile birlikte daha fazla hayatımızda olmaya başlıyor olacak. Diğer taraftan ise ilk zamanlarda yaşamakta olduğumuz panik havası yerini daha bilinçli mücadele etme ruhuna bırakırken, toplumsal olarak tıpkı bir asker gibi daha kararlı, disiplinli ve mücadele gücü yüksek hareket etmemize olanak sağlıyor olacak.

  Halkın devletin aldığı kurallara daha fazla uyması ve belki biraz daha özgürlüğünden fedakarlık etmesi, yani izole olması sonucunda iyileşmenin daha hızlı olabileceğinin mümkün olduğunu anlaması ve bu yönde hareket etmeye başlamasına yardımcı olacak. Diğer taraftan ise, tüm dünya devletlerinin el ele verip, bu duruma bir çözüm bulmak için işbirliği yapması ve bu virüs ile hep birlikte mücadele etmeye ve yardımlaşmaya başlamasına öncülük edecektir.

  Tabii her şeyin bir anda güllük gülistanlık olmasını bekleyemeyiz. Her şeyin normale dönmesi için disiplinli bir mücadele verilmesi gerektiğini iyice anlıyor olacağız.

  Yeni ay haritasının yükselen burcu 13. derece YENGEÇ Burcu olması ve orada çok kıymetli bir SABİT YILDIZ olan SİRİUS ile kavuşum yapıyor oluşu bizlerin (halkımızın) ilahi bir şekilde korunmakta olduğunu işaret ediyor. Herkesin tamamen şifalanıp özgürleşmeye başlamasının Yeni Ay ile başlayan SİRİUS etkisindeki bu özel döngüde, yani 5 Temmuz 2020’de (yine SİRİUS ile kavuşum halinde  gerçekleşecek olan AY TUTULMASI ile) mümkün olacağının haberini veriyor.

  Tabii o zamana kadar gökyüzünde bizlere yardımcı olacak birçok önemli ve güzel konfigürasyonlar olacak Sevgili DOSTLARIM, içinizi ferah tutun lütfen.

  İlk göksel yardım 8 Nisandaki DOLUNAY ile birlikte gelecek ve virüsün tedavisi ile ilgili olumlu sonuçlar alınmaya başlarken, daha çok kit ve aşının insanlara ulaşmaya başlaması söz konusu olacak. Ekonomik koşullarda var olan durgunluk adına bazı yeni çözümler bulunması söz konusu olabilir. Sosyal ilişkiler adına biraz olsun daha hareketli olunabilecek bir zaman dilimine geçiş yapılabilir. Daha sonra ise dünkü yazımda belirttiğim gibi bir sürü gezegen retro harekete geçip var olan yüksek enerjiyi düşürmeye başlayacaktır. Böylelikle bizlerin üzerimizdeki baskı gitgide hafiflemeye başlıyor olacak.

  Dünya üzerinde ve hepimizin hayatlarında deneyimlediği acı kayıplar ve sınırlandırmalar neticesindeki bu kriz hali sakinleşmeye başladıkça, bizler yaşadıklarımızı daha net bir şekilde görüp derinlemesine sorgulamaya başlıyor olacağız. Sap ile samanın birbirinden ayrılmaya başlayacağı bu dönemde bizler için aslında neyin daha değerli ve önemli olduğunu tüm dünya insanları olarak anlamaya başlıyor olacağız. Hayatımıza  yepyeni bir düzen getirmek üzere yolla çıkarken EN ÖNEMLİ OLAN ve unutulan ailevi değerleri, sevgiyi, korunmayı ve korumayı, paylaşmayı ve birlik, beraberlik duygusunu yanımıza alarak ilerlemeye başlıyor olacağız. Gereksiz teferruatlar içinde kaybolmaktan kurtulup, bizler için esas gerekli olan ve özümüze hizmet eden konulara odaklanıp, pozitif ve son derece gerçekçi şekilde hareket etmeye başlıyor olacağız.

  Satürn‘ün kısa bir süre için KOVA BURCUNA GEÇİŞ YAPMASI ile birlikte önümüzdeki üç yıl boyunca kendi hayatlarımızda ne gibi değişikler yapmamız ve hangi konularda sorumluluk alıp büyümemiz, özellikle de her zamankinden çok daha farklı bir hayat düzenine geçmemiz gerektiğinin ön izlemesini, yani kısa bir fragmanını göreceğiz. Farkındalık sahibi olanlar ve bilinçli olarak bu döneme bakanlar için bulunmaz bir fırsat olan bu dönemi iyi değerlendirlendirmemizi tavsiye ederim Sevgili Dostlarım. Eğer eskide kalmak adına inat eder ve değişime gönüllü olmaz iseniz oldukça zorlanacak olduğunuzu bilmenizi isterim.

  Önümüzdeki 15 günlük zaman dilimine geri dönersek olursak bu süre zarfında alışık olmadığımız bir düzen içinde olacağız. Bu süreci kolay atlatmak adına önce yapıcı ve olumlu yaklaşımlar içinde hareket etmeye, enerjimizi doğru yöne kanalize etmeye ihtiyacımız olacak. Her zamankinden farklı bir şekilde ve farklı bir bakış açısına sahip olarak, yaratıcı zekamızı kullanarak hayatımızı renklendirmeye, gerçekçi, olumlu ve yapıcı çözümler üreterek bu dönemi geçirmeye özen göstermeliyiz.

  • Az ile yetinmeyi öğrenmeliyiz.
  • Küçük şeylerin ve birlikte geçirilen zamanın bizler için aslında ne kadar kıymetli olduğunun farkına varmalıyız.
  • Öfleyip püfeyip içinden geçmekte olduğumuz duruma isyan etmektense kendi özümüze dönmeye, bizlere bu güne kadar dayatılana değil de gerçekte ne istediğimize odaklanmalıyız.
  • BEN demenin gerçek olduğunu fark edip, EGOİSTÇE davranmadan!!! ama kendini de görmezden gelmeden, kurban durumuna düşürmeden sevgi ve merhamet ile nasıl yeni bir davranış kalıbı geliştirebileceğinizin üzerinde düşünebilirsiniz.
  • Üstünü örtüğünüz veya hiç kullanmadığınız ama çok başarılı olacağınız yetenekleriniz içinden geçmekte olduğumuz bu zor zaman diliminde dışarıdan gelen baskı altında veya can güvenliğinizi tehdit edici durum karşısında sizi bir anda harekete geçirebilir.

  Sizleri eskisinden çok daha cesur adımlar atmaya,daha öncesinde bir türlü fırsat bulup cesaret gösteremediğiniz şeyleri denemenize vesile olabilir.

  Enerji her zaman iki yönlüdür, bunu sakın unutmayın Sevgili Dostlarım. Siz hangi tarafı seçerseniz o tarafa hizmet edersiniz ve kendi hayatınızda da onu tezahür ettirirsiniz. Onun için gelin Sevgili Dostlarım, her biriniz kendi hayatınızın cesur savaşçıları olarak pozitife odaklanıp, bilinçli, farkındalık sahibi, güçlü, çözüm odaklı, akıllı, sabırlı, dayanıklı ve yaratıcı yönümüzü kullanarak, bu zorlu ama bir o kadar da öğretici dönemi Allah’ın izniyle başarılı bir şekilde tamamlayalım.

  Bunu yapmayı başarabilenler evren tarafından önümüzdeki dönemde bu güne kadar akıllarına hiç gelmeyecek güzellikte hediyeler ile ödüllendirilecekler. Hayatlarında YEPYENİ ve hiç olmadığı kadar başarılı, ruhen mutlu ve doyumlu bir hayata geçecekler. Bu yaşananlar hepimizin hayatındaki yeni dönemin ilk ayak sesleri bunu unutmayın.

  Sevgi ile Şifa olsun.

  Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.

  Latest Posts

  Karantinada Evden Çalışmayı Kolaylaştıracak 9 Yol

  D’She Style kariyer🔝 Şu an yaşadığımız hepimiz için garip ve korkutucu bir zaman. Birçoğumuz belki de ilk kez evden çalışıyoruz. Her sabah hızlıca hazırlanıp evden...

  Harika Bir Güne Başlamak İçin Etkili Sabah Rutini

  D’She Style sağlıklı yaşam Güne enerjik başlamak, tüm bir günü pozitif geçirmenizi sağlamaya yardımcı olur. Sabah rutinlerinizin sizi canlı, neşeli, huzurlu ve pozitif enerji ile...

  Evde Geçen Zamanı Hobilerimiz İle Değerlendirebiliriz

  D’She Style yaşam tarzı Boş zamanınızı nasıl geçirdiğinizi tanımlamak için "hobi" kelimesini en son ne zaman kullandınız? Çocukluğunuzdan beri duymadığınız yabancı bir terim gibi geliyorsa,...

  Korona Virüse Dair Astrolojik Öngörüler

  D’She Style astroloji🔝 D’She Kadını Sevgili Zeynep Ceylan Kankat, Kovit-19 salgınının önümüzdeki 3 ay boyunca izleyeceği rotayı Astrolojik olarak yorumladı. Sevgili Dostlarım, içinden geçmekte olduğumuz bu...

  Editörün Seçimi

  Hayatımızı Kolaylaştıran Online Alışveriş Siteleri

  D’She Style tavsiye eder🔝 Hepimiz sosyal izolasyona duyarlıyız ve gerekmedikçe evden dışarı çıkmıyoruz. Çünkü korona virüsün yayılmasını ancak evde kalarak önleyebiliriz. Evde olduğumuz şu günlerde...

  Evde Olduğunuz Günlerde Kilo Artışına Dikkat!

  D’She Style sağlıklı yaşam Evde kalmak zorunda olduğumuz şu günlerde hareketsiz kalabiliriz ya da bir şeyler atıştırma ihtiyacı hissedebiliriz. Günlük rutinlerimizin dışına çıkmak kilo almamıza...

  Cilt Bakımında Çay Ağacı Yağı Mucizesi

  D’She Style güzellik🔝 Çay ağacı yağı uzun zamandır akneyi temizlemeye veya cildi rahatlatmaya yardımcı olmak için kullanılır. Doğal olan her şeyin hayranı iseniz, bu özel...

  Sosyal İzolasyon Nedir?

  D’She Style sağlıklı yaşam🔝 Kuru öksürük ve yüksek ateş gibi grip benzeri semptomları olan kişilerin, başkalarına bulaşmasını önlemek için evde kendilerini izole etmeleri istenir. Ancak,...

  Çocuğunuzla Korona Virüs Hakkında Nasıl Konuşabilirsiniz?

  D’She Style çocuk🔝 Çocuğunuz okulların kapatılmasını başlarda bir tatil süreci gibi düşünebilir. Ancak zaman ilerledikçe neden parka, sinemaya, oyun alanlarına gidemediğine ya da neden arkadaşlarıyla...