Ana Menü

Kış Mevsiminin En Trend Oje Renkleri

Shares
Dikkatlice Oku

D’She Style güzellik 🔝

Kış mevsiminin en trend oje renklerini D’She Style araştırdı. Soğuk ve kasvetli havanın aksine kış için ojeler metalik, parlak ve ışıltılı. Buz mavisi, yarı saydam mor, gri, bakır, vişne, asker yeşili ve 2019 Yılının Pantone rengi olan canlı mercan tonlarında ojeler ile manikürünüzü tamamlamanızı tavsiye ederiz.

Kış sezonunun oje renkleri ise yazının devamında.

1. Deborah Lippmann

Favori kış renklerinden biri olan bu yarı saydam mor buzlu ve yanar döner oje, ancak elleriniz hareket ettiğinde ve ışık tırnaklarınıza çarptığında, tırnaklarınızın üzerinde yeşil bir parıltı fark edilebilir. Bu ojeyi başka bir rengin üzerinde ışıltılı bir parlaklık için kullanabilir ya da doğrudan tırnaklarınızı kaplayabilirsiniz. Deborah Lippmann oje zararlı kimyasallardan arındırılmış tırnak kuvvetlendirici bir formüle sahiptir. 

2. Smith & Cult 

Yılın Pantone rengi olan canlı mercan tonları tırnaklarda muhteşem görünüyor. Bu muhteşem mercan oje aynı zamanda sağlıklı tırnaklar için 5-free formüle sahip. Smith & Cult ojenin kış mevsiminin büyüsünü yansıtan zarif bir ışıltısı var ve size kendinizi mutlu hissettireceğinden emin olabilirsiniz.

3. YSL Winter Nail Color in 112 Blanc Futuriste

Bu kış tırnaklarınızı soğuk bir rüyaya çevirecek olan renk şüphesiz YSL’nin ışıltılı beyaz tonu. Ultra ince gümüş ışıltılı beyaz tonu zarafetin keskin bir işareti.

4. Marc Jacobs Beauty Winter Nail Polish in 112 Le Charm

Marc Jacobs’un hiper metalik gül rengi, çizgisiz ve kolay uygulanabilen muhteşem bir manikür seçeneği. İki kat sürmek yeterli ve formülü uzun süre dayanıklı muhteşem bir renk.

5. Christian Louboutin Winter Nail Color in Farida

Farida’nın gerçekten eşsiz bir koyu gölgesi olduğunu söylemeliyiz . İnce bir altın ışıltı ile bütünleşmiş derin bir bakır tonu olan oje, kış mevsiminin sıcak tarafında ve dayanılmaz bir metalik etkiye sahip. 

6. Opi Deniz Mavisi

Mavi sizin renginiz ise Opi’nin metalik mavi tonunu mutlaka denemelisiniz. Bakımlı tırnaklarda görkemli soğuk bir etki yaratmak için deniz mavisi doğru seçim.

7. Smith & Cult Işıltılı Vişne Rengi

Klasikleşmiş kırmızı ojenin yeri her zaman başka. Kırmızı renk skalasının bir varyasyonu olan vişne renginin altın ışıltısı ile muhteşem göründüğü şüphesiz.

8. Sally Hansen Nüde

Tırnaklarınızda jel efektini seviyorsanız Sally Hansen’in nüde tonunun sizi heyecanlandıracağından emin olabilirsiniz.

9. NCLA Pisces Lacquer

Metalik etkisi ile NCLA oje yeşilin yalnızca yaz mevsiminin rengi olmadığını kanıtlar gibi.

 

10. Tom Ford Plum Noir

Koyu tonlarda fakat karamsar olmayan bir renk arıyorsanız, Tom Ford’un erik oje tonunu deneyebilirsiniz. Kremsi dokusu ile kolayca sürülebilen oje uzun süre dayanabilir.

11. Chanel Opulence

İkili krom tonları kış mevsiminde oldukça popüler. Soğuk mevsimlerde sıcak yanar döner etkisi yaratan Chanel ilk bakışta altın bakır tonlarında. Ancak bir süre sonra kırmızının gücü kendini gösteriyor.

12. Nailc INC. Buz Mavisi

Elleriniz hareket ederken tırnaklarınızda gökkuşağı efekti yaratan buz mavisi oje kış mevsimini en iyi yansıtan renklerden.

Daha iyi bir stil sahibi olmak için D’She Style’da kalın.

Yukarı