9.2 C
İstanbul
Pazartesi, Şubat 28, 2022
Daha Fazla

  İlkbahar / Yaz Sezonunun En Çarpıcı Trendi; Boho Elbiseler

  D’She Style moda trendleri🔝
  İlkbahar / yaz 2019 moda trendlerini yakalamak istiyorsanız, gardırobunuza birkaç boho elbise eklemenizi tavsiye ederiz.
  Zimmermann
  70’li yılların kendini özgürce ifade eden tasarımlarından olan boho akımı hemen her sezon moda dünyasındaki popülaritesini koruyor. Boho stili en iyi yansıtan kıyafetlerin başında ise elbiseler geliyor.
  Prabal Grung
  Maksi ya da midi boyda, ama mutlaka floral baskılarla kaplı ipek, şifon ya da vual kumaşlardan tasarlanan boho elbiseler tam anlamıyla sezonun star parçası.
  Onlara yalnızca elbise demek haksızlık olur, çünkü hiç şüphesiz elbiseden çok daha fazlası olduklarını söyleyebiliriz! Ankle bot, kovboy çizmesi ya da bir çift sandalet ile tamamlayacağınız özgür ruhlu elbiseler, bohem ve hippy akımını romantik tavrı ile farklılaştırıyor.
  Size kendinizi şık, rahat ve çarpıcı hissettirecek boho elbiseleri ilkbahar ve yaz koleksiyonuna ekleyen dünyaca ünlü markaların arasında Zimmermann, İsabel Marant, Balmain, Temperley London, Dolce & Gabbana, Carolina Herrera, Ulla Johnson, Red Valentino ve çok daha fazlası için sayfayı aşağı doğru kaydırın.
  Missoni
  Zimmermann
  Oscar de la Renta
  Etro
  Carolina Herrera
  Red Valentino
  Ulla Johnson
  Ulla Johnson
  Temperley London
  Versace
  Bluemarine
  Zimmermann
  Ulla Johnson
  Daha iyi bir stil sahibi olmak için D’She Style’da kalın.

  Diğer Yazılar

  İlkbahar Stilini Tamamlayan 9 Trend

  Moda tasarımcılarının ilkbahar koleksiyonları önceki yıllara göre daha kullanılabilir ve akılcı seçimlerden oluşuyor. Elbette moda dünyasında salgının etkisi çok büyük. Her ne kadar zamanımızın çoğunu...

  Evde İyi Görünmek İçin İlham Veren 9 Yol

  İyi giyinmek, pozitif enerjini yükseltmek için yaptığın diğer her şey gibi ruh halini etkiliyor. 🦋🌈💞 Nasılsa kimse görmüyor diye düşünme sakın. Sen kendini görüyorsun, asıl önemli...

  Boho Stilin Anahtar Parçaları

  Boho stili diğer tüm görünüşlerden ayıran en belirgin tarafı bir kültürü yansıtmasıdır.Kıyafet seçimleriniz boho olmasa bile gardırobunuzda mutlaka bohem parçalar yer alır. Enerjisi yüksek desenler...