9.2 C
İstanbul
Cumartesi, Ekim 24, 2020
Daha Fazla

  İlkbahar / Yaz Güneş Gözlüğü Trendleri

  D’She Style moda🔝
  Güneş çok yakında ışıl ışıl parlayacak ve biz gözlerimizi birbirinden çarpıcı güneş gözlükleriyle korumak isteyeceğiz.
  Miu Miu Narrow Cat-Eye
  İlkbahar / yaz 2019 güneş gözlüğü trendlerini keşfetmeden önce, küçük güneş gözlüklerini hemen ortadan kaldırın! Çünkü bu sezon güneş gözlükleri olabildiğince büyük ve göz kamaştırıcı.
  Chanel Oversize Round – Frame Gold Tone
  D’She Style, moda haftalarını ve sokak stillerini taradı ve sizin için yeni sezondaki en trend güneş gözlüklerini listeledi.
  Fendi Crystal Embellished Round Frame
  Sıkıcı siyah ve kahverengi çerçeveleri bir kenara bırakın, fütüristik, yenilikçi ve çarpıcı güneş gözlüklerini keşfedin.
  Marni Cat-Eye Two-Tone Acetate
  İlkbahar / yaz 2019 sezonunda güneş gözlükleri, hem sportif tasarımlar hem de klasik olanlar ile güneşi karşılıyor. Ayrıca, her türlü yenilikçi çerçeve ve gözlük camı renkli, baskılı ve yaratıcı şekilli gözlükler ile karşımıza çıkıyor.
  Chloé Poppy Petite Octagon-Frame Snake Effect Acetate and Gold-Tone
  Eğer siz de yaratıcı bir ruha sahipseniz, 2019 güneş gözlüğü trendlerinin tadını çıkarabilirsiniz.
  Prada Rainbow ‘90s Aviator
  Yeni sezonun güneş gözlüğü modasında göze çarpanlar trendler, önceki yıllarda çok popüler olan havacı, kedi gözlü ve üçgen formda olanlar ile kalkan görünümündeki güneş gözlükleri diyebiliriz.
  Chanel Gold-Tone
  Genel olarak 2019 gözlük trendinin ilkbaharında yer alan güneş gözlüklerinin etkisi fütüristik, yenilikçi ve pürüzsüz.
  Burberry
  Stilinizi baştan sona güçlendirecek bir güneş gözlüğü gibisi yoktur. Size bambaşka bir duruş kazandırır. Güneş gözlükleri arkasına saklanmak için değil, tarzımızda göz kamaştırıcı bir etki yaratmak için hayatımızdalar.
  Valentino
  Yeni sezondaki güneş gözlüğü trendlerini şöyle sıralayabiliriz;
  Güneş Gözlüğü Trend 2019:
  Retro Kedi Gözü çerçeveler.
  Yuvarlak ve şeffaf camlar.
  Zincirli çerçeveler.
  Altıgen ve üçgen formda çerçeveler.
  Visor Sport Güneş gözlükleri.
  Ekstra büyük boy çerçeveler.
  Havacı gözlükleri.
  Christian Dior
  Büyük güneş gözlükleri aslında bizim için yeni değil, yeni sezonda burnun ucunda biten veya aşağıda bile uzanan güneş gözlüklerini göreceğiz.
  Tod’s
  Dior’dan Tom Ford’a, Gucci’ye kadar, tasarımcılar bize yeni moda hedeflerini veriyor.

  Ekstra büyük boyda kare, dikdörtgen veya üçgen stilini tercih edin. Siyah cam ve çerçevenin yanı sıra yarı saydam çerçeve ve meyve rengi camları da mutlaka edinin.

  Versace

   

  Bu yaz gözlük seçiminizde pop renklerini tercih etmenizi öneririz. Özellikle oranj, zeytin yeşili, sarı, kırmızı yaz için stilinizi tamamlayacak renklerden birkaçı.

  Valentino

   

  Hatta gözlük çerçevenizin rengini kıyafetiniz ile eşleştirin. Renkli gözlük kullanmak konusunda tereddüt etmeyin. Kendinizi renklerin neşeli tavrına bırakın.

  Acne Studios

   

  Ekstra büyük camlı gözlükler vazgeçilmeziniz ise onların da renkli olanlarını deneyebilirsiniz. Ama ne olursa olsun, bu yıl eski gözlüklerinizi kaldırın ve retronun modernize edilmiş halini deneyimleyin.

  Givenchy

  Daha iyi bir stil sahibi olmak için D’She Style’da kalın.

  Diğer Yazılar

  Yeni Sezon Sneaker Dosyası

  Eğlenceli, özgür ruhlu ve konforlu sneakerlar sonbahar/kış sezonuna görkemli bir dönüş yaptı. Sıra dışı kıvrımlara sahip klasikler, her zamankinden daha hafif hissettiren güçlendirilmiş tabanlar, retro...

  Stilinizi Bir Hamle İle Nasıl Yükseltirsiniz?

  Kıyafet kodlarını yükselten daima üçüncü parçanın yarattığı etkidir. Çünkü üçüncü parça bir stilin imzası gibidir; son dokunuştur ve sizi yansıtır. Şöyle düşünün; beyaz bir tişört...

  Stilinizi Bir Hamle İle Nasıl Yükseltirsiniz?

  Kıyafet kodlarını yükselten daima üçüncü parçanın yarattığı etkidir. Çünkü üçüncü parça bir stilin imzası gibidir; son dokunuştur ve sizi yansıtır. Şöyle düşünün; beyaz bir tişört...