İlkbahar-Yaz Çocuk Modası

980

D’She Style tavsiye eder🔝

İlkbahar-Yaz sezonunda çocuklar için hazırlanan koleksiyonlarda büyük çiçekler ve tropikal desenler ile marin etkisi göze çarpıyor.
Bu yıl yetişkinler için tasarlanan parçalardaki renkleri ve temaları çocuk koleksiyonlarında da görüyoruz.
Maviler, lacivertler, yeşiller, kırmızılar, beyazlar, sarılar ile kullanılan desenler oldukça canlı ve dikkat çekici.
Hatta bu yılın popüler renkleri metalik gümüş, altın ve bronza çocuk koleksiyonlarında da rastlamak mümkün.
Birer sanat eserini andıran çocuk tasarımlarının tüm ayrıntıları ise yazının devamında.
Bir zamanlar kız çocuklarının pembe ve kırmızı, erkek çocuklarınınsa mavi giydiği yıllar geçmişte kaldı. Tasarımcılar, çocuklar için tıpkı büyüklerde olduğu gibi üzerinde titizlikle çalıştıkları parçalar hazırlıyorlar.

 

Küçük moda ikonları için tasarlanan kıyafetlerde her şeyden önemlisi rahat ve kullanışlı olması. Bu yüzden çocuklara hareket özgürlüğü sağlayan ve aynı zamanda şıklık yaratan koleksiyonlar anne ve babaların öncelikli tercihi.
Kız çocuklar için zarafetin vurgulandığı elbiselerde, küçük moda ikonları için pek çok seçenek mevcut. Tüller, işlemeler, keten kumaşlar, rengarenk desenler, fırfırlar, puantiyeler her elbiseyi bir diğerinden özel ve çekici kılıyor.
Erkek çocuklar için ise, vazgeçilmez marin temasının armaları ile renkli çizgiler spor şıklığı ortaya koyuyor.
Ne giyeceğine kendisi karar veren çocuklar, artık yalnızca sevdikleri karakterlerin yer verildiği parçaları seçmiyor, zevklerini yansıtan modeller ve renklerle tepeden tırnağa kendi stillerini oluşturuyor.
Günlük kıyafetlerin yanı sıra partiler ve davetler için tasarlanan elbiseler ve smokinler, küçük hanımlar ile küçük beyler için koleksiyonlarda yerini alıyor.
Uçuşan elbiseler, kat kat etekler, keten gömlekler, şortlar, kanvas pantolonlar, blazer ceketler ile çocuk koleksiyonları neredeyse büyüklerinki kadar dikkat çekici demek mümkün.
 Daha iyi bir stil sahibi olmak için D’She Style’da kalın.