9.2 C
İstanbul
Cuma, Mayıs 14, 2021
Daha Fazla
  Ana Sayfa Güzellik Cilt Gözenek Bakımında En İyi 10 Ürün

  Gözenek Bakımında En İyi 10 Ürün

  Yazar

  Date

  Category

  D’She Style güzellik🔝

  Cilt bakım rutini söz konusu olduğunda, genişlemiş gözeneklerle uğraşmak; akne ile savaşmak veya kırışıklıkları önlemek kadar büyük bir sorun gibi görünmeyebilir. Ancak bazılarımız için gözeneklere çözüm aramak önem taşır.

  Gözenek boyutu genetik bir faktördür, onları küçültemezsiniz, ancak gözenekleri en aza indirgeyen tedaviler kullanarak görünümünü azaltabilirsiniz.

  Gözenekleri kapatan, temizleyen, azaltan pek çok ürün bulunuyor. İçlerinden en iyi seçenekleri bulmak için araştırdık ve 10 ürün bellirledik.

  🌸Perricone MD Exfoliating Pore Refiner:

  Cilt tonunu ve görünümünü iyileştirir, gözeneklerin görünümünü azaltır.

  🌸Dr. Brandt Pore Refiner Primer:

  Matlaştırıcı astar gözenekleri anında küçültmek için mükemmeldir. İçindeki çay ağacı yağı ve keten tohumu özü aknelerle savaşır.

  🌸Caudalie Vinopure Gözenek Azaltıcı      Serum: Gözeneklerin siyah noktalara dönüşmesini önlemeye yardımcı olur.

  🌸Kate Somerville EksfoliKate: Yoğun arındırıcı tedavi ile cildi nemlendirirken temiz gözenekler için formüle edilmiş salisilik asit içeren bir peelingdir.

  🌸Kiehl Precision Lifting & Pore-Tightening Concentrate: Gözenekleri derinlemesine temizleyen arındırıcı beyaz kil içerir.

  🌸Benefit Cosmetics The Porefessinonal Face Primer: Bu kült makyaj astarı, hızlı bir düzeltmeye ihtiyaç duyduğunuzda en iyi gözenek küçültücüdür. Ayrıca yağlı bir cildiniz varsa harika bir parlaklık kontrolü sunar.

  🌸Lancer Studio Filter Pore Perfecting Primer: Gözeneklekleri en aza indiren ürün, anında gözenek küçültme ve kırışıklık azaltma etkilerini cildi matlaştırmadan uygular.

  🌸NYX Pore Filler: NYX’in astarı yumuşaktır ve büyük gözeneklerin görünümünü tamamen gizlemede süper etkilidir. Kremin kendisi turuncu renktedir, ancak uygulandıktan sonra renk tamamen kaybolur.

  🌸MAC Prep + Prime: Hafif, su bazlı kremin çift işlevi vardır. Gözenekleri kapatmak için dimetikon içerir ve gözenekleri geçici olarak sıkılaştırabilen cilt sıkılaştırıcı bileşenlere de sahiptir.

  🌸Orgins Active Charcoal Mask to Clear Pores: Bambu kömür, beyaz kil toksinleri emerken, gözenekleri tıkayan yağları ve kalıntıları çıkarmak için bir mıknatıs gibi hareket eder.

  Daha iyi bir yaşam stiline sahip olmak için D’She Style’da kalın.

  Son Yazılar

  Sadece 30 Saniyede Göz Çevrenizi Canlandırın

  Stres, uykusuzluk ve bilgisayar ekranına yada telefona çok uzun süre bakmak, göz çevrenizi zamanla yıpratır. Göz çevrenizdeki kırışıklıkların nedeni genetik veya mimik olabilirken, göz...

  Sephora’da Seçtiğimiz 10 Çarpıcı Ürün

  Konu güzellik olduğunda elbette kozmetik ve cilt bakım ürünlerine ekstra önem veriyoruz. Cildimiz için en doğru ürünü seçmek, kullanmak istiyoruz. Güzellik endüstrisi ise hiç...

  Farkında Olmadan Yaptığımız 7 Makyaj Hatası

  Makyaj yapmak neredeyse hepimizin günlük rutinlerinden biri. Fakat eğer doğru renkler, doğru kozmetikler, doğru teknik uygulanmadığında olduğumuzdan başka birine kolayca dönüşmemiz an meselesi. Daha...

  2021 Saç Kesim Trendleri

  2020'de inkar edilemez yoğunlukta evde saç kesimi ve boyası yapıldı. Kimi kadınlar saçlarını uzamak üzere serbest bıraktılar, kimileriyse radikal bir kararla kısa saçı seçtiler. Heyecan...