Gökçe Çil

402

D’She Style söyleşi🔝

D’She Kadını Sevgili Gökçe Çil’e sorduk;

Yılbaşı akşamını sevdikleriyle evde ya da dışarıda geçirecek olan D’She Kadınları’na stil ve makyaj için neler tavsiye edersiniz?

Parlamalarını, yeni bir yılı payetler ve ışıltılı kumaşların kullanıldığı elbiseler ile karşılamalarını tavsiye ederim. Yılbaşı elbise renklerinde siyah, kırmızı veya gold tercih edip, makyajda ise eyeliner ve kırmızı ruj ya da yoğun göz makyajı ve natürel dudaklar olmalı.

Saçlarda her zaman doğallıktan yanayımdır. Evet, bakımlı ama her zaman yapaylıktan uzak saçlar. Bırakın salınsın saçlarımız. Toplu saçlarda ise daha enerjik gözüktüğü ve bir hareket verdiği için at kuyruğunu topuz yapılmış saçtan daha uygun buluyorum.

Sizin yılbaşı akşamı için planlarınızı öğrenebilir miyiz?

Hemen hemen her yıl olduğu gibi Çok yakın aile dostlarımız olan Ebru Kipler ile birlikte yeni yılı bol kahkahalı eğlenceli ve çocuklarla oyunlar oynayarak karşılıyoruz.

Yeni yılda kendiniz, aileniz ve dostlarınızla bir arada gerçekleştirmek istediğiniz planlarınız ve dilekleriniz nelerdir?

Yeni yılın öncelikle ülkemize ve tüm milletimize güzellikler ile gelmesini dilerim.2019’a dair aslında bir çok plan yaptık inşallah herkesin gönlünden geçen tüm iyilikler dilekler bizimkiler de dahil :)2019 yılında gerçekleşir. 2019 yılından ise beklentim ailem ve tüm sevdiklerim için en başta sağlık huzur başarı .

Tüm D’She Kadınlarının da yeni yılını kutlar 2019’un tüm güzellikler ile gelmesini dilerim.

Daha iyi bir stil sahibi olmak için D’She Style’da kalın.