Dikkatlice Oku

D’She Style sağlıklı yaşam🔝

Sertifikalı bir antrenör olan Charlee Atkins egzersiz yapmanın yaşam biçimi halini alamayışını şöyle anlatıyor; ‘İnsanların neden bir fitness rutinine başlayamayacağı veya sürdüremeyeceği konusunda birçok bahane duyuyorum.  Bir spor salonuna üye değilim. Yeterli zamanım yok. Nereden başlayacağımı bilemiyorum. Elbette anlıyorum. Bunların hepsi çok gerçek kaygılar.’

Oysa önemli olan egzersiz yapmaya karar vermek! Kendi başınıza yapacağınız kolay ve etkili egzersizler için sayfayı kaydırın.

Her antrenman sadece 20 dakikadır. Ancak zaman taahhüdü minimum olsa da, göreceğiniz sonuçlar oldukça etkilidir. Bir süre sonra her bir zaman aralığında daha fazla tekrar yapabileceğinizi fark edeceksiniz, bu da fitness seviyenizin arttığı anlamına gelir.

Süre: 20 dakika

Ekipman: Mat, Dumbell

Şunun için iyi: Düşük vücut gücünü arttırmak / kas yapısını güçlendirmek.

Talimatlar: İlk hareketten başlayarak, uygun formu korurken, belirtilen süre boyunca mümkün olduğunca çok sayıda tekrarlayın. Bir sonraki egzersize devam etmeden önce belirtildiği yerde dinlenin.

IMG_6190.jpeg

Nasıl yapılır: Diz çökme pozisyonundan başlayarak, ayak vücudun önünde yere gelene ve diz sol kalça önünde 90 derecelik bir açı oluşturana kadar sol dizinizi yukarı kaldırın. Sol dizini yere geri koyun, ardından sağ bacakta tekrarlayın.  Mümkün olduğunca çok sayıda ve 45 saniyede tamamlayın, 10 saniye dinlenin.  Bir sonraki harekete geçin.