9.2 C
İstanbul
Pazartesi, Ocak 18, 2021
Daha Fazla

  Ev – Ofis Alanları İçin Yaratıcı Fikirler

  D’She Style dekorasyon🔝

  Son yıllarda esnek çalışma saatleri ile kariyerine devam edenlerin sayısı hızla artıyor. Özellikle yaratıcılık gerektiren işler kimi zaman açık havada, kimi zaman da evde yapılabiliyor.

  Çalışmak için evde bir yer bulamadığınızda mutfak masasında, koltukta ya da yatakta kucağınızda bilgisayarınızla işinizi yapmaya çalışırsınız. Oysa, size ait bir köşeye sahip olduğunuzda motive olabilir ve özgürce vakit geçirebilirsiniz.

  Evinizin bir köşesini çalışma alanınıza ayırdıysanız ya da bunun planlarını yapıyorsanız, sizin için ilham kaynağı olacak ev-ofis fikirlerini bir araya getirdik.

  İster evden çalışın, ister okumak veya yazmak gibi sevdiğiniz bir şeyle uğraşın, ev-ofisiniziniz yaratıcılığınızı beslemenize izin vermeniz gereken ve eşsiz kişiliğinizi yansıtan bir yer olmalı.

  Ev-ofis için bohem, klasik, modern, retro dokunuşlarla tasarlayabileceğiniz işlevsel alanlar için sayfayı kaydırın.

  Çalışma alanınızı tasarlarken doğal bir renk paleti kullanın. İçsel özgür ruhunuzu kucaklayan ve size dair bir hikaye anlatan eşyalar seçmek, enerjinizi yükseltecektir. Ayrıca, küçük ve huzurlu bölgenizi sizin için duygusal değeri olan veya seyahatlerinizde edindiğiniz eşyalarla dekore edin. Kalın, desenli bir halı, renkli tablolar ve bazı bitkiler eklemek ortamı neşelendirebilir.

  Dağınıklığınız yaratıcılığınızı beslerse, ondan kurtulmanız gerekmez, sadece akıllıca gizlemeniz gerekir. Ne de olsa bu alan evinizin bir köşesi ve çalışma notlarınızın ortalığa saçılması hoş görünmeyebilir.

  Gün içinde yapacağınız işlerinizi planlarken ve kahvenizi yudumlarken pencere kenarına yerleştirilmiş bir masa iyi bir fikir gibi görünse de dikkatinizi dağıtabilir. Bu yüzden en iyi seçenek yüzünüzü duvara dönecek şekilde masanızı konumlandırmanız olacaktır. Ne de olsa duvara asacağınız tablolar ve anılar ev-ofisinize hayat verecektir.

  İster beyaz renk bir masa kullanın, ister doğal ahşap mobilyalar tercih edin ya da pratik ve fonksiyonel eşyalar kullanın, ama ne olursa olsun çalışma masanız size kendinizi huzurlu ve mutlu hissettirsin.

  Daha iyi bir yaşam stiline sahip olmak için D’She Style’da kalın.

  Diğer Yazılar

  9 Adımda Gardırop Stilini Yenile

  Pandemi sürecinin alışveriş tercihlerimizle birlikte giyim stilimizi de değiştirdiğini artık hepimiz biliyoruz.💯📌 Eğer her sabah ne giyeceğinize karar veremiyorsanız ve hatta gardırobunuz ağzına kadar ‘Bir...

  9 Adımda Gardırop Stilini Yenile

  Pandemi sürecinin alışveriş tercihlerimizle birlikte giyim stilimizi de değiştirdiğini artık hepimiz biliyoruz.💯📌 Eğer her sabah ne giyeceğinize karar veremiyorsanız ve hatta gardırobunuz ağzına kadar ‘Bir...

  Carrie Bradshaw’dan Audrey Hepburn’e, ‘Emily in Paris’i İzlerken Dikkat Edilecek Her Önemli Moda Referansı

  Carrie Bradshaw'dan Audrey Hepburn'e, 'Emily in Paris’i İzlerken Dikkat Edilecek Her Önemli Moda Referansı Yoğun Chanel ruhunun eşlik ettiği teaser’ların ardından Emily in Paris nihayet...