Elif Gönlüm

899

D’She Style tavsiye eder🔝

D’She Kadını Sevgili Elif Gönlüm’e @elifgonlum Teaelife çaylarının tüm ayrıntılarını ve içlerinden en çok hangisini D’She Kadınları için tavsiye ettiğini sorduk;

Teaelife markasının kurucusu Elif Gönlüm kendi çayları hakkında şöyle bilgiler veriyor;

Teaelife çayları ile tüm çay severlere ve sağlıklı yaşamak isteyenlere keyifli bir çay deneyimi sunuyoruz. Reçeteleri ben hazırlıyorum ve ekibimle beraber son haline getirdiğimiz karışımlarımızı sevgiyle harmanlıyoruz.

Şu an için dört farklı çay çeşidimizi nihai ürün haline getirdik. Yaklaşık 21 çeşit çayımızı sunmak için hazırlıklar içerisindeyiz. Hepsinin yararı birbirinden farklı ve ben hepsini neredeyse eşit oranda tüketiyorum diyebilirim.

Elevander sakin bir gün geçirmek istediğimde tercih ettiğim çayım. Bu soğuk kış günlerinde hem rahatlamak isteyenlere hem de soğuk algınlığı ile mücadele edenlere tavsiye edebileceğim karışımım.
Emango; oolong bazlı bir çay. Hazırlarken ve içerken beni cezbeden kısmı mango kokusu oluyor. İçimi yumuşak ve kokusu enfes. Toksin atmama yardım ettiği ve cildimi beslediği için her gün mutlaka bir bardak içiyorum.

Eroybos spor yaptığım ve özellikle enerjik bir gün geçirmek istediğim zamanlarda vazgeçilmezim. Eroybos çay yapraklarından hazırladığım bu karışımım çikolata ve elma parçaları içeriyor. Tokluk hissiyatı verdiği için spor öncesi kesinlikle tercih ediyorum. Ayrıca spor sonrası kas ağrıları için de ideal bir çay.

Eliform her sabah mutlaka içtiğim çayım. Hazırlarken en özendiğim karışımım. Eliform’un diğer form çaylarından farkı tadının eşsiz olması ve düzenli içildiği sürece etkisini kısa sürede göstermesi. Öncelikle içinde oolong dışında az bilinen ve oldukça kaliteli pu-erh çay yaprakları var. Sindirim sistemini çalıştırdığı gibi aynı zamanda bağışıklığı da güçlendiriyor. Tam bir kış çayı da diyebiliriz aslında.

Hepsini özenle hazırladığım çaylarımdan en çok tükettiğim ve vazgeçilmezim, kendi adımı da verdiğim Eliform çayı. Özgün ve zengin bir içeriğe sahip.

Çay severlere müthiş sürprizlerimiz var. Birçok reçetem hazırlanmayı bekliyor. İsteyenler Teaelife.com internet sitemizden çaylarımızı satın alabilir. Ayrıca herkes çok yakında açılacak Bebek’te yer alan mutfağımıza uğrayıp çaylarımızı tadabilir.

Daha iyi bir yaşam için D’She Style’da kalın.

#dshestyle #howdoesshe #teaelife #elifgonlum #lifestyle #tea #teatime #drink #hot #teaexperience #healthychoises #yaşamtarzı #çay #çaykeyfi #sağlıklıyaşam #bitkiçayı #tavsiye