Ece Vahapoğlu

865

D’She Style tavsiye eder🔝

D’She Kadını Sevgili Ece Vahapoğlu’na sorduk;

Spor ve sağlıklı beslenme hayatınızın en önemli parçalarından biri. Beslenme planınızdan ve hangi sıklıkla egzersiz yaptığınızdan bahseder misiniz? Kadınlar için sağlıklı yaşam adına neler tavsiye edersiniz?

Güne iyi enerjiyle başlamak için sabahları su içerek ve spor yaparak başlarım. Haftada 6 gün spor yapıyorum; farklı disiplinlerde. Bir gün fitness, ertesi gün yoga veya pilates, bazen koşu. Bedenimin harekete ve esnemeye ihtiyacı var. Spor yaptığım için iyi beslenirim.

 

Akşam yemeklerini hafif yerim. Kırmızı eti hayatımdan epey çıkardım. Balık, beyaz et ve suşi tüketirim. Sağlıklı atıştırmalıklar bulundururum. Erken uyuyup erken kalkarım; kaliteli uyku da önemlidir.

Her zaman aktif, başarılı ve vizyon sahibisiniz. Kariyerinizdeki başarılarınızın sırları nelerdir? fit21 nasıl doğdu, anlatır mısınız?

Yıllardır spor yapan ve sporu yaymaya çalışan biri olarak bu tutkumu fit21 spor giyim ve aksesuarlarına aktardım. Aktif yaşamak isteyenlere renkli ve fonksiyonel ürünler tasarladım. 21 günlük zayıflama kamplarım, 21 dakikalık workout derslerim ve seminerlerimin yanına harika bir koleksiyon da eklendi. www.fit21.com.tr online satışımız tüm Türkiye’de çok iyi gidiyor.

Etiler Alkent’te mağaza açtık. Spor ve işim epeyce bir süredir birlikte gelişiyor. Yaptığım işi seviyorum. Her şeyi önce kendimde deniyorum sonra da paylaşıyorum. Hızlı karar alıyor ve aksiyona geçiyorum. Detaylara önem veriyorum.

Yoğun iş temponuzun içinde motivasyonunuzu nasıl sağlıyorsunuz? Hayata pozitif bakan yanınız hepimizin yaşam enerjisini çoğaltıyor. Mutlu olmayı, olumlu düşünmeyi ve bunu etrafınıza yansıtmayı nasıl başarıyorsunuz?

Sağlıklı yaşayarak, spor yaparak, hayata olumlu bakarak ama düştüğüm durumlarda daha çok nefes ve meditasyon yaparak motivasyonumu yüksek tutuyorum. Nasıl beslendiğin, besinleri nasıl sindirdiğin ruh durumunu etkiliyor. Spor zaten hormonları çalıştırıyor. Mutlu olmayı seviyorum. Küçüklüğümden beri enerjik yapım var. Ve bunu herkesle paylaşmak istiyorum. Anlatmak, göstermek, yazmak yoluyla büyütmeye çabalıyorum.

Hayat felsefeniz nedir? Mutlu bir yaşam için D’She Kadınlarına neler tavsiye edersiniz?

Sevdiğin işi yap ve sevdiğin insanlarla ol. İyi hissetmek esas. Bir işte veya bir kişide iyi titreşim almıyorsan, evet biraz deneyebilirsin ama zorlama. Hayat akışta güzel. Ve her kadın kendine özgü özellikleriyle güzeldir. Sportif ve sağlıklı olursan her şey yakışır.

Evliliğe az bir zaman kala bakım, güzellik için neler yapıyorsunuz? Işıl ışıl bir cilde sahipsiniz, özel bir bakım uyguluyor musunuz?

Onca işim arasında evet evliliğe de hazırlanıyorum; Haziran sonunda düğünümüz var. Spora zaten her gün devam ediyorum; ama bu ara yediklerime daha dikkat ediyorum; biraz kilo verdim ama sıkılaşarak. Cilt bakımına daha sık gidiyorum. Vaktim olsa masaja daha çok gitmek istiyorum. Bol su içiyorum; sağlıklı besleniyorum o yüzden cildim içten besleniyor. Cildim ve saçlarım ışıl ışıl olabiliyor. Doğallığı seviyorum. İş ve davetler harici makyaj yapmıyorum. Ağır fondöten, çekimler dahil, hiç kullanmıyorum.

Daha iyi bir yaşam stiline sahip olmak için D’She Style’da kalın.