9.2 C
İstanbul
Çarşamba, Ocak 27, 2021
Daha Fazla

  Dinamik Bir Stilin En İddialı Parçası; Kovboy Çizmeleri

  D’She Style moda🔝

  90’lı yıllarda yıldızı parlayan kovboy çizmeleri geçtiğimiz kış yeniden hayatımıza girdi. Bu yıl ise kovboy çizmelerinin popülaritesinin hızla devam ettiğini söylemek mümkün.

  Sizin için doğru kovboy çizmelerini seçerken, onları nasıl giyeceğinizi planlamanız önemli.

  Bir çift mükemmel kovboy çizmesi satın almadan önce, onları daha sert koşullarda giyip giymeyeceğinizi düşünün; bu, daha konforlu, desenlerle daha az süslenmiş bir çifti seçmenin iyi bir fikir olacağı anlamına gelir.

  Bu yüzden hem gündüz hem de akşam giyilebilecek, sivri uçlu tasarım mı yoksa daha sade bir tasarım mı ya da yuvarlak burunlu bir bot mu tercih edeceğinizi düşünün.

  Kovboy çizmelerinde yeni başlayanlar için en güvenli renk seçimi siyahtır. Her kombini risksiz tamamlar.

   

  Eğer cesur bir stiliniz varsa ve kovboy çizmelerinin ne ile mükemmel görüneceğini biliyorsanız, o zaman farklı renkler ve desenler deneyebilirsiniz.

  Kovboy çizmeleri sıradan bir parça değildir; daima öne çıkarlar. Bir kıyafetin odak noktası olmalıdırlar. Bunun için kovboy çizmelerinin dışında geri kalan her parçanın onunla yarışmayacağından emin olun.

  Kalabalık aksesuarlar, karışık desenler, iddialı parçalar kovboy çizmesini boğacaktır. Mümkün olduğu kadar az parça ile tamamlayın. Örneğin skinny jean, oversized kazak, jean şort, beyaz tişört ve deri ceket ya da uzun gömlek elbise, sweatshirt ve maksi etekler kovboy çizmeleri ile harika kombinlenen parçalar arasındadır.

  Eğer renkli bir çift kovboy çizmesi tercih ediyorsanız, kıyafetinizdeki renkler çizmeniz ile zıt olmalı. Unutmayın, zıt renklerin birbiriyle muhteşem bir uyumu vardır. Böylece kovboy çizmeniz tek başına göz kamaştırabilir.

  Kovboy çizmeleri ofis için ne yazık ki uygun değildir. Ama eğer daha sade ve incelikli bir tasarım tercih ettiyseniz ve çizmeleriniz dizlerinizin üzerine kadar uzanmıyorsa ya da büyük ve gösterişli tokaları, üzerinde western desenleri yoksa, giymeyi düşünebilirsiniz. Aksi halde resmi toplantılara kovboy çizmelerinizle katılmaktan kaçınmanızı tavsiye ederiz.

  Daha iyi bir stil sahibi olmak için D’She Style’da kalın.

  Diğer Yazılar

  9 Adımda Gardırop Stilini Yenile

  Pandemi sürecinin alışveriş tercihlerimizle birlikte giyim stilimizi de değiştirdiğini artık hepimiz biliyoruz.💯📌 Eğer her sabah ne giyeceğinize karar veremiyorsanız ve hatta gardırobunuz ağzına kadar ‘Bir...

  9 Adımda Gardırop Stilini Yenile

  Pandemi sürecinin alışveriş tercihlerimizle birlikte giyim stilimizi de değiştirdiğini artık hepimiz biliyoruz.💯📌 Eğer her sabah ne giyeceğinize karar veremiyorsanız ve hatta gardırobunuz ağzına kadar ‘Bir...

  Carrie Bradshaw’dan Audrey Hepburn’e, ‘Emily in Paris’i İzlerken Dikkat Edilecek Her Önemli Moda Referansı

  Carrie Bradshaw'dan Audrey Hepburn'e, 'Emily in Paris’i İzlerken Dikkat Edilecek Her Önemli Moda Referansı Yoğun Chanel ruhunun eşlik ettiği teaser’ların ardından Emily in Paris nihayet...