Dilek Avşar; Işıltılı Bir Cilt İçin Bakım ve Makyaj Tavsiyeleri

589

D’She Style güzellik🔝

D’She Kadını Sevgili Dilek Avşar’a yılbaşı öncesi bakım ve makyaj uygulamalarını sorduk;

Hydrafacial, patentli teknoloji ile cilde anında parlaklık veren besleyici içerikler kullanır. Düzenli uygulamalarla daha sağlıklı bir cilt elde etmenizi sağlar. Hydrafacial süper serumları her cilt problemine uygun en etkili çözümleri sağlar. İçeriği ile tüm cilt ihtiyaçlarını karşılar.

İnce çizgi ve kırışıklıkları tedavi ederek yaşlanma belirtilerini azaltır. Peptitler ile cildi besler.

Tıkalı gözenekleri ve siyah noktaları temizler, yüzeysel akne izlerini iyileştirir.

Güneş lekeleri ve cilt tonu düzensizliklerini azaltır.

Elastikiyet kaybı ve cilt sıkılaştırmada etkilidir.

Cildi siyah noktalardan arındırarak cildi temizleme

Sebum dengesini sağlayarak cildi nemlendirme ve cildin derin dokusuna su taşıyarak cildin canlanmasını sağlayan hydrafacial bakımı, ortalama 10-15 gün ara yıllık 4-6 kür ya da diğer bakımlarla kombine olarak uygulanır.

Makyaj; farklı teknik ve malzemeler ile yapılan, kişiyi olduğundan daha güzel gösteren,  yüz hatlarını daha belirgin hale getirmeyi başaran bir işlemdir.  

Makyajdaki asıl amaç güzelliği ve çekiciliği ön plana çıkarmaktır.

Her renk far sürülerek göz makyajı yapılabilir ancak sürülen far rengi yaşı ileri gösterebileceği gibi , kalın sürülen eyeliner ler da günün sonunda bakışları yorgunlaştırabilir. Bu sebeple her zaman kendi renk tonlarına uygun nude göz farları tercih edilmeli eyeliner oldukça ince olmalıdır, allık herzaman fresh görüncek şeftali tonları olurken koyu renk allıktan kaçınılmalıdır dekolte ve boyun yüz ile aynı tonlarda olmalıdır.

Aydınlık gözaltları , kırmızı ruj iyi bir uyum sağlar ve o gününüze uygun olan simli farlardan faydalanabilirisiniz.

Giyeceğiniz kıyafete görede makyajını belirlemenizde fayda var. Sadece gözleri ön plana çıkaran bir makyaj yapıp kıyafette iddialı olabilirsiniz.

Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.