9.2 C
İstanbul
Salı, Ocak 11, 2022
Daha Fazla

  Dilara Türkkan; DTS Dream

  D’She Style tavsiye eder🔝

  Sevgili D’She Kadını Dilara Türkkan’a sorduk;

  DT’s Dream markası nasıl doğdu? Tasarımın kariyer hayatınıza yön verişinin hikayesini anlatır mısınız?

  DT’s Dream, kurmuş olduğum markamın adından da anlayacağınız üzere benim hayalim olan bir meslekti. Ancak hayat bu ya, mevzuu olduktan sonra ailemin yönlendirmesi sonucunda babamın yanında çalışmaya başladım. Tabii her zaman aklımda kendi tasarladığım kıyafetleri yapma fikri vardı. İstanbul Çengelköy’de yaşıyordum ve o sıra Dilovası’nda çalışıyordum. Bu benim için epey zor oluyordu, çünkü iş çıkışı şık bir yere yemeğe gitmek için çoğu zaman eve uğrayıp üstümü değiştirmek durumunda kalıyordum. Ben de daha sonra ‘Neden şık iş kıyafetleri yapmıyorum?’ diye düşünmeye başladım. Böylelikle iş sonrası sosyal yaşantıma da kolaylıkla ayak uyduruyor olacaktım. Ve tam da bu fikirle markamı kurmuş bulundum.

  DT’s Dream’i tercih eden kadınları nasıl tarif edersiniz?

  DT’s Dream’in hedef kitlesi aslında ilk başta bahsettiğim üzere, öncelikle hem çalışan, hem şık gözükmek isteyen kadınlar. Ama yaz aylarında çıkartacağımız birbirinden renkli uçuşan elbiselerimiz ile gençlerin de bir hayli dikkatini çekmeyi planlıyoruz.

  Yaz sezonunda şık ve rahat olmak adına D’She Kadınlarına stil tavsiyeleriniz nelerdir?

  Yeni sezonda hiç kuşkusuz puantiyeler ve birbirinden renkli çiçek desenli elbiseler hemen hemen her yerde karşınıza çıkacaktır. Muhakkak dolabınızda ve tatile giderken bavulunuzda desenli uçuşan elbiselerden bulundurmalısınız. Çiçek desenli elbiseleri ise bu yaz çok moda olan hasır çanta, şapka ve terlikler ile tamamlayabilir ve hem şık hem de rahat olabilirsiniz. Gündelik yaşantınızda ise şıklığınızı açık renk yüksek bel bir jeanin üzerine giyeceğiniz beyaz bluz ve boynunuza bağlayacağınız eşarp ile kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

  Kendi stilinizden bahsetmeniz gerekirse, renk, desen ve model seçimlerinizi nasıl tanımlarsınız?

  Kendi stilimden bahsetmem gerekirse, ben genelde çok daha fazla klasikçiyim sanırım. Çok fazla aşırıya kaçmamak kaydı ile kıyafetimi yanında kullandığım aksesuarlar ile süslemeyi çok seviyorum. Pastel tonları her zaman favorim olmuştur ve aşırı neon renklerden uzak durmuşumdur. Asla giymeyeceğim şeylerin başında ise, hep söylediğim gibi aşırı taşlanmış pantolon geliyor olabilir. Sanırım rengine hiçbir zaman alışamadım. Bunun yanında bir de mini etek gardırobumda yer almayacak parçalardan biri.

  Bundan sonra yapmak istedikleriniz ya da planlarınızın ilk sırasında yer alan projeniz nedir?

  Son olarak da bahsetmek istediğim, yeni bir heyecanım olan kesfetal.com alışveriş sitem. Burada birçok kaliteli markayı bir arada insanlara sunmayı ve geniş bir alışveriş ağı yaratabilmeyi hedefliyoruz. Bizim sitemizi diğer sitelerden ayıran en büyük özelliğin müşterilerimize tanıyacağımız özveri olması ile birlikte online sitemizin bir de offline mağazasını kurmak için heyecanla çalışıyoruz. Amacımız hep daha iyi ve güzel hizmet verebilmek. Daha fazla ipucu vermeden bekleyip görelim diyorum!

  Daha iyi bir stil sahibi olmak için D’She Style’da kalın.

  Diğer Yazılar

  İlkbahar Stilini Tamamlayan 9 Trend

  Moda tasarımcılarının ilkbahar koleksiyonları önceki yıllara göre daha kullanılabilir ve akılcı seçimlerden oluşuyor. Elbette moda dünyasında salgının etkisi çok büyük. Her ne kadar zamanımızın çoğunu...

  Evde İyi Görünmek İçin İlham Veren 9 Yol

  İyi giyinmek, pozitif enerjini yükseltmek için yaptığın diğer her şey gibi ruh halini etkiliyor. 🦋🌈💞 Nasılsa kimse görmüyor diye düşünme sakın. Sen kendini görüyorsun, asıl önemli...

  Boho Stilin Anahtar Parçaları

  Boho stili diğer tüm görünüşlerden ayıran en belirgin tarafı bir kültürü yansıtmasıdır.Kıyafet seçimleriniz boho olmasa bile gardırobunuzda mutlaka bohem parçalar yer alır. Enerjisi yüksek desenler...