Denim Repertuarının En Trend Hali Slouchy Jeans

617

D’She Style moda🔝

Skinny jeanlerinizi giymek istiyorsanız muhtemelen bir süre beklemelisiniz. Çünkü moda profesyonelleri yaz sonundan beri  geniş kesimli jean modelleriyle flört ediyor ve tahminlere göre önümüzdeki yaza kadar bu akım devam edecek.

Denim repertuarında şimdi yeni ve popüler olan model; Slouchy Jeans!  Vintage esintili pantolonların nasıl göründüğü ve nasıl modernize edildiği hakkında tüm ayrıntılar sokak modasında karşımıza çıkıyor. Balmain ve Gucci’nin podyum şovlarında gördüğümüz ve aslında ilk bakışta yadırgadığımız, ama sonra yavaş yavaş benimsediğimiz parça. 

Slouchy Jean’ler, süper rahat bir kesim. Bele oturan, yüksek fermuarlı, karın ve basenleri vurgulayan, aşağı doğru bollaşan, bileklerde daralan bir form ile seksenlerin balon pantolonlarını çağrıştıran bir silüet yaratır. Açık mavi yıkama renkler vintage karakterin altını çizer, ancak eğilim beyazlarla veya koyu denim kumaşlarla da çalışır.

Slouchy Jean’leri dikkatsiz bir göz Boyfriend ve Mom Jean’lerin geniş ve rahat kesimleri ile karıştırabilir. Ama aslında detaylarında farklı vurgular bulunur. Bir Slouchy Jean ile olduğunuzdan şişman yada kısa görünebilirsiniz. Fakat bu durum onu ne ile eşleştireceğinize bağlıdır!

 

Slouchy Jean ile şık ve rahat bir stil yakalamak ve onu doğru parçalarla birleştirmek için sayfayı kaydırın.

Geniş kesim bir Jean ile şık görünmenin yolu onu klasik parçalarla bir araya getirmektir. Fakat bunu mümkün olan en basit biçimde yapmak doğrudur. Hımbıl bir pantolon giymek sizi yanıltmasın; Jean pantolonunuz bir balon görünümünde olabilir. Yapmanız gereken şey onu sanki en sevdiğiniz denim pantolonunuz gibi giymektir.

Blazer ceket ve ankle botlar ile muhteşem bir uyum yakalayabilirsiniz. Jean’iniz yeterince bol olduğu için oversize kazaklar ve sweatshirtlerden uzak durmanızı, seçimlerinizi crop -top veya vücudunuza oturan iyi kesimli bir gömlekten yana kullanmanızı tavsiye ederiz. Slouchy Jean’ler kovboy botları dışında hemen her ayakkabı ile uyumludur. Özellikle bir çift sneaker yada topuklu stiletto size kendinizi harika hissettirir.

Daha iyi bir stil sahibi olmak için D’She Style’da kalın.