Dikkatlice Oku

D’She Style dekorasyon🔝

Çok eski uygarlıklardan bu yana binlerce zihinsel, fiziksel ve manevi tıkanıklıkları şifalandırmak için kristallerden yararlanır.

IMG_4010.jpeg

Kristallerin kendine has iyileştirici özellikleri vardır. Bazıları bolluk ve refahı arttırırken, bazıları bir mekandaki negatif enerjileri temizler. Kimi kristaller ise aşk, ilişkiler ve uyum için kullanılır.

IMG_3982.jpeg

Kristaller dünyanın kaynağından  geldiğinden, gezegenin şifa enerjisine bağlanmanıza yardımcı olur, daha rahat ve dengeli hissetmenizi sağlar. Her kristal hayatınızın farklı yönlerini iyileştirmek için benzersiz özelliklere ve enerjilere sahiptir.

IMG_4011.jpeg

D’She Style’ın kristal rehberinden yararlanarak, yaşam alanlarınızın enerjisini dengeleyebilir, onların koruyucu gücünden faydalanabilirsiniz.

IMG_4012.jpeg

1. Turkuaz şifacıdır ve iyileşmenize yardımcı olur. Antik çağlardan beri, koruyucu ve iyi şans tılsımı özellikleri ile büyük önem kazanmıştır. Turkuaz, bulunduğu ortamdaki iletişimin sevgi ile akmasına yardımcı olur.

IMG_3981.jpeg

2. Kan Taşı size enerji verir.

Antik çağda genellikle kanı temizlemeye yardımcı olmak için kullanılan Kan Taşının, kanın ve enerjinin düzenli akışının yaşam gücünü arttırdığına inanılır. Bu kristal, uyuşukluk, tembellik, olumsuz düşünceler ve kendinden şüphe duymanın üstesinden gelinmesine yardımcı olan güçlü bir enerji vericidir. Kan Taşı aynı zamanda coşku artırmaya ve duygusal refahı korumaya yardımcı olur.

IMG_3979.jpeg

3. Dumanlı Kuvars, negatif enerjiyi iletir ve istenmeyen enerjilere karşı koruyucu bir kalkan görevini görür. Sizi geride tutan eski kalıplardan ve inanç sistemlerinden kurtulmanıza yardımcı olur. Vücuttaki tüm tıkanmış, eski ve durgun enerjiyi serbest bırakır.

IMG_3978.jpeg

4. Pembe Kuvars sevgiyi geliştirir. Kalbin enerjisini açmaya ve iyileştirmeye yardımcı olan koşulsuz sevgi taşıdır. Başkalarını ve en önemlisi kendinizi affedilmeye teşvik eder. Gerçek aşkı bulmanın sırrı kendini sevmektir. Pembe kuvars sevgi, güzellik ve şefkat titreşimleri yayar. Evrendeki en güçlü sevgi enerjisini besleyen, destekleyen ve sağlayan güçlü bir taştır.

5. Ametist “Çok Amaçlı Taş” olarak bilinir. Bu taş, lila ila canlı mor renklerine kadar çeşitli renk tonlarında ve açık mor renk tonlarında mevcuttur. Taç Çakra (Sahasrara), ilahi bilinç ve daha yüksek sezgiye açılan kapıyı açan Üçüncü Göz Çakrası (Ajna) ile rezonansa girer. Aynı zamanda akılda bir karışıklık olduğunda netlik sağlar, stresi ve kaygıyı hafifletmeye yardımcı olur. Ametist, hücre yenilenmesine, uykusuzluğa, ruh hali değişimlerine ve bağışıklığa bile yardımcı olabilir.

IMG_3974.jpeg

6.Citrine bir ışık ve mutluluk kristalidir. Bulunduğu ortamda herhangi bir negatif enerjiyi tutmaz ve büyük miktarda pozitif enerji yayar. Citrine, sizi büyük hayaller kurmaya, olumlu bir zihne sahip olmaya ve yaşamınıza istediğiniz her şeyi çekmeye teşvik eden bir tezahür taşıdır.

IMG_3975.jpeg

7. Siyah Turmalin evin her odasına yerleştirilebilir ve en iyi koruyucu taşlar arasında sayılır. Ayrıca topraklama konusunda size yardımcı olabilir ve zararlı elektro manyetik alanlara karşı kalkan oluşturabilir. EMF frekanslarından korunmak için bu taşı elektronik cihazlarınızın yanına yerleştirebilirsiniz. Başkalarının olumsuz titreşimlerinden veya size yöneltilebilecek potansiyel olarak zararlı niyetlerden korumak için evinizde veya işyerinizde bulundurabilirsiniz. Olumsuzluğu emmesi ve pozitiflik enerjisine dönüştürmesi için kullanılır. İsteklerinizi tezahür ettirmekte zorlanıyorsanız, niyetlerinizi küçük bir kağıda yazın ve Siyah Turmalinin altına koyun. Bu, dileğinizle ilgili herhangi bir enerjik veya psişik tıkanıklığın giderilmesine, pozitif enerji ve bolluğa ulaşmanıza yardımcı olacaktır.