9.2 C
İstanbul
Pazartesi, Haziran 21, 2021
Daha Fazla
  Ana Sayfa Güzellik Cesur ve Özgür Saçlar İçin Trend; Dağınık Topuzlar

  Cesur ve Özgür Saçlar İçin Trend; Dağınık Topuzlar

  Yazar

  Date

  Category

  D’She Style çarpıcı topuzlar🔝

  Günlük hayatınızda uzun saçlarınızdan sıkıldınız mı? Ya da, belki de kuaförünüzün saçlarınızı, beklenenden biraz daha kısa kesmesini istiyorsunuz ama yeni bob stil saçlarınızı nasıl şekillendireceğinizden emin değil misiniz?

  İster uzun, ister orta veya kısa saçlı olun, dağınık bir topuz her zaman muhteşem görünmenizi sağlayacaktır. Her türlü duruma uygun seçenekler ile kolayca ulaşılabilen stil, gündüzden geceye sizi taşıyabilir. Üstelik iyi haber; topuzunuza profesyonelce şekil vermenize gerek yok. Çünkü emin olun, sezonda bir topuz ne kadar dağınık görünürse o kadar trend görünecektir!

  En dağınık topuz şeklini seçmenize yardımcı olmak için, D’She Style tüm seçenekleri araştırdı ve en trend topuz modellerinin içinden seçimini yaptı. Her saç uzunluğunda muhteşem görünen dağınık topuz saç modelleri için kılavuzumuz yazının devamında.

  Bu sezon saçlarınız için tercihiniz cesur modellerden yanaysa, görünümünüzü mutlaka dağınık ve tepeden toplanmış yüksek topuzla tamamlayın. Saçlarınızı at kuyruğu yapar gibi toplayın ve tam tepenizde lastik tokanın etrafından çevirin. Dağınık bir topuzu büyük halka küpeler ve kırmızı bir ruj çekici hale getirecektir.

  Daha minyon kadınlar için topuzda ekstra yükseklik yaratmak için tam tepede toplanmış dağınık topuz harikalar yaratır. Kafanızın üzerinde sabit durması için normalden biraz daha sıkı toplamanız ve daha sonra birkaç tutam saçı gelişi güzel çıkarmanız gerektiğini eklemeliyiz. Dağınık topuzlar zahmetsizdir ve her zaman güzel görünür. İyi bir dağınık topuz için birkaç pratik yeterlidir.

  Saçlarınız kısa olsa da, eğer küçük bir at kuyruğu kadar toplanıyor olması sizin de dağınık bir topuza sahip olabileceğinizi gösterir. Unutmayın, dağınık topuzun en belirgin yanı sağdan soldan çıkan saç tutamlarıdır. Eğer saçlarınız topuz için sizi zorluyorsa saç spreyi ve birkaç toka imdadınıza yetişir.

  Bir dağınık topuzu ruh halinize ve stilinize göre toplayabilirsiniz. Yüzünüzü çerçeveleyecek gibi saç tutamlarını bırakmak ya da gergin toplamak sizin kendinizi en iyi ve en doğal hissetmenize bağlıdır. Ama ne olursa olsun topuzunuzun vereceği mesaj ‘Saçlarımla uğraşmadım’ olmalıdır.

  Uzun ve hacimli saçlara sahipseniz topuz sizin için mükemmel bir seçim olacaktır. Topuzunuzun etrafından birkaç tutam saç ile kolayca yapacağınız zarif bir örgüyü dolaştırmak size sevimli olduğu kadar aynı zamanda çekici bir görünüm kazandırır. İster ofiste çalışıyor olun, ister bir koşu bandında koşun ya da pilates sınıfında olun, gerçek şu ki hiç kimse yüzüne dökülen ve ensesinde sıcaklık yaratan saçlar istemiyor. İşte bu yüzden spor yaparken alelacele topladığınız saçlarınız sizin ilham kaynağınız olabilir. Egzersiz boyunca ya da sıkıcı bir toplantı esnasında kendinizi serin hissetmek için yaptığınız topuzu günlük hayatınıza taşıyabilirsiniz. Her kıyafetinizi tamamlayacak bir dağınık topuz size daima zaman kazandırır ve çarpıcı bir görünüm yaratır.

  Daha iyi bir stil sahibi olmak için D’She Style’da kalın.

   

   

   

   

  Son Yazılar

  Sadece 30 Saniyede Göz Çevrenizi Canlandırın

  Stres, uykusuzluk ve bilgisayar ekranına yada telefona çok uzun süre bakmak, göz çevrenizi zamanla yıpratır. Göz çevrenizdeki kırışıklıkların nedeni genetik veya mimik olabilirken, göz...

  Sephora’da Seçtiğimiz 10 Çarpıcı Ürün

  Konu güzellik olduğunda elbette kozmetik ve cilt bakım ürünlerine ekstra önem veriyoruz. Cildimiz için en doğru ürünü seçmek, kullanmak istiyoruz. Güzellik endüstrisi ise hiç...

  Farkında Olmadan Yaptığımız 7 Makyaj Hatası

  Makyaj yapmak neredeyse hepimizin günlük rutinlerinden biri. Fakat eğer doğru renkler, doğru kozmetikler, doğru teknik uygulanmadığında olduğumuzdan başka birine kolayca dönüşmemiz an meselesi. Daha...

  2021 Saç Kesim Trendleri

  2020'de inkar edilemez yoğunlukta evde saç kesimi ve boyası yapıldı. Kimi kadınlar saçlarını uzamak üzere serbest bıraktılar, kimileriyse radikal bir kararla kısa saçı seçtiler. Heyecan...