9.2 C
İstanbul
Çarşamba, Nisan 1, 2020
Daha Fazla
  Ana Sayfa Güzellik Cesur ve Özgür Saçlar İçin Trend; Dağınık Topuzlar

  Cesur ve Özgür Saçlar İçin Trend; Dağınık Topuzlar

  Yazar

  Date

  Category

  D’She Style çarpıcı topuzlar🔝

  Günlük hayatınızda uzun saçlarınızdan sıkıldınız mı? Ya da, belki de kuaförünüzün saçlarınızı, beklenenden biraz daha kısa kesmesini istiyorsunuz ama yeni bob stil saçlarınızı nasıl şekillendireceğinizden emin değil misiniz?

  İster uzun, ister orta veya kısa saçlı olun, dağınık bir topuz her zaman muhteşem görünmenizi sağlayacaktır. Her türlü duruma uygun seçenekler ile kolayca ulaşılabilen stil, gündüzden geceye sizi taşıyabilir. Üstelik iyi haber; topuzunuza profesyonelce şekil vermenize gerek yok. Çünkü emin olun, sezonda bir topuz ne kadar dağınık görünürse o kadar trend görünecektir!

  En dağınık topuz şeklini seçmenize yardımcı olmak için, D’She Style tüm seçenekleri araştırdı ve en trend topuz modellerinin içinden seçimini yaptı. Her saç uzunluğunda muhteşem görünen dağınık topuz saç modelleri için kılavuzumuz yazının devamında.

  Bu sezon saçlarınız için tercihiniz cesur modellerden yanaysa, görünümünüzü mutlaka dağınık ve tepeden toplanmış yüksek topuzla tamamlayın. Saçlarınızı at kuyruğu yapar gibi toplayın ve tam tepenizde lastik tokanın etrafından çevirin. Dağınık bir topuzu büyük halka küpeler ve kırmızı bir ruj çekici hale getirecektir.

  Daha minyon kadınlar için topuzda ekstra yükseklik yaratmak için tam tepede toplanmış dağınık topuz harikalar yaratır. Kafanızın üzerinde sabit durması için normalden biraz daha sıkı toplamanız ve daha sonra birkaç tutam saçı gelişi güzel çıkarmanız gerektiğini eklemeliyiz. Dağınık topuzlar zahmetsizdir ve her zaman güzel görünür. İyi bir dağınık topuz için birkaç pratik yeterlidir.

  Saçlarınız kısa olsa da, eğer küçük bir at kuyruğu kadar toplanıyor olması sizin de dağınık bir topuza sahip olabileceğinizi gösterir. Unutmayın, dağınık topuzun en belirgin yanı sağdan soldan çıkan saç tutamlarıdır. Eğer saçlarınız topuz için sizi zorluyorsa saç spreyi ve birkaç toka imdadınıza yetişir.

  Bir dağınık topuzu ruh halinize ve stilinize göre toplayabilirsiniz. Yüzünüzü çerçeveleyecek gibi saç tutamlarını bırakmak ya da gergin toplamak sizin kendinizi en iyi ve en doğal hissetmenize bağlıdır. Ama ne olursa olsun topuzunuzun vereceği mesaj ‘Saçlarımla uğraşmadım’ olmalıdır.

  Uzun ve hacimli saçlara sahipseniz topuz sizin için mükemmel bir seçim olacaktır. Topuzunuzun etrafından birkaç tutam saç ile kolayca yapacağınız zarif bir örgüyü dolaştırmak size sevimli olduğu kadar aynı zamanda çekici bir görünüm kazandırır. İster ofiste çalışıyor olun, ister bir koşu bandında koşun ya da pilates sınıfında olun, gerçek şu ki hiç kimse yüzüne dökülen ve ensesinde sıcaklık yaratan saçlar istemiyor. İşte bu yüzden spor yaparken alelacele topladığınız saçlarınız sizin ilham kaynağınız olabilir. Egzersiz boyunca ya da sıkıcı bir toplantı esnasında kendinizi serin hissetmek için yaptığınız topuzu günlük hayatınıza taşıyabilirsiniz. Her kıyafetinizi tamamlayacak bir dağınık topuz size daima zaman kazandırır ve çarpıcı bir görünüm yaratır.

  Daha iyi bir stil sahibi olmak için D’She Style’da kalın.

   

   

   

   

  Son Yazılar

  Kendi Saçınızı Evde Kesmeden Önce Bilmeniz Gereken Her Şey

  D’She Style güzellik Şu anki gerçeklikte, bir salonda saç kesimi yaptırmak mümkün değil. COVID-19 salgına bir tedbir olarak yerel yönetimler, ülke genelindeki diğer güzellik işletmelerinin...

  Cilt Bakımında Çay Ağacı Yağı Mucizesi

  D’She Style güzellik🔝 Çay ağacı yağı uzun zamandır akneyi temizlemeye veya cildi rahatlatmaya yardımcı olmak için kullanılır. Doğal olan her şeyin hayranı iseniz, bu özel...

  Ellerinizi ve Ayaklarınızı Şımartmak için Ev Yapımı Maskeler

  D’She Style güzellik Elleriniz ve ayaklarınız hiç durmadan çalışır ve doğal olarak yıpranır. Onları şımartmak için besleyici, onarıcı bileşenleri içeren maskeleri evde kendiniz hazırlayabilirsiniz. Doğal...

  En İyi Jel Eyeliner İpuçları

  D’She Style güzellik Jel eyeliner, bir sıvının ve kalemin en iyi birleşimini verebilen bir üründür. İster küçük bir şişede ister kalem jeli hibrit olsun, tek...

  Sağlıklı Saçlar Hakkında 10 Mit

  D’She Style güzellik Kimsenin saçlarınıza kesinlikle yapmanız gereken bir şey olduğunu söylemesine izin vermemelisiniz, çünkü aslında duyduklarınızın pek çoğu saç efsanesi olabilir. Saçlarınız için o...