9.2 C
İstanbul
Perşembe, Mayıs 12, 2022
Daha Fazla

  Büyülü ve Masum Renk; Beyaz

  D’She Style tavsiye eder🔝

  Beyaz renk, yaz ya da kış fark etmeksizin her mevsim giyilmesi mümkün olan ve hemen her renkle kolayca uyum sağlayan bir renk.
  Tepeden tırnağa beyaz renk giymek ise, göz kamaştırıcı olduğu kadar aynı zamanda cesaret gerektiriyor.
  Beyaz renkte pantolon ceket, elbise ya da etek gibi kominleri giyerken dikkat etmeniz gereken ayrıntıları ve sezonun trendi beyaz renk stillerini D’She Style araştırdı ve yazdı;
  Beyaz renk giymeyi tercih ettiğinizde vücut hatlarınız ile uyum sağlayacak olan modelleri seçmenizi tavsiye ediyoruz. Zira beyaz renkte kıyafetler neredeyse transparan etkisi yaratabilir. İşte bu yüzden, beyaz giysilerin içine giyeceğiniz iç çamaşırlarını özenle seçmeniz gerekiyor.
  Örneğin beyaz bir pantolonun içine dikişsiz iç çamaşırı giymeniz istenmeyen görüntülerden sizi koruyacaktır. Aslına bakarsanız, altmışlı ve yetmişli yıllarda kadınların hemen her kıyafeti korsenin üzerine giydiğini göz önünde bulundurmak ve tıpkı onlar gibi kıyafetin formunu koruyacak materyalde korse giymek, vücut şeklinizin stiliniz ile bütünlük göstermesini sağlar.
  Beyaz rengi diğer her renk ile tamamlamak mümkün. Beyaz pantolon ceketi kırmızı, saks mavisi ya da fuşya gibi canlı renklerde ayakkabı ve çanta ile kombinlediğinizde oldukça sofistike bir stile sahip olabilirsiniz.
  Bunun yanı sıra yalnızca beyaz renk giymeyi seçtiyseniz eğer, aksesuar tercihinizde gold, gümüş ya da bronz metalik renkleri tercih edebilirsiniz.
  Beyaz bir elbisenin üzerinde kalın ve metalik renklerde kemer kullanmak harika bir seçim olabilir.
  Beyazın yakışmadığı kumaş türü yok demek doğru olur. Dantelden denime kadar hemen her kumaşta beyaz renk oldukça şık ve masum bir görüntü yaratır.
  Gardırobunuzda mutlaka bulunması gerekenlerin başında iyi kesimde bir beyaz gömlek geliyor. Kalıbı üzerinize oturan beyaz gömleği jean pantolon ya da kalem etek ile kombinleyebilirsiniz.
  Benzer şekilde beyaz renkte basic tişörtler de gardırobunuzun olmazsa olmazları arasında ilk sırada yer alıyor. Beyaz tişört ile payetli ya da desenli etek, jean ya da kumaş pantolon rahatlıkla uyum sağlayabilir.
  Beyaz gömlek ve tişört seçiminde dikkat edilmesi gereken detay, gömleğin ve tişörtün kaliteli materyalden üretilmiş, iyi kesimli olması. Kolay pamuklanmayan, formu bozulmayan ve yıkandığında rengi grileşmeyen bir materyal seçmenizi tavsiye ederiz.
  Beyaz rengi gündüz, gece ya da plajda kullanabilirsiniz. Beyaz renk, dikkatli kullanıldığında sizi hiçbir zaman zor durumda bırakmaz ve harika görünmenizi sağlar.
  Örneğin beyaz bir bikini ya da mayo ile plajda göz kamaştıracağınızdan şüpheniz olmasın. Benzer şekilde beyaz dantel bir elbise ile katıldığınız bir davette ya da beyaz pantolon ceket ile ofiste, beyaz bir jean ile öğle yemeğinde, alışverişte, kahve molasında, nerede olursanız olun şık ve büyüleyici görünebilirsiniz.
  Yalnızca beyaz renk seçiminde değil, her renk kıyafette vücut proporsiyonunuzu göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyoruz. Unutmayın, kıyafetler moda gösterilerinde ya da dergilerde gördüğümüz modellerin üzerinde durduğu gibi durmayabiliyor.
  Daha iyi bir stil sahibi olmak için D’She Style’da kalın.

  Diğer Yazılar

  İlkbahar Stilini Tamamlayan 9 Trend

  Moda tasarımcılarının ilkbahar koleksiyonları önceki yıllara göre daha kullanılabilir ve akılcı seçimlerden oluşuyor. Elbette moda dünyasında salgının etkisi çok büyük. Her ne kadar zamanımızın çoğunu...

  Evde İyi Görünmek İçin İlham Veren 9 Yol

  İyi giyinmek, pozitif enerjini yükseltmek için yaptığın diğer her şey gibi ruh halini etkiliyor. 🦋🌈💞 Nasılsa kimse görmüyor diye düşünme sakın. Sen kendini görüyorsun, asıl önemli...

  Boho Stilin Anahtar Parçaları

  Boho stili diğer tüm görünüşlerden ayıran en belirgin tarafı bir kültürü yansıtmasıdır.Kıyafet seçimleriniz boho olmasa bile gardırobunuzda mutlaka bohem parçalar yer alır. Enerjisi yüksek desenler...