Buket Taşdelen

907

D’She Style tavsiye eder 🔝

D’She Kadını Sevgili Buket Taşdelen’e @buket.tasdelen sorduk;

Nasıl bir yaşam alanınız var? Evinizin en sevdiğiniz köşesi hangisi? Evinizde nasıl vakit geçirirsiniz?

Huzurlu, mutlu, sıcak bir yaşam alanım var. Evimde en rahat ettiğim yer yatak odam. TV izlemek, genellikle biyografi ağırlıklı kitap okumak, evde olduğum zamanlarda yaptığım aktiviteler. Bunlardan başka, sergi gezerim, içimi açan tablolarımı defalarca bakarım. Arkadaşlarımla olmak beni stresten uzak tutan en büyük ilacım. Torunumla mutlaka oynarım ve onu gezdiririm.

Buket Taşdelen nasıl biridir? Sizi en iyi tanımlayan kelimelerin neler olduğunu düşünüyorsunuz?

Bu soruyu kendim tarafsız cevaplayamam belki diye, çocuklarıma ve arkadaşlarıma sordum. ‘Ben nasıl bir insanım?’ dedim ve tarafsız olarak cevap vermelerini istedim. Hepsi aynı anlamlarda cevap verdiler. Samimi, neşeli, koruyucu, ailesine düşkün, sosyal yaşamı seven bir kişiliği yakıştırdılar bana. Onlara çok teşekkür ederim.

Sağlıklı beslenmek ve spor yapmak hayat rutininiz içinde nasıl bir yere sahip?

Sağlıklı beslenemiyorum. Her gün mutlaka spor yapmaya özen gösteririm, bir saat kürek çekerim, bir saat de bisiklet.

????????????????????????????????????

D’She Kadınlarına hayata pozitif yaklaşmaları, mutlu anları çoğaltmaları için neler tavsiye edersiniz?

Her şeyden önce, sağlıklı olmak en büyük nimet. D’She Kadınlarına stresten uzak durmalarını, güçlü olmalarını ve ayakta durabilmek için kendilerine güvenmelerini tavsiye ediyorum. Kadınların gücünün üstesinden gelemeyeceği hiçbir şeyin olmadığını bilmeliler. Elbette anı yaşamak, üretken olmak, pozitif enerji yaymak, mutlu bir hayatın vazgeçilmezleri arasında diyebilirim.

Daha iyi bir yaşam tarzı için D’She Style’da kalın.