9.2 C
İstanbul
Perşembe, Ocak 13, 2022
Daha Fazla

  Boho Stilin Anahtar Parçaları

  Boho stili diğer tüm görünüşlerden ayıran en belirgin tarafı bir kültürü yansıtmasıdır.Kıyafet seçimleriniz boho olmasa bile gardırobunuzda mutlaka bohem parçalar yer alır.

  Enerjisi yüksek desenler canlı renkler, rahat ve bol kesimler, otantik aksesuarlar size kendinizi özgür ve mutlu hissettirir.

  Boho aslında bir yaşam biçimi. Dış görünüş ise onun kusursuz bir yansıması. 70’lerin modernize edilmiş bohem stilinden ilham almak, doğru parçaları bir araya getirmek için sayfayı kaydırın.

  Renkler: Bohem bir gardıropa sahip olmak için dolabınıza sıcak tonlar eklemeyi tercih edin. Mükemmel kıyafete sahip olmak için bu sıcak tonları soğuk tonlarla karıştırın. Ayrıca, en iyi görünüm için kıyafetinizde en az altı renk ve en fazla on iki renk olmalıdır.

  Üstler: Rahat üstleri arayın. V yakalı ve çeyrek kollu üstler de ideal seçimlerdir. Dahası, çiçek desenleri ve karışık baskı tasarımları bir artı olur.

  Altlar: Altlarınızı etek, geniş paçalı pantolon, harem pantolon veya kloş kot gibi dökümlü ve kabarık parçalar içermelidir.


  Elbiseler:
  Bohem bir görünüm için en iyi seçim, dökümlü, şirin kesimlere ve detaylara sahip elbiseleri tercih etmektir.

  Aksesuarlar: Elbisenin kendisi çok renkli olduğundan, altın veya gümüş takıları tercih edin, tüm renklerle harika görünürler.

  Dış giyim : Dış giyim için, biraz büyük boy ve sevimli süslemeli ve dekoratif saçaklı ceketler, paltolar ve kimonolar seçin.

  Ayakkabılar: Boho esintili stile sahip en iyi ayakkabılar süet ayak bileği botları, gladyatör sandaletleri ve platform topuklu ayakkabılardır.

  Kumaş: İdeal boho kumaşlar dantel, kroşe, süet ve rattandır.

  Desenler: Boho desenleri arasında Ikat, çiçek, kabile, kafes, şal ve kafes bulunur.

  Diğer Yazılar

  İlkbahar Stilini Tamamlayan 9 Trend

  Moda tasarımcılarının ilkbahar koleksiyonları önceki yıllara göre daha kullanılabilir ve akılcı seçimlerden oluşuyor. Elbette moda dünyasında salgının etkisi çok büyük. Her ne kadar zamanımızın çoğunu...

  Evde İyi Görünmek İçin İlham Veren 9 Yol

  İyi giyinmek, pozitif enerjini yükseltmek için yaptığın diğer her şey gibi ruh halini etkiliyor. 🦋🌈💞 Nasılsa kimse görmüyor diye düşünme sakın. Sen kendini görüyorsun, asıl önemli...

  Boho Stilin Anahtar Parçaları

  Boho stili diğer tüm görünüşlerden ayıran en belirgin tarafı bir kültürü yansıtmasıdır.Kıyafet seçimleriniz boho olmasa bile gardırobunuzda mutlaka bohem parçalar yer alır. Enerjisi yüksek desenler...