9.2 C
İstanbul
Pazartesi, Ocak 25, 2021
Daha Fazla

  Son Eklenenler

  Köfteli Patates Topları Tarifi

  Mükemmel bir öğle yemeği için dayanılmaz bir tarif; köfteli patates topları Malzemeler Köfte için 400 g kıyma 1 soğan 2 diş sarımsak 1 yumurta 1 yemek kaşığı un 4 yemek kaşığı sıvı...

  Yaşadığın İlişkide Kendini Yetersiz mi Hissediyorsun?

  Sen hiç kendini ilişkin boyunca hep daha iyi, daha fedakar, daha anlayışlı olmak zorunda hissettin mi? Bazı ilişkilerde senin ne kadar iyi olduğunun bir...

  2021 Saç Kesim Trendleri

  2020'de inkar edilemez yoğunlukta evde saç kesimi ve boyası yapıldı. Kimi kadınlar saçlarını uzamak üzere serbest bıraktılar, kimileriyse radikal bir kararla kısa saçı seçtiler. Heyecan...

  Fincanda Tarçınlı Rulo Kek Tarifi

  Sadece 5 dakikada hazırlayabileceğiniz muzlu ve tarçınlı rulo kek tarifini biz denedik çok sevdik. Sizin de denemenizi istedik. Harika bir hafta olsun! Malzemeler 1 adet muz 2/3 bardak...

  Boğa Burcunda Yeniay

  D’She Style astroloji🔝

  D’She Kadını Sevgili Zeynep Ceylan Kankat URANÜSYEN uyanışa davet eden BOĞA YENİAY’ının hayatımıza getirdiği göksel etkileri anlattı.

  23 Nisan günü sabaha karşı saat 05.26’da  AY’ın 3 derecesinde Boğa Burcunda (bu Ay‘ın şeref derecesidir.) Uranüs ile kavuşum halinde hepimizi uyanışa davet eden oldukça yüksek bir frekansa ve sarsıcı bir etkiye sahip olan ve her birimizin hayatına yenilikler getirecek bir YENİAY meydana geldi.

  Önümüzdeki 10 – 15 gün boyunca etkili olmaya devam edecek bu Yeniay sırasında ektiğimiz yeniliklerin tohumlarını ise 7 Mayıs günğdeki AKREP BURCUNDAKİ DOLUNAY’ da alıyor olacağız Sevgili Dostlarım.

  Ertesi gün “Mübarek Ramazan“ ayı başlıyor olacak. Tüm Bereketi ve şifası ile birlikte gelsin inşallah. Yeniay toprak burcunda meydana geliyor. Dolayısıyla toprak ile alakalı olan tarım, ziraat, hayvancılık, yeraltı ve üretim kaynaklarımız, toprağımız, beslenme şeklimiz, doğa olayları, yer sarsıntıları, maddi ve manevi değerlerimiz, her türlü kazancımız, paramız, konforumuz, huzur, sağlamlık ve güvenilirlik içeren dünyevi ve elle tutulur konular, biyolojik durumumuz ile ilgili sürpriz ve sarsıcı durumlar söz konusu olabilir.

  Uranüs ise kavuşum enerji ile birlikte bizlere dijital para, var olan konforumuzu daha üst bir seviye taşıyacak türde bilimsel buluşlar, ileri teknolojiye ait yenilikler, değişimler, keşifler, uzayı ve geleceği de sembolize eden konulardaki kalıcı durumlar ile ilgili bazı haberleri getirebilir. Dünyamız GAİ veya REA ananın burcu da BOĞA BURCU’dur. Ülkemizin ÖZ burcu, yani GÜNEŞ ‘i ise AKREP burcudur ve karşısındaki evi ise (açık düşmanlıklar ve zıtlıklar evidir) BOĞA burcu temsil eder. Bir de karşıt evde URANÜS’ ün de bulunuyor olması ülkemiz için bu Yeniay’ı oldukça hale önemli hale getiriyor.

  Yeniay’ın Satürn ile olan kontağı ise bizler adına oldukça zorlayıcı ve engelleyici bazı olaylara sebep olabilir. Özellikle beklenmedik toplum sağlığını ilgilendiren konularda bir takım artışlara, bazı sıkıntılı ve engelleyici durumlara ve önümüzdeki dönemde daha fazla kural ve engeller konmasına sebep olabilir. Daha öncesinde öngörülemeyen, ezber bozan şaşırtıcı durumlar ve açıklamalar gündeme gelebilir. Mecliste ve müttefik ilişkilerde beklenmedik durumlar ve olumsuz yönde gelişen olaylar söz konusu olabilir. Hazine ve para durumunda ani ve beklenmedik durumlar söz konusu olabilir.

  Mecliste sıradışı durumlar, tartışmalar, sert söylemler ve yeni fikirler gündeme gelebilir. Meclis içinde üyeler ile ilgili yeni düzenlemeler söz konusu olabilir. Yöneticilikler ve grup çalışmalarına yönelik yeni projeler ve kurallar konabilir. Ülkenin müttefikleriyle olan ilişkisi bozulabilir. Bir birlik veya pak ile ilgili beklenmedik fikirler ve yeni kararlar konusunda ayrılık haberleri söz konusu olabilir.

  Para piyasalarında beklenmedik iniş çıkışlar ve şok edici durumlar meydana gelebilir, bazı şirketlerin zor durumları, küçülmeye gitmesi var olan güçlerinin ve güvenirliklerinin sarsılması söz konusu olabilir. Para harcarken lütfen çok dikkatli olun. Yatırım yaparken, borç alıp verirken çok ama çok iyi hesaplayın. Dengesizce yapılan alışverişlerden uzak durun. Aşırı cimrilik ve yokluk korkusu ile yiyecek depolamayın. Ve sürekli ekonomik zorlukları ve ödemeleri kafanıza takıp kendinizi üzmeyin, hepimiz aynı gemideyiz elbet bir yolunu bulacağız. Bu zorlu günler bitecek ve bizler eskisinden çok daha güçlü bir şekilde hayata kaldığımız yerden birçok yeniliklerin ışığı altında devam ediyor olacağız Sevgili Dostlarım.

  Biraz daha SABIR. Umarım Ramazan ayının SEVGİ DOLU, merhametli ve herkesi kucaklayan enerjisi sayesinde maddi yardımlaşmaya, işbirliklerine, küçük esnafı koruyucu şekilde ve dayanışma içinde hareket ederek kazanç sağlamaya ve desteklemeye yönelik davranışlar sergilemeye, tarıma destek verici davranışlar ve fırsatlar yaratmaya, paylaşımcı ve ortak çalışmalar içinde hareket etmeye özen gösteririz. Aç olanların karnını doyurmak, evsizlere sığınacak yerler göstermek ve yardımda bulunmak üzere hareket geçeriz.

  Kişisel olarak ise Yeniay’ın tam kestiremeyeceğimiz, bazı sıradışı etkilerinin (pozitif ya da negatif manada) meydana getirecek olduğu bu yüksek titreşimli etki sayesinde Natal haritanızda bulunduğu ev konularında (1, 2, 3, 4, 5 …gibi) bildiğiniz tüm doğrular değişebilir. Beklentilerinizin tam tersinde gelişmeler söz konusu olabilir.

  Örneğin hiç beklemediğiniz bir para gelebilir, umudunuzu çoktan kesmiş olduğunuz bir sevgili geri dönebilir, mesaj atabilir, iyileşmez artık dediğiniz bir hastalık iyileşebilir veya bunların tam tersi bir şekilde ani ve olumsuz yönde gelişmeler söz konusu olabilir. Her ne olursa olsun sarsıcı, beklenmedik, marjinal ve uyandırıcı olacaktır.

  Bizleri sabit ve alışılmış olan güvenlik alanlarımızdan özgürleştirici, sağlam, maddi ve manevi konularda daha farklı bir bakış açısına sahip olarak, eski kalıplarımızı kırmak zorunda kalacağımız ve mutlaka bir yenilik yapmamızı gerektirecek bir durumun içinde sokacaktır. İlk zamanlar bu durum karşısında biraz zorlansak, sıkılsak ve rahatsız olsak dahi sonrasında bu yapmış olduğumuz yeniliklerin bizleri çok daha fazla tatmin ettiğine, sağlıklı kıldığına (bu yenilik belki de mecburi başlanacak olan yeni bir beslenme programı da olabilir) mutlu ve keyifli olmamıza vesile olduğu gerçeğini kabul ediyor olacağız.

  İki gün sonrasında meydana gelecek olan GÜNEŞ – URANÜS kavuşumu ile birlikte, bu etkiyi iki misli hissedeceğiz. Yeniay’ın hayatımıza getirecek olduğu yenilikleri isyan etmeden kabullenmek ve bu süreci en akılcı şekilde yönetmek oldukça önemli olacaktır. Zira inatlaşmak veya bu yeni duruma direnç göstermek bir işe yaramayacaktır. Özellikle kibirden ve abartılı davranışlardan uzak durmalıyız.

  Yeniay’ın Satürn ile zorlu ve mücadele gerektiren enerjisi, bizlerin yenilik yapma konusunda bir takım engellere takılmasına sebep olabilir. Bu engeller,  yaşlı figürlerden, ebeveyn, patron, otorite konumundaki kişi veya devlet ile alakalı yerlerden gelebilir. Satürn‘ün buradaki görevi yavaş, temkinli, iyi hesap kitap yaparak ve önerenler alarak ilerlememize yardım ediyor olacak. Diğer taraftan ise Uranüs bu yeniliğin mutlak yapılması gerektiğinin altını çiziyor, şayet köhneleşmiş yaşam alanından çıkılmaz ise gelecekte çok daha kötü ve daha vahim bir yok oluş ve yıkılışın içinde kalacağımızın ön sinyalini bizlere veriyor.

  İkili ilişkiler adına oldukça hareketli ve flörtöz bir dönem başlıyor olacak. Bol bol iletişim halinde olacağımız, meraklı, girişken ve değişik, her zamankinden farklı türde arkadaşlıklara ve özgürlükçü, seçeneği olan berberliklere yelken açıyor olacağız. Fazla dürtüsel hareket etmemeye özen gösterelim, zira bu daha öncesinde pek deneyimlemediğimiz, adeta bir bebek tecrübesinde olduğumuz bir yenilik olacaktır. Özgür olma ve rahat hareket etme isteğimiz artabilir. Doğa ile iç içe olmak istediğimiz yaşama dair hedeflerimiz bu dönemde oldukça önemli hale gelirken bir hayli çoşkulu bir şekilde dışarı çıkmak isteyebiliriz. Aman dikkat Sevgili Dostlarım. Evde kalmaya devam etmemiz gerekiyor, en azından bir süre daha.

  Sağlık konusunda ise yeme içme düzenimizi daha sağlıklı hale getirecek yeni bir programa başlayabiliriz. Daha doğal ve sağlıklı bir beslenme programına geçebilirsiniz. Zararlı alışkanlıklardan vazgeçmek üzere daha öncesinde denememiş olduğunuz yöntemlerden yardım alabilirsiniz. Bu sefer kalıcı olarak kurtulmuş olacaksınız. Buna inanın!!!

  Boğaz, boyun, tiroidler ve hormonlar ile ilgili gerekli kontrollerinizi ve testlerinizi yaptırmanızı tavsiye ederim. Bedeninize ve ruhumuza iyi gelecek yeni zevkler, hobiler veya sıradışı yemekler pişirmeyi deneyebilirsiniz.

  Bu Yeniay’ın ve “Mübarek Ramazan’‘ ayının hem ülkemize, hem de bizlere kişisel olarak önce sağlık sonra varlık ve huzur getirmesini canı gönülden diliyorum Sevgili Dostlarım.

  Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.

  Latest Posts

  Köfteli Patates Topları Tarifi

  Mükemmel bir öğle yemeği için dayanılmaz bir tarif; köfteli patates topları Malzemeler Köfte için 400 g kıyma 1 soğan 2 diş sarımsak 1 yumurta 1 yemek kaşığı un 4 yemek kaşığı sıvı...

  Yaşadığın İlişkide Kendini Yetersiz mi Hissediyorsun?

  Sen hiç kendini ilişkin boyunca hep daha iyi, daha fedakar, daha anlayışlı olmak zorunda hissettin mi? Bazı ilişkilerde senin ne kadar iyi olduğunun bir...

  2021 Saç Kesim Trendleri

  2020'de inkar edilemez yoğunlukta evde saç kesimi ve boyası yapıldı. Kimi kadınlar saçlarını uzamak üzere serbest bıraktılar, kimileriyse radikal bir kararla kısa saçı seçtiler. Heyecan...

  Fincanda Tarçınlı Rulo Kek Tarifi

  Sadece 5 dakikada hazırlayabileceğiniz muzlu ve tarçınlı rulo kek tarifini biz denedik çok sevdik. Sizin de denemenizi istedik. Harika bir hafta olsun! Malzemeler 1 adet muz 2/3 bardak...

  Editörün Seçimi

  Karşınızdakinin Aslında Kim Olduğunu Fark Edin!

  Yaşadığımız ilişkilerin bizi nereye götürdüğü ya da ‘Götürmediği!’ bellidir. Karşımızdaki kişinin tutumundan, ilişkiye verdiği değerden ya da en basiti bizi ne denli önemsediğinden bunu anlamak...

  Kendini Arayanların Yolculuğu Neden Zordur?

  Kendini arıyorsan bakman gereken yer bir başkasının sana yüklediği değerin ölçüsü ya da ne kadar sevildiğin, ne kadar önemli olduğun bir ilişki değil, kendi...

  Size En Çok Yakışan Tırnak Şeklini Bulun

  Tırnak şekli tipleri birbirinden farklıdır. Ve asıl önemli olan,  kare, oval, badem ya da balerin hangisi olursa olsun doğru olanı seçmek olabilir. En bilinen...

  Yeni Yılda Gardırop Detoksu Yapmaya Hazır mısınız?

  Geçtiğimiz bir yıl boyunca dolaplar dolusu eşyaya aslında hiç ihtiyacımız olmadığını öğrendik ve bazılarımızın hiç bilmediği bir kavram keşfedildi; minimalizm... 👗Minimalist bir gardroba sahip olmak...

  Yaşadığınız İlişki Cehenneminiz Olmasın

  Aşkla sevilebiliriz ya da hayal kırıklığına uğrayabiliriz. Bütün güvenimiz yerle bir olabilir, belki de bir kez daha sevebilme ihtimalini yok sayabiliriz. Bütün bunlar ilişkilerin iniş...