9.2 C
İstanbul
Çarşamba, Ocak 12, 2022
Daha Fazla

  Son Eklenenler

  İlişkilerdeki Drama Üçgeni Nedir?

  Neredeyse tanıdığımız herkes ilişkilerinde drama üçgeni oyununu oynuyor. Ya üstünlük taslayan, kıran, döken bir zalime boyun eğiyoruz ve kurban olmayı seçiyoruz, ya o zalim...

  Yaban Mersinli Çörek Tarifi

  Haftaya lezzetli ve kolay bir tarifle başlamaya ne dersiniz? Yaban Mersinli Çörek Tarifi Malzemeler: 300 g un 120 g tereyağı 50 g esmer şeker 1 yumurta 120 ml krema 50 ml süt Limon...

  YAY BURCUNDA AY TUTULMASI

  26 Mayıs 2021 Çarşamba günü saat 14.13’te 5 derece Yay burcunda bir tam Ay tutulması meydana gelecek. Bu oldukça güçlü, 40 kat daha büyük bir...

  Güzellik Sonu Olmayan Bir Yarış!

  Güzellik algısındaki çıta yükseldikçe kadınlar daha çok baskıya uğruyor. Ve ne yazık ki kabul edilebilir olmak adına daha genç, daha güzel, daha zayıf, daha...

  BOĞA BURCUNDA YENİ AY

  11 Mayıs 2021 Salı günü akşam saat 21.59’da 21 derece Boğa burcunda son derece güçlü ve kalıcı etkilere sahip olan URANÜSYEN bir YENİ AY meydana geldi.

  Hayata dair, bugüne kadar maddi ve manevi olarak değer verdiğimiz her türlü konu da ve içinde bulunduğumuz konfor alanında bir üst seviyeye taşıyacak sağlam ve güçlü etkilere sahip olan bu Yeni ay ile; kendimize verdiğimiz “ÖZ” değerinde artış göstereceği ve birtakım yenilikler yapmak üzere hareket edeceğimiz 15 günlük bir zaman dilimine giriş yapıyoruz Sevgili Dostlarım.

  Ancak bu yeni başlangıçlara, sabırlı ve dingin bir şekilde, uzun vadeli, kararlı ve kontrolü bir şekilde adım atılması gerekiyor olacak.

  Sonrasında ise emek verilerek, sevgi ile yavaş yavaş ilerleyen, üzerinde çalışıp ve sorumluluğunu üstlenmemiz gereken birtakım durumlar için enerjimizi harcamamız ve en sonunda ise son derece başarılı olabileceğimizin müjdesini veren bir Yeni Ay’ı kucaklıyor olacağız.

  Bu süre zarfında kişisel güvencemiz ve parasal konular oldukça önemli olacak.

  Ayrıca kendimiz için sakin ve huzurlu bir yaşam alanı yaratmakta oldukça önemli bir hale gelecek.

  Diğer taraftan ise hem ruhen hem de bedenen iyileştiren şifa dolu enerjiler aktive olmaya başlayacak.

  Zira ülkemizin ekonomik durumu ile alakalı birtakım olaylar, kararlar ve yenilikler de bu Yeni Ay ile söz konusu olacaktır.

  Boğa Burcu parasal konular ile oldukça bağlantılı olduğu için kişisel borçlar, alacak verecek konuları ve kendi sahip olduğumuz ve olmak istediğimiz maddi değer ile ilgili durumları ve konuları gündeme getirecektir.

  Boğa burcu burçlar kuşağında Toprak elementine sahip olan bir burç olduğu için ayağı yere basan, sağlamcı, sahip olduğunu korumak üzere hareket eden ve materyalist değerlere sıkı sıkıya bağlı olan bir enerjiye sahiptir.

  Ayrıca inatçı, sabit ve gelecek adına her zaman garantici kalıcı ve sağlam planlar yapmak üzere hareket eder.

  İşte şimdi bizlerde aynı bir Boğa gibi sağlamcı bir şekilde hareket edip bu hayatta ihtiyacımız olan temel ihtiyaçlarımızı karşılamak, mevcut durumumuzu daha sağlama almak veya korumak ve gelecek adına daha da güçlü kuvvetli ve kalıcı hale getirmek üzere hareket etmeye başlayacağız.

  Bazılarımız parasını, toprağa, tarıma, ekim- dikim, gıda işine ve üretime, bazılarımız ise eve arsaya yatırırken, bazılarımız da paraya, mala, mülke veya mücevhere, yaptırabilir. Yine estetik ve kişisel güzelliği ile ilgili birtakım girişimlerde bulunabilir.

  Ya da uzun süredir devam eden artık bir neticeye bağlanması gereken ilişkiler evlilik ile taçlanabilir.

  Bazıları ise beraberliklerini ciddiyete taşıyabilir.

  Bu Yeni Ay ile, masaldaki KURBAĞANIN bizim bir öpücüğümüz ile bir anda gerçek bir PRENSE dönmesi söz konusu olabilir.

  Kim bilir belki de Balık burcundaki Neptün, bizlerin uzun süredir hayalini kurduğumuz ve çok istediğimiz bir şeyi gerçek hale getirebilir.

  Yeni Ay ‘ın yükselen Burcu’nun (13 derece) Yay olması sebebiyle, hayatımıza dair kalıcı ve alacağımız önemli kararlar adına; hayata ve geleceğe her zamankinden daha pozitif bir gözle bakarak, esnek, yenilikçi, maceraperest ve risk almaya açık bir tutum içerisinde hareket edeceğiz.

  Tepeden tırnağa yenilenme ve iyileşme ihtiyacı içinde olacağız.

  Hayata dair bize keyif veren içimizdeki çocuğu mutlu eden ve kendimizi daha değerli mutlu ve güvende hissetmek istediğimiz konularda bir takım sürpriz kararlar almak üzere hareket edeceğiz.

  Belki de bize birtakım sürprizler yapılacak ve bizlerin rutin, sıkıcı ve uzun süredir kalıplaşmış, içinde birçok yargı, kural veya öyle olması gerekli olduğu için bekleyen ve artık değişmez diye umudumuzu kestiğimiz konularda yepyeni bir sayfa önümüzde açılacaktır.

  Kim bilir! Ancak hayatımızda daha iyiye ve güzele doğru giden bir kapının açılacağı kesin gibi görünüyor Sevgili Dostlarım.

  YENİLENİYOR ve FARKINDALIĞIMIZ ARTIYOR.

  Bu Yeni Ay zamanı ile biraz risk almak ve yerinde saydığımız çakılı kaldığımız konular için artık hareket etme zamanı gelmiş bulunuyor.

  Ancak fazla hayalperest yatırımlar yapmadan akılcı ve temkinli hareket etmemiz gerekiyor.

  Şayet risk alacak isek bunu en garanti olan yere yatırmak üzere hareket etmeliyiz.

  Yeni Ay’ın yönetici gezegeni Venüs ‘ün İkizler burcunda ilerliyor olması sebebiyle; çok hızlı para gelişleri ve aynı zamanda gidişlerinin söz konusu olabileceğini de bizlere ayrıca işaret ediyor.

  Kazandığınız para geldiği gidebilir.

  Bu dönem çok para harcayabilirsiniz.

  O yüzden dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

  İkili ilişkiler açısından ise, yine inişli çıkışlı bir enerji bizler ile birlikte olacaktır.

  Dengesiz değişken ve kararsız birtakım durumlar ve tutumlar söz konusu olabilir.

  Diğer taraftan ise gizli saklı kalmış birtakım durumlar koşular, birtakım sonlanmalar ve bitişlerde devreye girebilir.

  Beklenmedik sürpriz haberler ve gelişmeler de söz konusu olabilir.

  Yeme içme ihtiyacımızda bir artış söz konusu olabilir.

  Özellikle tatlılar ve hammış işlerine olan düşkünlüğümüz artış gösterebilir.

  JÜPİTER Kova burcunun son derecesinde (29 derece de anaretik pozisyonda) zor bir konumda; Yeni ay haritasının yükseleni olan Yay burcunun YÖNETİCİ gezegeni olarak oldukça zorlayıcı bir enerjiyi açığa çıkarıyor.

  Özellikle piyasalarda birtakım aşırılıklara hızlı iniş çıkışlara ve spekülatif durumlara zemin hazırlıyor.

  ÖZELLİKLE Kripto paralara ve borsa ya çok dikkat etmeniz gerekiyor.

  Alım satım yatırım yaparken DİKKAT!

  Zira bir tarafımız dürtüsel olarak rizikolu işlere girmeye, alışveriş yapmaya ve borsa da alım satım işlerine olan düşkünlüğümüzü arttırabilir.

  Aman dikkat işin içinde Uranüs var!

  Ne olacağı hiç belli olmaz.

  Sonra üzülmeyin …

  Bu Yeni Ay sonrası bol bol seyahat etmek üzere plan ve programlar yapılabilir.

  Aşk konusu ise oldukça hareketli ve şanslı durumlar söz konusu olabilir. Yeni güçlü kalıcı ve kuvvetli aşklar başlayabilir.

  Yine ikili İlişkileri olumlu yönde tedavi etmek veya düzeltmek için terapiye başlamakta söz konusu olabilir. İlişkileri iyileştirici yeni adımlar atılabilir.

  Bireysel açıdan olumlu ve güzel ancak ülkemiz açısından zorlayıcı etkilere sahip bir Yeni Ay deneyimliyor olacağız.

  Hava koşullarında meydana gelen ani değişiklikler söz konusu olabilir. Bu yüzden tarım ürünlerinin zarar görmesi söz konusu olabilir.

  Ziraat, toprak, ekim- dikim hasat ve zirai ilaçlar ile ilgili birtakım zorluklar olumsuz gelişmeler ve zehirlenmeler meydana gelebilir.

  Spor, sporcular, kadınlar, aşk, ikili ilişkiler, hobiler   çocuklar sanatçılar ve sanatsal etkinlikler çalışmalar ile ilgili yine beklenmedik durumlar söz konusu olabilir.

  Ayrıca sağlık ve hizmet sektörü ile alakalı yeni birtakım gelişmeler gündeme gelebilir.

  Yengeç burcundaki Mars ile Koç burcundaki Chiron arasındaki kare açı sebebiyle; ev içinde birtakım kazalar, yaralanmalar, aile içinde kırıcı konuşmalar, kavga, benlik savaşı, reddedilme ve tartışmalar, yangın vs. gibi durumlar söz konusu olabilir.

  Diğer taraftan ise orman yangını gibi üzücü durumlar da söz konusu olabilir. Umarım böyle bir şey olmaz.

  Yeni Ay Oğlak burcundaki PLUTON tarafından destekleniyor.

  Bu da bizlerin sağlam de kalıcı işlere imza atmanıza ve bizden yaşça büyük kişilerden gelecek olan maddi ve manevi destekleri işaret ediyor. Böylelikle ani sürpriz taşınmalar ve ev arsa sahibi olmak gibi durumlar söz konusu olabilir.

  Ayrıca aşı, ağız içi sprey ve ilaç ile ilgili sürprizi birtakım gelişmeler ve haberler de yine gündeme bomba gibi düşebilir.

  Yine mecliste bir takım sansasyonel haberler, istifa, atama ve yer değiştikleri söz konusu olabilir.

  Meclis, parlamento, sendika dernekler ve sivil kuruluşlar ile ilgili beklenmedik ani durumlar ve haberler gündeme gelebilir.

  Ülkemiz ile ilgili önemli ve zorlu birtakım gelişmeler ve değişikliler söz konusu olurken; ordu da bir hareketlenme söz konusu olabilir.

  Ülkemiz sert bir şekilde kendi imajını ve dışarıya karşı olan duruşunu bir anda yenilemek zorunda kalabilir.

  Yurtdışı ve yabancılar ile ilgili ile olan ilişkilerimiz çok önemli olacaktır.

  İthalat, ihracat ve dış turizm konusunda çok dikkatli hareket etmeli ve alınacak olan kararları enine boyuna iyice düşünmeliyiz.

  Abartılı hareket etmemekte fayda olacaktır.

  Kritik birtakım durumlar söz konusu olabilir. Ordu ve sınırlar ile ilgili son derece gergin zorlayıcı durumlar ve karar gündeme gelebilir.

  Boğazlar, köprüler ve komşu ülkeler ile ilgili can sıkıcı birtakım problemler söz konusu olabilir.

  Çocuklar, gençler ile ilgili eğitim konusunda alınacak yeni kararlar, sınav ve benzeri durumlar ve yine ekonomi ile bağlantılı yeni düzenlemeler ve gelişmeler söz konusu olabilir.

  Kadınları çocukları ve gençleri yakından ilgilendiren zorlayıcı bazı yaptırımlarda gündeme gelebilir.

  Diğer taraftan ise iş adamları ve iş kadınları ile ilgili şanslı durumlar gündeme gelebilir.

  Sabit burçların 21 derecesinde özellikle #Boğa burcunda Ay, Güneş, Merkür, Venüs gibi önemli gezegenleri bulunanlar ve yine hava burçları olan İkizler, Terazi ve Kova burçları güzel dost etkiler altında olacaklar.

  Aslanlar için zorlayıcı etkiler devrede olabilir.

  Oğlaklar için güzel etkiler devrede olacak.

  Tabi sabit burçlardan Akrep ise direk ve karşıt bir etki alıyor olacak.

  Yeni Ay’a kare açı ile dahil olan JÜPİTER 14 Mayıs itibariyle Balık burcuna geçiş yapacak.

  Çok şükür, bu da tüm evrene şifa enerjisinin yayılmasına sebep olacak.

  Dünya üzerinde adeta iyicil, barışçıl, korumacı iyileştirici bir koruma kalkanı meydana gelecek. Yeni ay zamanında boğaz bölgesi, tiroitler ve hormonlar, boyun tutulması, kulaklar özellikle sağ kulak ve ağız içinde yaralar söz konusu olabilir.

  Sevgi ile Şifa olsun.

   

  Latest Posts

  İlişkilerdeki Drama Üçgeni Nedir?

  Neredeyse tanıdığımız herkes ilişkilerinde drama üçgeni oyununu oynuyor. Ya üstünlük taslayan, kıran, döken bir zalime boyun eğiyoruz ve kurban olmayı seçiyoruz, ya o zalim...

  Yaban Mersinli Çörek Tarifi

  Haftaya lezzetli ve kolay bir tarifle başlamaya ne dersiniz? Yaban Mersinli Çörek Tarifi Malzemeler: 300 g un 120 g tereyağı 50 g esmer şeker 1 yumurta 120 ml krema 50 ml süt Limon...

  YAY BURCUNDA AY TUTULMASI

  26 Mayıs 2021 Çarşamba günü saat 14.13’te 5 derece Yay burcunda bir tam Ay tutulması meydana gelecek. Bu oldukça güçlü, 40 kat daha büyük bir...

  Güzellik Sonu Olmayan Bir Yarış!

  Güzellik algısındaki çıta yükseldikçe kadınlar daha çok baskıya uğruyor. Ve ne yazık ki kabul edilebilir olmak adına daha genç, daha güzel, daha zayıf, daha...

  Editörün Seçimi

  İlişkilerdeki Drama Üçgeni Nedir?

  Neredeyse tanıdığımız herkes ilişkilerinde drama üçgeni oyununu oynuyor. Ya üstünlük taslayan, kıran, döken bir zalime boyun eğiyoruz ve kurban olmayı seçiyoruz, ya o zalim...

  Yaban Mersinli Çörek Tarifi

  Haftaya lezzetli ve kolay bir tarifle başlamaya ne dersiniz? Yaban Mersinli Çörek Tarifi Malzemeler: 300 g un 120 g tereyağı 50 g esmer şeker 1 yumurta 120 ml krema 50 ml süt Limon...

  Hayat Konfor Alanının Bir Adım Dışında Başlar

  Her zaman iki seçeneğiniz vardır; değiştirmekten korktuğunuz hayata tutunup bir hayalperest olarak kalabilir ya da hayalinizi gerçekleştirmek için konfor alanınızı bırakabilirsiniz. Unutmayın, hayat her...

  Gerçek Sevgi Kaç Beden Olduğunla İlgilenmiyor!

  Çoğu kadın sevmeyi bilmeyen adamlar tarafından baskıya maruz bırakılıyor ve kendilerine olan güvenlerini yitiriyor. Bir başkasının belirlediği kriterlere göre yaşamaya mecbur bırakılmak kadınların üzerine vurulan...

  İlkbahar Stilini Tamamlayan 9 Trend

  Moda tasarımcılarının ilkbahar koleksiyonları önceki yıllara göre daha kullanılabilir ve akılcı seçimlerden oluşuyor. Elbette moda dünyasında salgının etkisi çok büyük. Her ne kadar zamanımızın çoğunu...