9.2 C
İstanbul
Pazartesi, Mayıs 9, 2022
Daha Fazla

  Maskülen Ceketler

  D’She Style tavsiye eder🔝

  Kısa bir süre öncesine kadar kalem eteklerle ve pantolonlarla birlikte formal şıklığı tamamlayan ceketler,ilkbahar-yaz sezonunda sneaker ve maksi etekler ile kombinlenerek yepyeni bir kimlik kazandı.

  Gündüz ve gece olmak üzere günün her saatinde rahatlıkla kullanacağınız ceket-sneaker-maksi etek ile rahat olduğunuz kadar aynı zamanda da şık bir stil oluşturabilirsiniz.

  Moda tasarımcılarının bu yıl övgüyle bahsettiği ve koleksiyonlarını bu akıma göre belirlediği çabasız şıklık etkisi, hemen her stilde karşımıza çıkmayı sürdürüyor.

  Bir zamanlar ceket denildiğinde akıllara gelen klasik giyim tarzı, topuklu stilettolarla tamamlanırken ve ofis stilinin vazgeçilmezi kabul edilirken, şimdilerde uzun pliseli eteklerle ve sneakerlarla yepyeni bir boyuta taşınıyor.

  İlkbahar-Yaz sezonunun pastel renklerinden bir ceketi çiçekli uzun bir etek ve sneakerlar ile kombinleyerek özgün ve rahat şıklığı yakalayabilirsiniz. Özellikle blazer ceketler ile birlikte tamamlayacağınız plise etekler ile ofiste, toplantılarda, sokakta, alışverişte ya da en sevdiğiniz dostunuzla bir araya geldiğiniz kahve molasında etkileyici bir stile sahip olmanız mümkün.

  Maskülen ve feminen detayların mükemmel uyumu olan geniş kesimli ceketler ve uzun etekler uzun süre popülaritesini koruyacak gibi görünüyor. Moda haftalarından sokaklara taşan stillerde bu yıl özellikle çiçekli maksi eteklerin üzerine giyilmiş dökümlü ceketlere rastlıyoruz.

  Kadınlar arasında çabasız şıklığın kabul görmesinin nedeni, hemen her dönemde renk ve model uyumunun ön plana çıktığı stillerin yerini rahatlığın alması gibi görünüyor.

  Gün boyu yüksek topukların üzerinde bir yerlere yetişmenin oldukça zor olduğu bir gerçek. Oysa bu yıl sneakerlar her kıyafeti kolayca tamamlıyor ve hareket özgürlüğü sağlıyor.

  Seksenli yıllarda gardıroplarda yer alan dökümlü ceketlerinizi saklandıkları yerlerden çıkarmanızı tavsiye ederiz. Birkaç renkte ve desende maksi boy eteklerle harika kombinler yaratacağınızdan emin olabilirsiniz.

  Daha iyi bir stil sahibi olmak için D’She Style’da kalın.

  Diğer Yazılar

  İlkbahar Stilini Tamamlayan 9 Trend

  Moda tasarımcılarının ilkbahar koleksiyonları önceki yıllara göre daha kullanılabilir ve akılcı seçimlerden oluşuyor. Elbette moda dünyasında salgının etkisi çok büyük. Her ne kadar zamanımızın çoğunu...

  Evde İyi Görünmek İçin İlham Veren 9 Yol

  İyi giyinmek, pozitif enerjini yükseltmek için yaptığın diğer her şey gibi ruh halini etkiliyor. 🦋🌈💞 Nasılsa kimse görmüyor diye düşünme sakın. Sen kendini görüyorsun, asıl önemli...

  Boho Stilin Anahtar Parçaları

  Boho stili diğer tüm görünüşlerden ayıran en belirgin tarafı bir kültürü yansıtmasıdır.Kıyafet seçimleriniz boho olmasa bile gardırobunuzda mutlaka bohem parçalar yer alır. Enerjisi yüksek desenler...