Bige Daruga Çalışkan

834

D’She Style tavsiye eder 🔝
D’She Kadını Group Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sevgili Bige Daruga Çalışkan’a, @bigecaliskan pek çok dergiyi bünyesinde barındıran bir yayın kuruluşunu başarıyla yönetirken, Türkiye’nin Anna Wintour’u olarak tanımlanabileceğini, yoğun iş temposunun yanı sıra aynı zamanda hem bir anne hem de bir o kadar da güzel ve bakımlı oluşunu, bütün yoğunluğun içinde kendi bireysel motivasyonunu sağlamak adına neler yapmaktan, kimlerle vakit geçirmekten ve nerelere gitmekten keyif aldığını, O’nu besleyen ve dengeleyen unsurları sizin için sorduk;
Öncelikle Merhaba, oluşumu severek takip ediyorum ve başarılar diliyorum.
Anna Wintour genel yayın yönetmeni, dolayısıyla dolaylı olarak meslektaşız.
Yaptığım işi yayıncılık olarak tanımlayabiliriz. Hem idari, hem içerik, hem de proje bazlı iş geliştirmeye yönelik, aynı zamanda yurtdışı ilişkileri olarak şirkete katkım var.
Tüm profesyonel hayatım boyunca en çok anne sıfatını sevdim. O titr beni iyi ifade etti, en sevdiğim oldu.
Güzellik kavramının bakımlı olmakla beraber, özgüven ve ne istediğini bilmek ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Ben kırklı yaşlarımı biraz uzatma derdindeyim. Kararında olduğu sürece tüm müdahaleleri yaptırırım, yeter ki doğal olsun.
Yoğun iş hayatımdan fırsat bulduğumda dostlarımla ve ailemle vakit geçirmeye gayret ederim. Kendim olarak var olabileceğimi hissettiğim tüm mekanlarda eğlenirim. Hafta sonu dostlarımla yeni mekanları keşfetmekten zevk alırım. Aynı zamanda yıllanmış bir klasik de beni mutlu eder. Yeter ki kendim olabileyim ve yanımda dostlarım olsun.
Hala ortaokuldan beri sürdürdüğüm dostluklarım ve ailem en büyük besin kaynağım. Kendimi her kadın kadar şımartmayı severim. Kendime hediyeler alırım, ama en büyük motivasyonum kendime zaman ayırmaktır.
Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.
#dshestyle #howdoesshe #woman #successful #power #business #beauty #life #lifestyle #hayathakkında #tavsiye #stil #yaşamtarzı