Şeyda ve Tuğba Çoşkun

692

D’She Style tavsiye eder🔝

D’She Kadınları Tuğba Coşkun @tugbana ve Şeyda Coşkun’a @seydacoskun sorduk;

Be Light Kitchen @belightkitchen ile sağlıklı, enerji dolu ve daha hafif bir yaşama adım atmak için oluşturduğunuz programın ayrıntılarından bahseder misiniz?

Sağlıklı ve temiz beslenmeyi bir yaşam biçimine dönüştürmek ile birlikte kilo vermeyi hedefleyen Be Light Kitchen grup programı hakkında D’She Kadınlarına tavsiyeleriniz nelerdir?

Be Light Kitchen üç haftalık grup programı, Şeyda Coşkun’un ve koçlarının motivasyon destekli hafifleme programı. Tuğba Coşkun’un koordine ettiği ve koçluk yaptığı bu programın üç ana mottosu var. Bunlar; hafif beslenmek, her gün bir saat yürüyüş yapmak ve her sabah tartılarak kiloyu takip etmek. Katılımcılara bu program boyunca eşlik eden ve kendi yaşam koşullarının içinde onları daha enerjik ve hafif kılan çözümlerle farklı bir yaşam sunan programın başarısı ‘Sizi sizin kadar’ düşünmesidir.

Tüm sağlıklı bireylerin katılımına uygun olan program öncesi, Be Light Kitchen’ ın danışman dahiliye doktorunun katılımcılardan talep ettiği kan testleri yaptırılır ve sonuçlar incelenir. Danışanların sağlık durumu hakkında uzman görüşü alınarak, herhangi bir sağlık sorunu bulunmayan herkes  programa yönlendirilir.

Kilo vermek aslında herkes için mümkün. Yeter ki harekete geçelim ve kendimize inanalım. Biz, Be Light Kitchen olarak bu inancın artmasında etkili bir rol üstleniyoruz.

Be Light Kitchen’ ın kapısından giren biri program bittikten sonra mutlaka önceki halinden daha fit ve daha hafif çıkıyor.

Biz Be Light Kitchen olarak bireylere yeni bir hayat şekli sunuyoruz. Hafif, enerjik ve sporla destekli olan bu yeni yaşam şeklinde odağımızı yemek yemekten alıp spora ve yaşam enerjisine yüklüyoruz.

İşin sırrı bizi gerçekten mutlu eden yaşadığımız hayatı başkalarıyla paylaşmamızdan kaynaklanıyor.

Motivasyon daima başarı ile geliyor diyebiliriz. Programda bir araya gelmiş ve aynı yola girmiş, ortak bir hedefe yoğunlaşmış olan danışanların, birlikte başarmanın ne denli kolay olduğuna dair inançlarının artması motivasyonu sağlıyor. Bütün bunlarla beraber biliyorlar ki biz onlara sadece bir telefon kadar uzağız.

Ve hep destek, tam destek!