9.2 C
İstanbul
Perşembe, Ocak 20, 2022
Daha Fazla

  Başak Barlas; Sorbe

  D’She Style tavsiye eder🔝

  Sevgili D’She Kadını Başak Barlas’a sorduk;
  İlkbahar-Yaz sezonunda ceketler formal kullanımdan sıyrılıyor ve maksi etekler, sneakerlar ile birlikte kombinleniyor. Sizin maskülen/feminen stil için düşünceleriniz, komin önerileriniz nelerdir?
  Ceketler artık klasik kullanımdan uzak, tamamen rahatlık ve çabasız şıklığı temsil ediyor diyebilirim aslında. Herhangi bir kombininizi ceket ile son derece şık bir hale getirmeniz mümkün. Ceketler eski formal kullanımından çıktı ve çok daha spor olarak dikkatimizi çekiyor. Spor ayakkabı, rahat bir tshirt ya da diz altı düz kesim inen etekler ile son derece şık duruyor.
  Spor ayakkabıyı özellikle takım elbiselerin altında çok kullanıyoruz. Hem gün içinde rahat oluyorsunuz, hem de şık bir görünüm sağlıyorsunuz. Uzun etekler için de aynısı geçerli, içinize ipek bir bluz ve üstünüze basen hizasında bir ceket ile çok tarz bir görünüm elde edebilirsiniz. Çabasız şıklık dediğimiz bu olsa gerek.
  D’She Kadınları için ilkbahar ve yaz sezonunda çabasız şıklığa örnek olarak kombin tavsiyeleriniz nelerdir?
  Yaz sezonu için en sevdiğim kombinlerin başında, ipek astarsız bir ceket, içine ipek bir bluz ve cigarette bir pantolon yer alıyor. Bebek mavisi bu sezon yine oldukça popüler, ayrıca çiçek desenleri, denim kumaşlar her yerde hakim.
  Kot ceket de kullanmayı çok sevdiğim bir ceket. Özellikle #denimondenim olarak nitelendirdiğimiz kot üstüne kot ceket giyinmek çabasız şıklık için yine bir adres diyebilirim.
  Bunun yanı sıra ipek uzun uçuşan volanlı elbiseler de son derece rahat. Yaz akşamları için elbiselerinizi üstünüze bir ceket ile kombinleyebilirsiniz.
  Bu yıl payet hemen her yerde karşımıza çıkıyor. Işıl ışıl parlayan ve göz kamaştıran payetler ile hangi parçalarla kombinlemeyi önerirsiniz?
  Payet etek altına spor ayakkabı tavsiye ederim. Daha cool bir görüntü sağlamanıza neden olur. Büyük size sweatshirtler ile de payet çok yakışıyor.
  Gece kullanımda ise güzel bir bluz ve topuklu ayakkabı kullanabiliriz, ama sadece gecede kalmasın diyorsanız payet giysileriniz, o zaman spor ayakkabılar ayağa:))
  Yaz sezonu stilinizi anlatır mısınız? Sizin gardırobunuzda hangi parçalar bulunuyor?
  Yaz için stil seçimlerinde sadelik ilk önerim. Çünkü sadelik her insana ve mevsime yakışan bir özellik bence. Kumaş seçimlerinizde sizi terletmeyecek kumaşlara gitmenizde fayda var. Yazın genellikle 2 kombin içinde yaşıyorum. Sizlere de tavsiye edebilirim.
  Cigarette bir pantolon, t-shirt ve keten ceketlerim ya da ipek upuzun elbiselerim ile yaz stilimi tamamlıyorum. Büyük çanta çok fazla kullanmıyorum. Bunun yerine genellikle ufak bir pörtföy kullanıyorum. Aksesuar olarak ya gold takılarım ya da daha yaza özgü mercan taşlı takılar kullanıyorum.
  Daha iyi bir stil sahibi olmak için D’She Style’da kalın.

  Diğer Yazılar

  İlkbahar Stilini Tamamlayan 9 Trend

  Moda tasarımcılarının ilkbahar koleksiyonları önceki yıllara göre daha kullanılabilir ve akılcı seçimlerden oluşuyor. Elbette moda dünyasında salgının etkisi çok büyük. Her ne kadar zamanımızın çoğunu...

  Evde İyi Görünmek İçin İlham Veren 9 Yol

  İyi giyinmek, pozitif enerjini yükseltmek için yaptığın diğer her şey gibi ruh halini etkiliyor. 🦋🌈💞 Nasılsa kimse görmüyor diye düşünme sakın. Sen kendini görüyorsun, asıl önemli...

  Boho Stilin Anahtar Parçaları

  Boho stili diğer tüm görünüşlerden ayıran en belirgin tarafı bir kültürü yansıtmasıdır.Kıyafet seçimleriniz boho olmasa bile gardırobunuzda mutlaka bohem parçalar yer alır. Enerjisi yüksek desenler...