9.2 C
İstanbul
Salı, Haziran 7, 2022
Daha Fazla
  Ana Sayfa Seyahat Bali'yi ve Mikanos'u Unutun! 2019 Yılının Radarındaki Tatil Rotası Bodrum

  Bali’yi ve Mikanos’u Unutun! 2019 Yılının Radarındaki Tatil Rotası Bodrum

  D’She Style seyahat🔝

  Business Insider; 2019 yılında seyahat etmek için Dünya’daki en iyi yerlerden biri olarak Bodrum’u tavsiye etti. Bodrum’dan ‘Liman kenti, lüks otelleri, plaj kulüpleri, yemek mekanları ve turkuaz sularında sürüklenen süper yatların bolluğu nedeniyle “Türkiye’nin St. Tropez’i” olarak anılıyor. Avrupalılar uzun yıllardır Bodrum’da tatil yaparken , Amerikalı gezginler tarafından uzun zamandır gözardı ediliyordu.’ şeklinde bahsetti.

  Hem Condé Nast Traveller hem de Bloomberg , 2019’da seyahat etmek için en iyi yerlerden biri olarak Bodrum’u seçti. Bloomberg , gezginlerin “Bali’yi değil de beş yıldızlı tesislerin konforuna sahip Bodrum’u tercih etmelerini” önerdi. Yayın, Bodrum’daki 6 Senses ve Edition Hotels gibi modaya uygun lüks tatil yerlerine dikkat çekti.

  Bloomberg ise; “Ege’ye bakan sonsuzluk denizi, ünlülerin onayladığı plaj kulüpleri, buharlı hamamlı kaplıcaları ve zeytinliklerle üzeri örtülmüş havuzları ile görülmesi gereken yer olan Bodrum, St Tropez ve Mykonos’un bir alternatifidir. ” sözleriyle Bodrum’u yazdı.

  Globetrender’ın kurucusu Jenny Southan, Bodrum’u”ünlüler, modeller, birinci sınıf bohemler ve seçkinler için sıcak tatil noktası” olarak nitelendirdi.

  Business Insider Bodrum’dan bahsettiği makalesinde beyaz boyalı Bodrum evlerine, dar sokaklarına, görkemli yat limanlarına, taze ve kuru meyveler, otlar, sebzeler, yerel peynirler, zeytinler, zeytinyağı ve daha fazlasının satıldığı pazarlara ve muhteşem denizine dikkat çekti.

  Aynı makalede Bodrum’un en lüks otellerine de yer verildi. Tüm suitlerin ve villaların özel havuzlara sahip oluşu, hamamlar, saunalar, spa, kapalı ve açık yüzme havuzları, altın renginde plajları ile misafirlerine konforlu bir tatil hizmeti sunan Mandarin Oriental Hotel’den övgüyle söz edildi.

  Bodrum’daki lüks otellerden biri olarak tavsiye edilen LUX Bodrum için ise, ‘Peyzajlı bahçelerin arasında yer almakta olup, 91 oda ve süit, 19 konut ve eşsiz bir villa sunmaktadır.’ sözleri kullanıldı.

  Bir başka lüks otel alternatifi olarak gösterilen Bodrum Edition ve 6 Senses Kaplankaya hakkında detaylı bilgi verilen makalede ayrıca Bodrum’un neden Mykonos ve St. Tropez’in beğenilerinin önüne geçtiği ve tercih sebebi olduğu anlatıldı.

  Daha iyi bir yaşam stiline sahip olmak için D’She Style’da kalın.

  Önceki İçerikAkaretler, Yeni Nişantaşı
  Sonraki İçerikÖzlem Gürses

  Okumadan Geçme

  Antalya; Kaş

  0
  D’She Style tavsiye eder🔝 Antalya ile Fethiye arasındaki yarımadada bulunan Kaş, göz kamaştırıcı tarihi dokusu, huzurlu doğası ve berrak denizi ile mutlaka görülmesi gereken yerlerden...

  Aslı Şen