Ayşegül Toplusoy

525

D’She Style tavsiye eder🔝

Sevgili D’She Kadını Ayşegül Toplusoy’a sorduk;

İstanbul’un en çok hangi semtlerinde vakit geçirmeyi seviyorsunuz ve güzel yemek ve keyifli bir ortam için tercih ettiğiniz mekânlar hangileridir?

Nişantaşı, Etiler ve Bebek en çok vakit geçirdiğim semtler arasında. Yemek için tercih ettiğim restoranlar ise Spago, Zuma Vouge ve Sunset.

İstanbul’un kalabalık, gürültülü ve yoğun metropol hayatından uzaklaşmak istediğinizde gitmeyi tercih ettiğiniz kaçış noktaları nereleridir?

Özellikle son dönemde kızımın eğitiminden dolayı sık sık Londra’ya gidiyorum. Bunun dışında ise rutinden uzaklaşmak için eşimle birlikte kısa hafta sonu tatilleri yapıyoruz.

Aynı anda bu kadar çok yönlü, şık, zarif ve bakımlı olabilmeyi nasıl başarıyorsunuz? D’She Kadınlarına yaşam mottonuz ışığında neler tavsiye edersiniz?

Öncelikle güzel düşünceniz için çok teşekkür ederim. Benim hayata bakış açım, her zaman pozitif olmak, olayların iyi yanlarını görmek. Zamanın bu kadar hızlı aktığı bir dönemde sevdiklerime daha çok vakit ayırmak ve günümü en verimli şekilde geçirmektir. D’She Kadınlarına pozitif bir bakış açısına sahip olmalarını ve sevdikleri insanlara bolca vakit ayırmalarını tavsiye ederim.

Daha iyi bir yaşam tarzına sahip olmak için D’She Style’da kalın.