9.2 C
İstanbul
Çarşamba, Ekim 21, 2020
Daha Fazla

  90.Oscar Ödül Töreni’nde Kırmızı Halı Stilleri

  D’She Style tavsiye eder 🔝

  90. Kez gerçekleşen Oscar Ödül Töreni öncesinde her yıl olduğu gibi bu yıl da kırmızı halı seremonisinde ünlü yıldızlar stilleri ile göz kamaştırdı. Hollywood’un en iyilerinin ödüllerini aldığı gecede kırmızı halıdaki şıklığı ile en çok dikkat çeken ve Dünyaca ünlü moda devlerinin tasarımlarını taşıyan birbirinden şık isimleri D’She Style sizler için yazdı;

  Giorgio Armani tasarımı elektrik mavisi elbisesinin içinde oldukça şık ve zarif görünen Nicole Kidman, 50 yaşında olmasına rağmen hala aynı güzellikte olduğunu gözler önüne serdi. Christian Louboutin stilettoları ve Winston küpeleriyle tamamladığı kıyafeti kimi eleştirmenlerce hediye paketine benzetilse de, biz çok sevdik.


  Jennifer Lawrence’ın Dior elbisesi hem iddialı hem de aynı zamanda sofistike bir etki yaratıyor. Metal efektlerinin yoğun olarak kullanıldığı kıyafet üç farklı parçanın ustaca birleştirilmesinden oluşuyor. Etek uçlarına doğru genişleyen elbiseyi tamamlayan mücevherler minimalist tarzda seçilmiş. Zira metalin ışıltısı başlı başına bir mücevher aslında.

  Emma Stone’un iki parçadan oluşan pantolon ceket takımı oldukça şık. Ancak Oscar töreni için alışılmış kalıpların dışına çıktığı ve rahat şıklığı tercih ettiği için Emma Stone Louis Vuitton tasarımı kıyafetiyle eleştirilerin hedefi oldu.

   

  Ralph Lauren imzalı elbisesinin içinde Eiza Gonzalez abartısız şıklığın çok da zor olmadığını kanıtlar gibi. Chopard tasarımı küpeleri ve Brian Atwood stilettoları ile Eiza Gonzalez zarafeti ile bizce alkışı hak ediyor.

  Gina Rodriguez’in Zuhair Murad kıyafeti zamansız renklerden biri olan nüde rengin üzerine işlenmiş taşlarla ışıl ışıl parlıyor. Derin dekolteye ve yer yer transparan geçişlere sahip kıyafeti ile Gina Rodriguez kırmızı halıda büyük beğeni topladı.

  Çikolata rengi şifon elbisesi ile Zendaya kırmızı halının şıkları arasında yer aldı. Giambattista Valli tasarımı kıyafeti ile Zendaya kusursuz ve zarif görünüyordu.


  Kırmızı şifon elbisesi ile Sofia Carson da tıpkı Zendaya gibi Giambattista Valli’yi tercih etmişti. Boynunu süsleyen gerdanlık ve küçük küpeler ile tamamladığı stili ve nüde makyajı ile Sofia Carson bizden tam puan aldı.


  Chanel tasarımı beyaz elbisesi, doğal görünümlü saçı ve makyajı ile Margot Robbie sade olduğu kadar aynı zamanda elegant stili ile gecenin en şık yıldızları arasındaydı.


  Emily Blunt Schiaparelli’nin haute couture elbisesi ile masal prensesini andıran zarafeti ile kırmızı halıda büyük beğeni topladı. Aqua mavisi ipek elbisenin üzerindeki minik turkuaz boncuklar ve benekler ile dantelin ve tülün uyumu dikkat çekti.


  Zamansız yıldızlar Jane Fonda Balmain imzalı beyaz kıyafeti, Meryl Streep Dior göz alıcı kırmızı şıklığı ve Helen Mirren Reem Acra tasarımı elbisesi ile şüphesiz gecenin en zarif isimleri arasındaydı.

  Daha iyi bir stil sahibi olmak için D’She Style’da kalın.

  Diğer Yazılar

  Yeni Sezon Sneaker Dosyası

  Eğlenceli, özgür ruhlu ve konforlu sneakerlar sonbahar/kış sezonuna görkemli bir dönüş yaptı. Sıra dışı kıvrımlara sahip klasikler, her zamankinden daha hafif hissettiren güçlendirilmiş tabanlar, retro...

  Stilinizi Bir Hamle İle Nasıl Yükseltirsiniz?

  Kıyafet kodlarını yükselten daima üçüncü parçanın yarattığı etkidir. Çünkü üçüncü parça bir stilin imzası gibidir; son dokunuştur ve sizi yansıtır. Şöyle düşünün; beyaz bir tişört...

  Stilinizi Bir Hamle İle Nasıl Yükseltirsiniz?

  Kıyafet kodlarını yükselten daima üçüncü parçanın yarattığı etkidir. Çünkü üçüncü parça bir stilin imzası gibidir; son dokunuştur ve sizi yansıtır. Şöyle düşünün; beyaz bir tişört...