9.2 C
İstanbul
Pazartesi, Mart 1, 2021
Daha Fazla

  2021 Yılının 5 Farklı Sneakers Trendi

  Sneakers uzun zamandır sadece spor salonu ya da uzun yürüyüşler için değil, kendini özgürce ifade etmek, kendinden emin ve rahat hissetmek isteyenlerin vazgeçilmezi oldu.

  Hepimiz bu trendi seviyoruz, ancak onları günlük kıyafetlerle birleştirmenin doğru yollarını bilmek özgür stilin anahtar noktası.

  2021 yılının sneakers trendleri 5 farklı stile ayrılıyor. Özellikle retro tasarımlar bizi zamanda geriye götürüyor. Tüm bu trendlerin ortak noktası ise kesinlikle işlevsellik.

  Sizin için seçtiğimiz sneakers stillerinden ilham almak ve  sokak modasına uyarlamak için sayfayı kaydırın.

  Fütüristik

  Yeni on yılda çarpıcı ve farklı bir trend arıyorsanız, fütüristik spor ayakkabılar tam size göre. Şık kesimler ve göz alıcı renkler dahil uzay çağı silüetlerini düşünün.

  Anne ve Baba Spor Ayakkabıları

  Eğer anne babanızın fotoğraflarına bakacak olursanız, muhtemelen bu kategoridekilere benzer spor ayakkabılar giydiklerini görebilirsiniz. Bu eğilimin adı temelde hepsini açıklıyor. Süper konforlu silüetlere sahipler ve her biri oldukça pratik.

  Her Şey Platform Hakkında

  Bu spor ayakkabı trendinde her şey tabanla ilgili.  En sevdiğiniz platform spor ayakkabılarınız, hiç şüphesiz dikkat çekici olan benzersiz, kalın tabanları olanlar.

  Vintage Geri Dönüyor

  Vintage geri dönüş yapıyor ve biz buna çok seviniyoruz. Süet ve kanvas gibi retro malzemeleri, ilginç renkleri ve 70’lerden tasarımcı logoları ile birlikte Vintage spor ayakkabıların hiç şüphesiz muhteşem bir ruhu var.

  Renk Blokları

  Kıyafetinize renk katması için spor ayakkabılarınıza güveniyorsanız, bu sizin için harika bir trend. Hem pastel hem de neon tonlardaki zıt renkler sayesinde bu trendde herkes için bir şeyler var.

  Diğer Yazılar

  Stilettolara Geri Dönecek miyiz?

  Dünya, evden çalışmanın birinci yıl dönümüne yaklaşırken, araştırmalar kadınların en sevdikleri stilettolarından vazgeçtiklerini ortaya koydu. Buna göre topuklu ayakkabı satışları 2020'nin ikinci çeyreğinde % 71...

  Romantik Stilin 9 Kuralı

  Floral desenler, fırfırlar, tüller, pastel renkler, yumuşak babetler, kaşmir hırkalar, sigarette pantolonlar masum ve romantik bir stilin incelikli ayrıntıları arasındadır. 🌸🍃 Peki ya romantik bir stilin...

  Carrie Bradshaw’dan Audrey Hepburn’e, ‘Emily in Paris’i İzlerken Dikkat Edilecek Her Önemli Moda Referansı

  Carrie Bradshaw'dan Audrey Hepburn'e, 'Emily in Paris’i İzlerken Dikkat Edilecek Her Önemli Moda Referansı Yoğun Chanel ruhunun eşlik ettiği teaser’ların ardından Emily in Paris nihayet...