9.2 C
İstanbul
Perşembe, Ağustos 6, 2020
Daha Fazla

  2020 Yaz Sezonunun Sandalet ve Terlik Trendleri

  Yaz mevsiminin coşkusuyla adımlarımız özgürleşiyor! Kalın çorapları, botları ve sneakerları bir kenara bırakmanın ve ayaklarımızı şımartmanın şimdi tam sırası.

  2020 yaz sezonunun sandalet ve terlik tasarımlarının arasında geçmişten ilham alanlar, sabah kahvenize eşlik eden ‘Baba’ stiller, her kıyafet koduyla uyumu yakalayan nötr renkler, yazın heyecanını yansıtan canlı renklerin yerini alan pastel tonlar ve topuklu stilettolardan vazgeçemeyenler için ayak bileğini saran zarif bantlar yer alıyor.

  Aralarından seçim yaparken zorlanacağınız çarpıcı yaz stilleri ile sandaletler herhangi bir görünümü anında tamamlayabilir. Sezonun sandalet tasarımlarının arasında bohem, minimalist, flatform, konforlu, retro, monokrom, ışıltılı, püsküllü, bantlı ya da klasik modeller günlük bir gardırobun rahat parçalarıyla, ofis stiliyle, örneğin bir blazer ile uçuşan elbiselerle veya jeanlerle uyumu yakalıyor.

  Hangi sandalet trendinin size en uygun olduğunu düşünün. Birkenstock’un yeniden canlanması mı? Ya da belki daha çok plajdan esinlenmiş bir espadrille hayranısınız. Parmak arasından vazgeçemeyenlerden misiniz? Stilize bir modelin ayak bileğinizi sarmasını mı istersiniz? Yoksa kalın tabanlı bir flatform mu tercih ediyorsunuz?

  Sizin için bir araya getirdiğimiz sezonun sandalet ve terlik trendlerinden biri ya da birkaçı hiç kuşkusuz stilinizi tamayacaktır.

  Diğer Yazılar

  İlkbahar Sokak Modasından İlham Alın

  D’She Style moda🔝 Sokak stili, her zaman moda dünyasının yaklaşan eğilimleri test ettiği bir yerdir. Tasarımcıların koleksiyonlarını erken benimseyenlerin dikkat çekici duruşlarıyla sokak modasını spot...

  Yüksek Bel Şortlar

  Sezonun en trend parçalarından birinin şortlar olduğunu söyleyebiliriz. Fakat bu yıl şortlar yüksek bel detayı ile göze çarpıyor. Hemen her markanın yaz koleksiyonuna eklediği...

  Yaz Sezonunun En Çarpıcı Aksesuarları

  Mücevher tartışmasız herhangi bir görünümün en duygusal kısmıdır. Seçtğimiz kıyafet bizi biz yapan izlerle güzelleştikçe, sadece tarzımızı değil ruhumuzu da yansıtmalıdır. Mücevher ve aksesuarlar trendlerine...