9.2 C
İstanbul
Perşembe, Mayıs 13, 2021
Daha Fazla

  2020 Yaz Sezonunun Sandalet ve Terlik Trendleri

  Yaz mevsiminin coşkusuyla adımlarımız özgürleşiyor! Kalın çorapları, botları ve sneakerları bir kenara bırakmanın ve ayaklarımızı şımartmanın şimdi tam sırası.

  2020 yaz sezonunun sandalet ve terlik tasarımlarının arasında geçmişten ilham alanlar, sabah kahvenize eşlik eden ‘Baba’ stiller, her kıyafet koduyla uyumu yakalayan nötr renkler, yazın heyecanını yansıtan canlı renklerin yerini alan pastel tonlar ve topuklu stilettolardan vazgeçemeyenler için ayak bileğini saran zarif bantlar yer alıyor.

  Aralarından seçim yaparken zorlanacağınız çarpıcı yaz stilleri ile sandaletler herhangi bir görünümü anında tamamlayabilir. Sezonun sandalet tasarımlarının arasında bohem, minimalist, flatform, konforlu, retro, monokrom, ışıltılı, püsküllü, bantlı ya da klasik modeller günlük bir gardırobun rahat parçalarıyla, ofis stiliyle, örneğin bir blazer ile uçuşan elbiselerle veya jeanlerle uyumu yakalıyor.

  Hangi sandalet trendinin size en uygun olduğunu düşünün. Birkenstock’un yeniden canlanması mı? Ya da belki daha çok plajdan esinlenmiş bir espadrille hayranısınız. Parmak arasından vazgeçemeyenlerden misiniz? Stilize bir modelin ayak bileğinizi sarmasını mı istersiniz? Yoksa kalın tabanlı bir flatform mu tercih ediyorsunuz?

  Sizin için bir araya getirdiğimiz sezonun sandalet ve terlik trendlerinden biri ya da birkaçı hiç kuşkusuz stilinizi tamayacaktır.

  Diğer Yazılar

  İlkbahar Stilini Tamamlayan 9 Trend

  Moda tasarımcılarının ilkbahar koleksiyonları önceki yıllara göre daha kullanılabilir ve akılcı seçimlerden oluşuyor. Elbette moda dünyasında salgının etkisi çok büyük. Her ne kadar zamanımızın çoğunu...

  Büyük Beden Stil İçin 9 İpucu

  Hangi beden ölçüsünde olursanız olun, vücut şeklinize göre seçimler yaparak doğru stil kodlarını bulabilirsiniz.🌺🍃 İnce ya da kilolu olun, her şeyden önemlisi kendinizi sevmek ve...

  Boho Stilin Anahtar Parçaları

  Boho stili diğer tüm görünüşlerden ayıran en belirgin tarafı bir kültürü yansıtmasıdır.Kıyafet seçimleriniz boho olmasa bile gardırobunuzda mutlaka bohem parçalar yer alır. Enerjisi yüksek desenler...