Ana Menü

2019’un En Trend Saç Stili; Lob Kesimli Saçlar

Shares
Dikkatlice Oku
D’She Style güzellik🔝
 
Güzellik endüstrisinin birkaç sezondur vazgeçemediği ve popülaritesi 2019 yılında da devam edecek saç stilinin lob kesim olduğunu söylemek mümkün.
Lob kesimli saçlar, şık ve modern olduğu kadar kolayca şekil alan ve ayna karşısında zaman kazandıran bir model oluşu ile çoğu kadının tercih ettiği bir saç stili.
Oldukça kullanışlı ve modern bir kesim olan lob, son iki yılda yavaşça en popüler saç stillerinden biri haline geldi. Hemen hemen her yüz tipine uyan ve bakımı kolay lob kesim, esas olarak çenenin altında ve omuzların üstünde kalan ve bazen omuzlara dokunan saç uzunluğunu  ifade ediyor. 
 
Klasik bir lob, düz kesilebilir, ancak lob stilin ‘A’ formunda, yani arkaların kısa ve önlerin daha uzun kesilmesi lob stil saçları çok daha çekici hale getiriyor. 
 
Lob stili hafif dalgalar vererek ya da düz kullanabilirsiniz. Hangisini seçerseniz seçin, şık ve bakımlı görünmeniz kaçınılmaz olacaktır.
 
Lob stili saçlarda renk seçimi için kahve tonlarının üzerinde doğal ışıltılar yaratmak saçların canlı ve parlak görünmesini sağlıyor. Uzun bir süredir saçlarda doğallığın ve rahatlığın ön planda olması lob kesimin en çok tercih edilen saç stili oluşunu destekler nitelikte.
İstediğiniz saç stilinden hala emin değilseniz, doğru kararı vermeniz için popülaritesini korumayı sürdüren lob stil kesim hakkında sizi ve saçlarınızı yakından tanıyan saç tasarımcınızın fikrini almanızı tavsiye ederiz.
Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.
Yukarı