Ana Menü

2019 Kayak Modası Trendleri

Shares
Dikkatlice Oku

D’She Style moda trendleri🔝

Kış mevsimindeki kıyafet kodlarının içinde en dikkat çekici olanlar daima kayak modası trendleri oluyor. Canlı renkleri ve desenleri ile göz kamaştıran kayak kıyafetlerini ve aksesuarlarını seçerken, yüksek teknoloji ile üretilmiş, dondurucu soğuğa dayanıklı olması en önemli ayrıntılardan biri.

2019 yılının kayak modasını araştırırken, şık, konforlu ve teknik özellikleri ile sizi soğuktan koruyacak puffer ceketleri, pantolonları, kazakları, kar botlarını ve aksesuarları bir araya getirdik.

70’li yılların retro stiliyle geri dönen kayak tulumları canlı renkleri ile dikkat çekiyor. Özellikle blok renklerin kullanıldığı tasarım tulumlara koleksiyonunda yer veren marka Perfect Moment.

Siyah, beyaz ve griden oluşan monokrom baskın renk şemasını neon renklere tercih ediyorsanız, doğru adres S’No Queen, Sportalm, M. Miller, Moncler demek mümkün.

Kayak montlarında çok fazla seçenek var. Parajumpers, Fendi, Fusalp tasarımlarında suni kürk detaylarını kullanan markalar arasında. Pistlerde şıklığınızla dikkat çekmek istiyorsanız, kürklü ceketlerin yanı sıra metalik renkleri de tercih edebilirsiniz. Bogner’in zarif vizonu ya da M. Miller’ın gümüş renkli metalik ceketi görülmeye değer.

Kayak montlarında ve kazaklarda geleneksel kar desenlerini ve yamaçtan aşağı süzülen kayakçıların resmedildiği baskıları kullanan markalar ise Sportalm ve Bogner.

Hayvan desenleri ve logo baskılar ile bütün bir yıl hemen her yerde karşılaştık. Kayak modasında da hayvan baskılarının ve logo desenlerinin kullanılması kaçınılmazdı elbette. Fendi’nin logo baskılı ve Rossignol’ün leopar desenli kayak montu ile kazağı muhteşem görünüyor.

Kayak aksesuarlarında ise; olmazsa olmaz bereler, boyunluklar, eldivenler, gözlükler ve özellikle snow board yapanlar için kasklar bej, siyah, bakır, altın, antrasit ağırlıklı renklerden oluşuyor. Bogner’in altın renkli kapitone dikişli eldiveni, Kask’ın vizörlü ve aynalı kaskı, Missoni’nin ve D & G’nın logo desenli beresi seçimlerimizin arasında yer alıyor.

Kürkler ve tüyler kayak montlarının yaka ve manşetlerini detaylandırmakla kalmıyor, kar botlarında da karşımıza çıkıyor. Saint Lauren, Bogner, Yves Salomon tüylü botları kış koleksiyonlarına eklerken, Gucci, Kurt Geiger ve Tod’s yalnızca karla kaplı bir kayak merkezinde değil, şehir hayatında da giyilebilecek botlar tasarlayan markalar arasında.

Kazak ve polarlarda dikkat çeken markalar ise Off-White, Fendi, Rossignol ve Perfect Moment. Düz renkli, çizgili, blok desenli, siyah, lacivert, beyaz gibi renklerin yanı sıra kırmızı, turuncu, mavi ve turkuaz da kayak modasının baskın renklerinden bazıları. Önceki yıllarda sıkça kullanılan halojen renkler yerini sofistike tonlara bırakıyor.

Kalın örgü kazaklar, yazı baskılı polarlar, ponponlu bereler, içi tüylü botlar, soğuğa yalıtımlı nötr renkli pantolonlar ve canlı renklerde, desenli, baskılı, çizgili ya da düz puffer montlar ve metalik renkli eldivenler bu yıl retro etkisini pistlere taşıyor.

Daha iyi bir stil sahibi olmak için D’She Style’da kalın.

 

 

 

 

 

Yukarı