9.2 C
İstanbul
Cuma, Mayıs 7, 2021
Daha Fazla

  2019/20 Sonbahar-Kış Aksesuar Trendleri

  D’She Style moda🔝

  Moda dünyasının 2019-2020 sonbaharı / kış aksesuar trendlerini nasıl etkileyeceğini merak ediyorsanız eğer, kesinlikle feminen detayların ön plana çıkacağını söyleyebiliriz. Tasarımcılar görkemli, ışıltılı mücevherleri ve isyankar, agresif aksesuarları minimalist veya sıradanlıktan bağımsız birleştirmenin bir yolunu buldular.

  İnanılmaz derecede uzun küpeler, büyük mücevherler, yapay elmas, zincirler, inciler veya renkli değerli taşlarla tasarlanmış her türlü aksesuar 2019/20 sonbahar-kış aksesuar trendleri için sadece birkaç örnek. Zincir kemerlerin geri dönüşü ile birlikte renkli soket çoraplar, desenli eşarplar, kalın bilezikler ile yeni sezonun aksesuar trendleri için sayfayı kaydırın.

  1. Uzun Küpeler

  2019 sonbaharında ortaya çıkan mücevher trendleri, en uzun küpe çiftini kimin yapabileceğini görmek için bir rekabete yol açıyor gibi. Prabal Gurung’un muhteşem küpeler tasarlamak için yapılmış inci halkalar zinciri bunun bir örneği. Küpeler inci kaplı püsküller ile neredeyse dirseğe ulaşacak kadar uzun!

  Louis Vuitton’daki küpelerin çoğu aşırı olmasa da, büyük. Omuzlara uzanan tüy küpeler Louis Vuitton’un yeni sezon aksesuarlarından yalnızca biri.

  IMG_5159.jpeg

  1. Zarif Küpeler

  Ekstra uzun küpeler eğlenceli olabilir, ancak çoğumuz için zarif bir şekilde sarkan küpeler daha pratik olabilir. Uzun (ama fazla değil) ışıltılı iplerden veya metal damlalarından yapılan küpeler zamansızdır ve muhteşem görünmenizi sağlar. Ayrıca hem gündüz görünümünde hem de gece elbiseleriyle uyumludurlar.

  IMG_5160.jpeg

  1. Kıkırdak Küpeler

  2019 mücevher trendlerinin en büyüğü muhtemelen kıkırdak küpeleri. Özellikle çekici bir zırh gibi görünen, kulak sarmalının büyük kısmını kaplayan küpeleri veya manşetleri ifade ediyor.

  IMG_5161.jpeg

  1. Tek Küpe

  Sadece bir küpeyi takmak 2019-2020 mücevher trendlerinde sonbahar / kış simetrisinden kaçınmanın yollarından biri. Tory Burch, Phillip Lim, Prabal Gurung tek küpe tasarlayan markalar arasında.

  IMG_5162.jpeg

  1. Püsküller

  Püsküller herhangi bir görünüme biraz bohem bir dokunuş eklemenin eğlenceli bir yoludur. Saint Laurent’deki boncuklu püsküller, Lanvin’deki püsküllü küpeler, Stella McCartney’deki omuzdan aşağı doğru akan püsküller harika birkaç örnek.

  IMG_5163.jpeg

  1. Yapay Elmaslar

  Bilek, dekolte veya boynu süsleyen yapay elmas zincirinden daha çekici bir şey var mı? Christian Siriano’da kalın bir gerdanlık kesinlikle göz kamaştırıcı. Christopher Kane, Brandon Maxwell ve Esteban Cortazar pırlantalarla dolu diğer akseuarların yaratıcılarından birkaçı.

  IMG_5164.jpeg

  1. Boho Aksesuarlar

  2019 sonbahar / kış takı trendleri, tasarımcıların daha fazla eko-bilinçli bir zihniyeti benimsemelerine rağmen, önceki sezonun hippi tarzlarından uzaklaşıyor. Daha rafine bir tarzı benimseyen tasarımcılar, tüyler, renkli ipler, madalyonlar ve ince zincirler kullanıyor.