Ana Menü

2018 İlkbaharının Oje Renkleri

Shares
Dikkatlice Oku

D’She Style tavsiye eder🔝

Moda dünyasında kış mevsiminin kasvetli renkleri yerini yavaş yavaş canlı ve enerjik renklere bırakıyor. Tıpkı modada olduğu gibi güzellik trendlerinde de dinamik renkler bizleri güneşli günlere hazırlıyor. D’She Style en çok tercih edilen oje renklerini araştırdı ve yazdı;

Bakımlı tırnakların tamamlayıcısı ojeler, kuşkusuz kadınların en büyük tutkularından biri. Oje renklerinin trendleri sürekli yeniden belirlense de popülaritesini hiçbir zaman kaybetmeyecek renklerin başında kırmızı geliyor. Her kıyafet ile uyum sağlayan ve beraberinde tüm cilt renklerinde ışıl ışıl parlayan kırmızı oje rengi ilkbaharda da cazibesini korumaya devam ediyor.

Geçtiğimiz sezondan bu yana kadınların gönlünü fetheden gri ojeler ise markaların ilkbahar koleksiyonunda açık griden koyu fümeye uzanan geniş renk skalası ile raflardaki yerini çoktan aldı. Eğer hala gri ojeyi denemediyseniz size kendinizi en iyi hissettiren tonunu almanızı öneririz.
Nüde renk 2011’de hayatımızın vazgeçilmezi olduğundan beri ayakkabı, çanta, aksesuar, kıyafet ve elbette makyaj trendlerini belirleyen anahtar renk olmaya devam ediyor. İddialı tırnak renklerinden uzak duranların tercihi nüde ojeler ilkbaharın renkleri arasında.

Gül kurusu ve kiremit rengi ojeler baharın dinamizmini tırnaklara taşıyor demek doğru olur. Bunların yanı sıra cesur seçimlerden yana olanlar için şeker pembesi, turuncu ve mor oje renkleri de ilkbaharın trendleri arasında.

Moda haftalarında yeni sezonun en belirgin rengi olan lavanta renginin podyumlardaki şovundan sonra ilkbaharın oje renkleri arasında yer almaması kaçınılmaz olurdu. Romantizmin rengi lavanta tırnaklarda bizce çok şık görünüyor.

Her kadının oje raflarında mutlaka bulunan ve olmazsa olmaz sayılan bordo renk ojeler ise yine trend. Mevsimsiz oje rengi olan bordoyu tercih ettiğinizde tırnaklarından kolayca çıkarabilmeniz için ojenizi sürmeden önce ince bir kat renksiz cila geçmenizi tavsiye ederiz.

Daha iyi bir stil sahibi olmak için D’She Style’da kalın.

Yukarı