Ana Menü

Zeynep Ceylan Kankat; Terazi Burcunda Yeni Ay

Shares
Dikkatlice Oku

D’She Style astroloji🔝

D’She Kadını Sevgili Zeynep Ceylan Kankat Terazi Burcundaki Yeni Ay’ın etkilerini anlattı.

28 Eylül 2109 günü saat 21.26’da TERAZİ BURCUNUN 5 derecesinde bir YENİ AY meydana geliyor olacak. Etkileri nerede ise 2020 yılının Mart ayında gerçekleşecek olan KOÇ Yeni Ay’ına kadar sürecek.

Yeni Ay, GÜNEŞ ile AY‘ın kavuşumudur. AY bu fazda iken, gökyüzünde görülmez olur ve GÜNEŞ tarafından yakılan bu evrede yeni bir şeye başlanmaz. AY‘ın karanlık enerjiden çıkması beklenir ve bu da aşağı yukarı Ay‘ın 14 derecelere gelmesine denk gelir. Ay’ın Gökyüzünde incecik görünmeye başladığı “HİLAL FAZI“dır. Yeni Ay ile birlikte bir dengenin yeniden kuruluşu veya bozulmuş olan bir dengeyi tekrar sağlamak bu dönemde bizler için çok daha kolay olacaktır. Ancak aceleci olmamamız gerekiyor Sevgili Dostlarım.

Değerli olanı seçmeli ve iyi karar almaya özen göstermeliyiz.

Psikolojik olarak dengemizin çok kolay bozulabileceğinin farkında olmamız gereken bir dönemden geçmekteyiz. İki kişi ve olay arasında aracılık etmek, anlaşmalar yapmak veya karar vermek zorunda kalabiliriz. Yeni Ay‘ın yükselen burcu İKİZLER olacağından, bu durum bizleri iki misli zorlayacaktır. İkili ve çift fikirli durumlar söz konusu olabilir.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Yeni ay Terazi Burcu haritasının 5. evinde meydana geliyor olacak. Bu da bizleri ASLAN’ın evinde misafir bulunan, TERAZİ burcundaki VENÜS, MERKÜR, GÜNEŞ ve AY‘ın 5. ev konularında bir takım yeniliklere tabii tutacak olduğunu gösteriyor Sevgili Dostlarım. 5. Evin konularına şöyle bir göz attığımızda ise önümüze öncelikle ÇOCUKLARIMIZ, AŞK

HAYATIMIZ VE İLİŞKİLERİMİZ, HAYATTAN KEYİF ALDIĞIMIZ ALANLAR, MUTLU OLDUĞUMUZ KONULAR, ŞANS, NASİPLERİMİZ VE KISMETLERİMİZ, RİZİKOLU İŞLERİMİZ, SANAT VE YARATIM İLE İLGİLİ KONULAR ve SPOR ALIŞKANLIKLARIMIZ gelmektedir.

Bu “YENİ AY“ sırasında meydana AY DÜĞÜMLERİ ile oluşan uzaklaşan açıda hareket eden SATÜRN ve VENÜS arasındaki T-kare açısı sebebiyle bizler devam eden, bir türlü sonuca bağlanmamış olan davalık ve mahkemelik sorunlar ile ilgili (örneğin BOŞANMA ile alakalı ÇOCUKLARIN velayeti, eğitim durumları, nafaka ödemeleri, para ile  alakalı durumlar, taksit, kredi alınarak yapılan ödemeler veya kiralama, maddi ve manevi değerler, ev ve tapu konuları gibi) kadersel bir takım problemler yaşamaya açık olabiliriz.  Hayatımızda her şey bu dönemde bizlere sanki maddiyat ve para ile çözülebilir gibi görünebilir. GÜVEN ve GÜVENLİK arayışı içinde çocuklarımıza gelecek adına iyi bir eğitim verdirmek, maddi açıdan rahat ve konforlu bir hayat sağlamak, yurtdışına okumaya göndermek isteği içinde hareket edebiliriz. Aynı şekilde bizler de kendi hayatımızda zevk aldığımız, bizleri mutlu eden, eğlendiren, konforumuzu sağlayan, içimizdeki çocuğu neşelendiren konularda sorumsuzca hareket etme isteği içinde  hareket edebilmek ve bu konuda dışarıdan, aileden veya eşten ekstra kazanç elde etmek isteği içinde hareket edebiliriz. Bu yüzden evin içinde bir takım tatsızlıklar, tartışmalar ve para ile ilgili mücadeleler söz konusu olabilir. Ancak bu dönemde herkes kendi maddi gücünün yettiği kadarını yapabiliyor olacak. Diğer bir manada hepimizin kendi kaynaklarını kullanması gereken dönemde olacağız. Ortaklıklı işlerden uzak durmamız gereken ve dışarıdan gelecek paradan medet ummamız gereken bir sürecin içinde olacağız. Miras ya da ebeveynlerden, eşin kaynağından gelen ortaklı paralar, kredi ve başkalarının kaynaklarına güvenmememiz gereken bu dönemde bizler sadece ama sadece kendi kaynaklarımıza güvenmeliyiz. Bunun lütfen farkında olalım Sevgili Dostlarım.

Şayet bu dönemde konu çocukların ve sizlerin kendi hayatına renk ve mutluluk getirmek ile alakalı değilse, o zaman iş hayatınızda veya yaşadığınız yerde bir takım ortaklı durumlar veya problemler var olabilir. Bu tür durumaları bir anlaşma zeminine oturtmak, ayrılmak, ortaklığı fesh etmek, kendi hakkını almak için patron, iş sahibi ile tartışma ve mahkemelik olma durumları söz konusu olabilir. Bu konuları çözmek için bir bilirkişi atanabilir. Konuya üst düzeyde bir kişi ve bir akademisyen el atabilir. Bu noktada o kişinin kararı bizler için oldukça önemli olacak ve bizleri oldukça zorlayacaktır.

Sinirsel olarak oldukça gergin ve son sınırda çıldırmamak üzere, kendimizi zor tutabileceğimiz bir ruh hali içinde olabiliriz. Bu süre zarfında hayatımızda bir takım değişiklikler ve yenilikler yapmak istediği içinde yanıp tutuşabiliriz. Ayrıca yeni bir sayfaya geçmek isteği içinde olduğumuz bu süre zarfında bir türlü istediğimiz gibi ilerlemeyi başaramıyor olabiliriz. Bu durum bizi ruhen oldukça gerginleştirebilir.

Aynı zamanda tüm bu değişiklerin PARASAL kaynaklar ile bağlantılı olması canımızı iki kat daha fazla sıkabilir.

Önümüzdeki 15 günlük süreçte gecikmiş veya kredilenmiş kaynaklardan hiçbir şekilde medet ummayın. Kendi kaynaklarınıza güvenerek hareket etmemiz gereken bir sürecin içindeyiz. Bu süreçte bir takım kişilerin itibar kayıpları söz konusu olabilir. İşten ayrılma, iş değişikliği veya kariyer seçimi konusunda akıl dağınıklığı meydana gelebilir. Arkadaşlarımız ile aramızda bir takım sorunlar meydana gelebilir. İlişkilerde bilinmeyen gizli taraflar ortaya çakabilir.

Parasal kaynaklar ile ilgili geçmiş dönemlerde yapılan hatalar ve yaz ayında yapılan aşırı harcamalar ile ilgili hataların ortaya çıkması söz konusu olabilir. Yine bu dönemde cinsel dürtülerimizi son derece kontrol altında tutmaya özen göstermeliyiz. Beklenmedik dürtüsel kaçamaklar ve birliktelikler söz konusu olabilir. AŞK‘a olan özlemimiz ve ihtiyacımız aratabilir. Hayatımızdaki rutin ve bize huzur veren ilişkilerin yerine gerçek aşkı yaşama ihtiyacımız bir hayli ön plana çıkabilir. Aynı zamanda öfke kontrolüne sahip olmak bu dönemde oldukça önemli olacaktır. Diğer taraftan bu zaman diliminde bu güne kadar üstlenmemiz gereken sorumluluklar, yapmamız gereken ve ötelediğimiz şeyler, bizlerin önüne bir bir çıkabilir. Bugün bütün bu durumlara sebep olan şey ise (LÜTFEN KENDİMİZE KARŞI DÜRÜST ve AÇIK OLALIM) geçmiş yıllarda yapmamız gereken şeyleri, almamız gereken sorumlulukları eksik, yarım ve boş vermişlik enerjisi altında, yani TEMBELLİK ederek yerine getirmemizden kaynaklanmaktadır. NASILSA YAPARIM, NASILSA HALLOLUR, NASILSA ÖDERİM, NASILSA BULURUM gibi… ve geciktirilmiş bir kariyer gibi!

Bu süre zarfında uzun süredir hayatımızda yapmamız gereken yeniliklere artık bir form ve emek vermek zorundayız Sevgili Dostlarım. Bunu yaparken de son derece kibar, yaratıcı, uyumlu, dengeli, adil ve yumuşak olmalıyız. Hayatınızda ailenizde, evinizde veya bulunduğunuz ortamda gerçekten öngöremediğiniz takım durumlara karşı aldatma ve kandırmanın dışında yürekten inandığınız konu veya kişileri sonuna kadar desteklemeniz gerekiyor. Şayet mutlu değil isek iç sesimizi dinleyerek, son derece cesur bir şekilde bu güne kadar mutsuz olduğumuz konularda değişiklik yapmak için harekete geçmeliyiz.

EVET! Paranız olmayabilir Sevgili Dostlarım. Ancak gelecek korkusu ve kaygısı içinde olduğumuz yerde kalmak bizlere ilerisi adına çok büyük mutsuzluklar getirebilir. Esas olmanız gereken yerde olamamanızdan dolayı gelecekte vicdan azabı duyabilirsiniz.

Unutmayın lütfen! Sizin değeriniz varlığınızda, geleceğiniz ise nasibinizdedir…

YENİ AY ile birlikte aslında ikili ilişkilerimiz adına yeni bir takım fırsatlar ve şanslar geliyor olacak. Bazılarımızın içinse haritasına göre maddi konularda bir takım şanslı durumlar söz konusu olacak. Ev alımı, satımı, kiralama veya bir ortaklık gibi konular söz konusu olabilir. Böylelikle keyfimizin ve neşemizin artacağı bir zaman dilimine de giriş yapıyor olacağız. Bu süre zarfında yeni bir ilişki, evlilik ve ortaklık da hayatımıza dahil olabilir. Diğer taraftan ise bu YENİ AY kendi sağlığımızla alakalı olarak yeni oluşumlar içine gireceğimizi ve buna para harcayacağımızı haber veriyor. Ebeveynlerimiz ile ilgili bazı sağlık sorunları ve ameliyat gibi  durumlarda ne yazık ki gündeme gelebilir. Onlar ile ilgilenmek zorunda kalabiliriz. Bu konuda kardeşlerimiz ile iletişime geçip yardım isteyebiliriz. Bu dönemde hak ettiğiniz para girişleri olduğu gibi, haritanıza göre hak etmediğiniz kayıplar da söz konusu olabilir. Bu süre zarfında metabolizmamıza son derece dikkat etmeliyiz. Zira çok düşük bir performans sergileyerek çalışabilir. Şeker ve karaciğer ile ilgili rahatsızlıklar gündeme gelebilir. Alkollü içeceklerden uzak durmamız gereken bir zaman diliminde olacağız.

Mide ve sindirim sistemimiz ile alakalı bir takım can sıkıcı durumlar söz konusu olabilir. Bunlar ile ilgili tedaviler ve sağlık sonuçları elde edebiliriz. Çocularınız ile ilgili bir takım konularda kısıtlanmalar, engeller, üzüntüler, ayrılık gözyaşları veya onların okul parası ve öğrenimi için bir takım fedakarlıklar gerektirecek durumlar da söz konusu olabilir. HASRET ve sevgi içinde yollarını beklemek zorunda kalabiliriz.

Yeni yola baş koymak ve gelecek günler için son derece sabırlı, umutlu, sevgi ve anlayış dolu, aynı zamanda mantıklı olmamız gereken günlerden geçmekte olacağız. Kişisel olarak haritalarımıza göre farklılık gösterecek bir takım etkilere sahip olacak bir “YENİ AY“ bizleri bekliyor Sevgili Dostlarım. Ülkemiz adına hava şartlarında bir takım değişikler söz konusu olabilir. Sınırlarımız tehlike altında olabilir. Dost gibi görünen düşman saldırıları ve güvenlik güçleri ile alakalı bir takım tatsız durumlar söz konusu olabilir. Bu konulara her zamankinden çok daha fazla para harcanabilir. Ülke ekonomisi oldukça dikkat çekebilir. Özellikle bu süre zarfında halkın istek ve arzularına son derece önem verilmeli ve birlik beraberlik içinde hareket edilmeliyiz. Uluslararası medya aracılığı ile ülkemiz hakkında bir takım manipülatif yayınlar, haberler ve baskılar söz konusu olabilir, dikkat!

YENİ AY sadece bizlerin değil, gelecek nesiller üzerinde de etkili olacak bir takım yeni BARIŞCIL oluşumlara öncülük edecektir. Hak, hukuk ve adalet ön planda olacaktır. Şayet kişisel mahkemelik bir durumunuz var ise bu YENİ AY zamanında harekete geçmenizi tavsiye ederim. Sizlere bu konu ile alakalı bir müjde vermek isterim; (haritanızda ters ve kötü bir açı yoksa) son derece olumlu sonuçlar alabilirsiniz. İlahi adalet en kısa sürede sizler adına pozitif bir şekilde tecelli edecektir. Şayet yine içinden geçmekte olduğunuz bir takım maddi zorluklar var ise ileriki tarihlerde düzelecektir. Endişe etmeyin, ama bu dönemde harcamalarınıza son derece dikkat edin lütfen. Ancak şunu bilmenizi istiyorum ki; EVREN‘in bizlerden istediği tek şey kesinlikle sevdiğimiz şeyi yapmamız Sevgili Dostlarım. Bunu yapma cesaretini hep birlikte gösterelim inşallah.

Sevgi ile Şifa olsun.

Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.

Yukarı