Ana Menü

Zeynep Ceylan Kankat; Şubat Ay’ına Genel Bir Bakış

Shares
Dikkatlice Oku

D’She Style astroloji🔝

D’She Kadını Sevgili Zeynep Ceylan Kankat Şubat Ay’ının astrolojik etkilerinden bahsetti;

Şubat ayına genel olarak bakacak olursak eğer; bu ay bizler için geçmiş ile olan bağımızı kesmeye çalıştığımız, bir ay olarak karşımıza çıkmakta Sevgili Dostlarım.

Bugüne kadar yapmış olduğumuz hataların farkına vardığımız ve bunları düzeltmek için neler yapabileceğimiz ile alakalı araştırma yaptığımız bir zaman dilimi içinde olacağız. Hayatın neresinde olduğumuzu ve bundan sonraki hayatımızın kalan kısmını nasıl yaşamak istediğimizi kendi kendimize sorduğumuz, ‘MUTLU‘ bir insan olmak ve kendimizi daha çok sevmek adına neler yapmamız gerektiğini içsel olarak sorguladığımız ve kendimize yeni bir takım rotalar  ve konu başlıkları bulmaya çalıştığımız bir ay içinde olacağız.

Kendimiz ile ilgili bir takım yeni farkındalıkların başlangıcı olacak nitelikteki ŞUBAT Ay’ı boyunca; hayatımızda bizlere karşı baskıcı bir tavır sergileyen ve yaptığımız şeyleri yönlendirmek, kontrol etmek ve değiştirmek isteyen kişiler ile beklenmedik bir şekilde tartışabilir ve aramızda bir takım kırgınlıklar meydan gelebilir. Bazı konularda inatçı ve ısrarcı tavırlar sergileyebiliriz. Her şeyin en mükemmel şekilde olması ve yapılması arzusu içinde olabiliriz.

Sizlere değer vermediğini düşündüğünüz, sizleri sürekli eleştiren, içinden geçmekte olduğunuz zorlukları anlamayan, yalan söyleyen, ilişkilerde daha çok kendi rahatını düşünen, menfaati doğrultusunda davranışlar sergileyen ve samimi olmayan kişileri hayatınızdan çıkarabilirsiniz.

Bütün bunları yaparken lütfen kendinizi üzmeyin! Hayat bazen nasıl olması gerekiyorsa öyle şekil alıyor. Sizleri üzen ve kıran kişilere tutundukça aslında en büyük kötülüğü kendimize yapmış oluyoruz.

Bazen hayata tek kişi olarak devam etmek bizler için en hayırlısı olabiliyor. Böylelikle güçlenmiş ve kendi değerimizi bilen birer birey olmaya başlıyoruz. Ayın ortasına doğru genel olarak enerjiler daha rahat olmaya başlıyor olacak.

Sizlere tavsiyem kendiniz adına aşırı mükemmeliyetçi beklentiler içine girmemeniz yönünde olacaktır Sevgili Dostlarım. Ne kendinizi ne de karşı taraftaki kişileri mükemmel olacak diye fazla zorlamayın. KENDİNİZİ NASIL İYİ VE MUTLU HİSSEDİYORSANIZ SEÇİMLERİNİZİ O YÖNDE YAPINIZ. BIRAKIN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ AKSIN.

Şubat Ay’ı boyunca meydana gelecek olan ‘’GÖKSEL ‘’hareketler ise şöyledir.

4 ŞUBAT KOVA BURCUNDA bir YENİ AY var.

10 ŞUBAT MERKÜR BALIK BURCUNA geçiyor.

14 ŞUBAT MARS BOĞA BURCUNA geçiyor.

18 ŞUBAT CHİRON KOÇ BURCUNA geçiyor.

19 ŞUBAT GÜNEŞ BALIK BURCUNA geçiyor.

BALIK BURÇLARININ DOĞUM GÜNÜ BAŞLIYOR.

19 ŞUBAT BAŞAK BURCUNDA bir dolunay gerçekleşiyor.

Sevgi ile Şifa olsun.

Daha iyi bir sen olmak için D’She Style’da kalın.

Yukarı